reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Tak dzisiaj, wyszly 2 krechy na teście:-) Na Polnej mnie wyśmieją. Dlatego szukam kogoś tak. Mam straszne bóle brzucha, jeszcze silniejsze niż na okres, 2 dni temu miałam pół godzinny taki, że leżałam i beczałam z bólu. Nie wiem czy coś jest nie tak, czy to normalne. Pierwsza ciaza taka nie była, ale był trudny poród i wiadomo ciało i w srodku to juz nie to co za pierwszym razem.
 
Sueno no ty chyba żartujesz!!! jak cię wyśmieją !!! co może być ważniejszego!!! jeśli coś cię niepokoi to tylko tam i to jaknajszybciej!! A tak w ogóle gratuluję :-D

No niestety znowu du..a gość stwierdził że rata kredytu bedzie za duża i nie kupią naszego mieszkania :-( co za bezsens przyjść oglądać mieszkanie i nie sprawdzić raty:wściekła/y::no: szkoda
 
Kozaczino ktos sie w koncu znajdzie i kupi mieszkanko, trzymam kciuki!

Sueno gratuluje! Ja chodzilam do dr Hadasia, pracuje na polnej, ale ja chodzilam prywatnie.

Tygrynka Psota, wezmiecie mnie sila na spacer? Suuper;D A powaznie to teraz biore mała na spacer jak juzn ziewac zaczyna i zazwyczaj na spacerku zasypia zanim jej sie przypomni ze na plecach lezec nie lubi;) Takze na spacer chetnie sie umowie, nawet bez przymusu:-D
 
Dziewczynki moje :) przepraszam ze tyle sie nie odzywam ale jaki mam ostatnio zajeb to masakra. codziennie w pracy w ty w trasie a w week w knajpie. juz padam na pyska normalnie.
w czwartek tak sie cieszylam ze pojde z wami do greckiej i co dupaaaa o 13 zadzwonili zebym smigala na Pomorze z towarem. wrocilam chyba o polnocy a o 9 rano w piatek znowu w trase do Kalisza i Ostrowa.

w sobote udalo mi sie zalatwic wolne i skoczylismy z Jula na targi do pieskow i potem do dziadkow moich na kawke i ciacho.

dzis znowu w trasie bylam dopiero niedawno wrocilam
jula spi jakos tak dzis pozniej zasnela bo miala duzo wrazen

dzis od rana byla z nowa opiekunka:) ja tego niestety nie widzialam ale babcia mowila ze przypadly sobie do gustu bardzo Julia nie chciala zejsc z kolan Natali.

a mnie dzis jajniki bola musze do gina sie przejsc i to w miare szybko.

nie bede nadrabiac bo nie mam sil doczytalam tylko ze Tygrynka znowu u rodzicow sie urlopuje; ta to ma dobrze :) przyjemnosci kochana ;*
i dla Natuski raz jeszcze naj naj :*
 
Sueno - gratulacje Ja miałam świetnego lekarza z polnej (oddział ginekologia 1) a przyjmuje na NFZ na solnej uratował mi Bartka ale kolejki do niego są chociaż rok temu o tej porze nie było tak źle moge ci podać namiary na przychodnie (61 8572626) i możesz powiedzieć że masz zagrożoną ciąże może panie Cię gdzieś wcisną na szybko. Mnie tez brzuch bolal bo macica sierozszerza ale zawsze jak cos cie nie pokoi to warto to sprawdzic ale na polnej nie rob tego bledu co ja i do obcej gin poszlam a potem mialam .... gupia baba

Karola ty to sie najezdzisz a bierzesz czasem Julke ze soba? Moja bratowa tez szuka nieńki ale do pomocy babci bo jednak bedzie wojtus u nas.

Natuska trzymam kciuki



psota a na cmentarz w przexmierowie? bo my pewnie rano pojedziemy na cmentarz z malym do babci i pradziadka Bartusia.

Koza Mi też miło było Cię poznać w realu. A już było blisko ale czesto tak jest ze ludzie szukaja mieszkania lub domu a potem dopiero kredytu a teraz raty sa pieruńsko wysokie to koles sie z księżyca urwał. Jaki ten miód byś chciała Lipowy czy Akacjowy bo musze juz zamowić.

Tygrynka jaki ten miód Ci wziąść przepraszam że nie dojechałam. Na pewno nie jest kwaśny a jak Ci nie bedzie smakował to zwrócisz.

Marcia a jak tam franuś po Mykonowskim jedzonku.

LIlou - czy Twój Stasiu chce już stać? bo mój Bartek nie chce siadać podoba mu sie stanie i nawet do wannienki jak go wkładam to staje. Ile zębów ma Staś? Jak mu się podoba nowe krzesełko i czy już mu się udaje pić z butki podałaś mu już jakiś obiadek czy deserek mój to deserów nie lubi rosolnik mu robie to je.

MamaGabi możliwe ze skok rozwojowy ale dodatkowo zeby (5 szt już) masakra

Bartus zasnal odlecial jak ptaszek dzisiaj spał tylke dwa razy i to krotko wiec szybko zasnal zobaczymy jaka nocka dzisiaj bedzie wczoraj to budzil sie co 1h a ja na 6 rano do roboty masakra. W sobote byliśmy na oglądaniu wózka i po powrocie odrazu kupilam na allegro w tym tygodniu powinni przywieź. Już się nie mogę doczekać.
 
reklama
an82, ja będę na cmentarzu na 100% u braciszka, nie wiem tylko czy z małym, bo nie wiem czy do tego czasu wyzdrowieje. Dam Ci znać w poniedziałek rano oki?
 
Do góry