reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Ello melduje się!
Masakra całą noc wymiotowałam, noc i dzień z życiorysu!, jelitówka, teraz Zet dopadło:( Pomału wracam do świata, jutro napiszę coś więcej!
 
Witam was kochane mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie:baffled: bardzo długo mnie tu nie było,a to ze względu na kompletny brak czasu.
Wróciłam do pracy i cały mój świat wywrócił sie do góry nogami.Do tego zaczełam kurs prawo jazdy i jakoś wszystko mnie przerasta,mamuśka z 3 dzieci do pracy i jeszcze na nauki,ah i do tego dom na głowie:tak:
Nie jestem wstanie nadrobić tego co naskrobałyscie,ale zdałam sobie dzisiaj sprawe ze mimo tego ze was znałam przez forum bardzo krótko to zatęskniłam:zawstydzona/y:mimo tego ze nie zdążyłam sie z wami jakoś zżyć.
mam nadzieje ze mi to wybaczycie-postanawiam poprawe ,chyba ze już mnie nie chcecie:no:
 
Karolka :*
Sueno - gratulacje serdeczne!! ale leć koniecznie na Polną!!
Karolina84 nie gadaj głupot, tylko wracaj do nas :)
Skrzat zdrówka!!
Natuśka kciuki tak mocno zaciśnięte, że już bardziej nie można, niech wszystko się Wam ładnie tam uda!!
Koza no i dupka wyszła :/ oby następni oglądacze byli zdecydowani!!
An poproszę lipowy :)
Ania i Psota - jeśli mnie przygarniecie na spacerek to poproszę ok 5 listopada :D

u mnie popołudnie całe zalatane, znowu zakupy z rodzicami, aż nie jestem w stanie wymienić co znowu nakupowali młodemu, ale jego komoda w domu to pęknie w szwach.. plus książeczki, koparka (właśnie z nią śpi :D), tona jedzenia (przykład kaszki: ja "ale on nie lubi, nie smakuje mu", mój tata "to weź z 3 czy 4 różne może któraś mu posmakuje" :D i tak było ze wszystkim!) i kosmetyków (tu przodowała mama: a czy krem na to ma? a na to? a ten płyn do kąpieli lepszy! ja "skad wiesz?", mama "bo droższy" :D), dosłownie zwariowali na punkcie Seby, to ich oczko w głowie, że chyba zacznę być zazdrosna :p potem odwiedziny u pradziadków, Seba nauczył się mówić "baba Jadzia" :D potem ok 22 padliśmy razem i przed chwilą się obudziłam... ale idę spać dalej :D dobranoc dziewuszki!
 
hej:)
przepraszam za moja wczorajsza nieobecnosc ale Gabrysia tak mi w kosc dala ze szok, od 13 do wieczora plakala ciagle, wyla wrecz,wszystko bylo na nie i wogole. a po fitnesie juz nei maialm sil nawet usiasc na chwilke,wiec prysznic i spac. na szczescie Gabi w nocy dobrze spala wiec wyspalam sie i nabraklam troche sil. ale nie mam pojecia co dzisiaj robic, moze ktoras na kawke chce wleciec? mnie korca kulki dizisaj ale o takiej wlasnie porze tzn do godz 12? chetna ktoras?

Skrzat
zdrowka:)
Karolina pewnie ze pamietamy:) pisz czesciej, nawet ostatnio pilsalam gdzie sie podzialas
Koza co jest? pisz? to przez meiszkanie?
Tygrynka wow:) rodzice szaleja:) ale tak jest jak ja pojade do dziadkow moich,to samo robia:)
Karola pracusiu:)
Suneo i co bylas na IP?
Psota jak Dawidek?
Poziomka odezwij sie:)
Natuska kciuki zacisniete&&&&&& trzyamj sie. nie placz:*
 
aaa i bardzo prosze trzymac kciuki :tak:

kciuki zaciśnięte...... :tak: trzymajcie się ciepło.....

mam nadzieje ze mi to wybaczycie-postanawiam poprawe ,chyba ze już mnie nie chcecie:no:

wybaczone :tak:i zaglądaj, pisz i wogóle witam ponownie..... :-D

An, to super,że wózek już wybrany... :tak: przyjemności na spacerkach

Tygrynka....... :tak::tak::tak::tak::tak:

Kozaczino, kredyty to teraz faktycznie zmora każdego kupującego, choc takie rzeczy powinny byc sprawdzone juz przed oglądaniem....powodzenia :tak:

a ja właśnie dostałam od M fundusz finansowy na kombinezony więc zaczynam szukanie.... :-D
 
reklama
hej
koza eh ci niektórzy ludzie to jak by mózgu nie mieli;/ po co się umawiają jak ie są pewni w 100% tylko tyłek zawracają;/ doczytałam jeszcze że chodziłaś do dr Mościckiego ja miałam z nim zajęcia na studiach i wszystkie studentki to się wręcz kleiły do niego:)
An mmm widzę że miodkiem obracasz?? ja już się jakiś czas temu zaopatrzyłam w lipowy rzepakowy i wielokwiatowy.mam nadzieję że starczy do wiosny:)
tygrynka znowu zwiała z poznania??
karola84 wow 3 dzieci praca+ kurs?? podziwiam i dasz radę!!!! tylko kobiety wytrzymają taki natłok zajęć!!
Sueno gratulacje !!!!!
skrzat zdrówka jelitówka to masakra

A ja coś wczoraj na spacerku z mamagabi chyba się znów doprawiłam katarem;/ ale walczę :)
Do tego muszę kilka rzeczy zrobić do szkoły... powoli zastanawiam się co z urodzinami Zosi. czy robić coś czy nie.... ehhh m mnie wkurza i to tak konkretnie;/
 
Do góry