reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello,
No mam chwilę by napisać! Ja już czuję się lepiej, ale za to poległ Zet:( Basia się trzyma i jest tak kochana, że nie sposób napisać! Wczoraj cały dzień była grzeczniutka, rozumiałam, że mama leży, a jak zet zaczął się gorzej czuć to jakbyśmy dziecka nie mieli, potem przyjechała moja mama by się nią zająć i to samo:) Mój słodziak kochany, oczywiscie dom mam przewrócony do góry nogami, wszytsko powyciagane, ale damy radę:) My w niedzielę pojechaliśmy do Skoków do rodziców na kawkę i na targi wyrobów regionalnych, mężuś kupił mi łowickie kolczyki i bransoletkę w decoupagu:) co przyjaciółka robi:)

Widzę, że wpadliście w szał zakupów, my szukaliśmy butków zimowych w sobotę, ale w ccc były ze skórki i 21 moim zdaniem był za wąski w łydce i kiepsko się rzep dociągał:( Za to ma przejściówki z deichmana za 39 zl skóra z wierzchu i w środku:) rozmiar 22 teraz ciut duże, ale myślę że teraz ich mało ponosi bo zaraz zima więc na wiosnę będą jak znalazł:) A ja nadal szukam zimówek i kurtki:p

Na-tuska kciuki mocno zaciśnięte! Będę pisać smsy:)
Kozaczino nie fajnie z mieskzaniem, ale z kredytami jest ciężko, mojemu bratu powiedzili, że dostaną kredyt bez problemu jak poszli do expandera oni wpłacili "kasę wstępną" a się okazało że nikt im nie chce dać kredytu...potem się wkurzyli objechali 20 banków sami i udało im się załatwić, ale stresu co nie miara a expander dał dupy na maksa i trwało to z miesiąć, ale trafili na szczęście na wyrozumiałych sprzedających, którym spodobali się nowi nabywcy i czekali:) Ale mam nadzieję, że w końcu znajdzie się ta właściwa osoba z gotówką:D A no i pochwal się jaki kombinezon wylicytowałaś?
Karolina pamiętamy i pisz częściej:)
Jarzebinka to teraz możesz szaleć zakupowo:)
Tygrynka ale Ty mas zkochanych rodziców:) Tylko by Ci Seby nie rozpuścili bo się potem nie pozbierasz;)
Sueno gratulację i oby wszytsko było dobrze!
Guziczku a Zosia ma urodziny w lutym dopiero?
To miłego dzionka wszystkim!
 
reklama
witam :-)

An a ty byłaś w Pati i Maksie ?? bo Cię nie widziałam :-(

Jarzębinka poproszę o zdjęcia z naszych wypadów :tak:

moja mała jeszcze kaszle i jeszcze katar doszedł :crazy:

Skrzat współczuję jelitówki :-/

Tygrynka ty to masz dobrze :-)

Na-tuska kciuki zaciśnięte :-)

Ajentka do kiedy ty masz tą promocję na te pachy co rozmawiałyśmy???
 
Hej kochane :-)
humor przez to zamieszanie z mieszkaniem był kiepski ale co tam, kiedyś je sprzedamy narazie R. na pocieszenie chce kupić panele i położyć w dużym :-) będzie trochę ładniej i nam będzie milej i dla kupujących lepiej :-)
Skrzat zdrowia dla Z. muszę do Dechimana też jechać i do H&M po golfik zamiast szala :-) Lula też wczoraj była przesłodka może to cos w powietrzu hihi :-)
Sueno jak się czujesz??
Jarzębinko udanych zakupów :-)
Karolina no pewnie że cie pamiętamy i ja się w cale nie dziwię że niemasz czasu ja go nie mam przy jedny dziecku!! A co dopiero przy 3 jak dla mnie jesteś w pełni rozgrzeszona :-)
Guzik a co ty studiowałaś że Mościcki wykłądał ?? I fakt jest niczego sobie ;-) i konno jeździ :-)
Tygryś dziadkowie Sebe nie często widują to co się dziwisz że go rozpieszczają !! Super po to są dziadkowie :-)
Ntuska trzymam mocno kciuki żeby czas w szpitalu szybko minął i żeby pomogli Emilce!!!! :*


ok pacjent zaraz będzie więc dopijam kawę i lecę :-)
 
Dzień dobry!

Jakoś wczoraj nie miałam weny na pisanie, ale powoli zapominam co komu miałam odpisać, także musiałam się zmobilizować;-)
Nam weekend znów zbyt szybko minął, byliśmy w nd u P mamy na urodzinach,i w zasadzie cały dzień minął.Dziś chyba pójdziemy z siorą na cmentarz, do moich dziadków, żeby trochę ogarnąć przed 1 .

kozaczino ale doopa z tym mieszkaniem. mam nadzieje że znajdzie się kupiec:tak:

natuska trzymajcie się! będzie dobrze , musi być!!!

karolina Witaj:) ale masz energii że z tym wszystkim dajesz radę:happy2:

an Staś nie staje, ani nie chce siadać. za to pełza:-D zaczął wreszcie jeść lepiej, na razie obiadki i kaszkę na wieczór(łyżeczką- bo butli nadal niet). ząbków nadal nie ma. ale chyba coś jest na rzeczy bo gryzie wszystko. w krzesełku fajnie siedzi. Tylko wiesz co , ma mały błąd , bo nie da się tacki założyć, bo są zamienione podłokietniki .P coś musi pomyśleć żeby na odwrót zrobić. fajnie że wózek wybrany :-)Stasia przesadziłam do spacerówki, zadowolony jest:-)aaa Tygrynka ma Twoje 20 zł;-)z Mykonosu;-)a wiesz co z amandeą? bo nic się nie odzywa:-(

sueno Gratulacje! i pędź na polną, ja byłam też jakoś na początku ciąży, i bez problemu mnie przyjęli i zbadali. Co do lekarza ja chodziłam do Kubiaczyk Paluch ona właśnie od zagrożonych ciąż.

Tygrynka ale masz fajnie zakupowo:tak:pozazdrościć;-)

Skrzat uuu jelitówka:-:)baffled: współczucia! dobrze że to zwykle długo nie trzyma:/zdrówka dla Was!i buziak dla kochanej Basi za wyrozumiałość dla rodziców;-)

Guziczku zdrówka!

jarzębinko powodzenia w szukaniu kombinezonu:happy2:i zakładaj fb i wklejaj zdjęcia;-)

ajentka agnetko:-Dnie chciałabym być klientką na 8 ;-)będę wiedziała, żeby na 8 się do Ciebie nie umawiać, hihihi:-)no fajbie fajnie, nie ma jak przytulasy od rana:blink:


Ufff nie wiem czy wszystko , mam nadzieje;-)
 
a ja wiem co i gdzie moscicki stosuje na ból głowy :p
An wie że mam jej 20zl miala do mnie przyjechac ale mnie olala :p a w ogole to musze kase z ksiazki wyjac bo zapomne i zgubie :D
Seba od 7 nie spi, powtorka z wakacji: pozne chodzenie spać i wczesne wstawanie, jakby mu czasu bez dziadków było szkoda... lecimy do Olsztyna do mojego brata zobaczyć jak się na stancji urządził :) mięłgo dnia!
 
a moja Gabi wlasnie dzisiaj taka slodka jest,kochana bo wczoraj to diabel w nia wstapil.... masakra byla.
Tygrynka brat studiuje w Olsztynie a co? jaki kierunek wybral?

COCCODRILLO SPODNIE OCIEPLANE BEE SWEET 80cm (1851685867) - Aukcje internetowe Allegro ja mam takie spodnie ocieplane dla malej i kurtke osobno dokupilam taka na styl h&m jakos do kombinezonow nie jestem przekonana ale moze misie zmieni jak ziam przyjdzie iwtedy bede kupowac...zobaczymy. jak narazie to my bardziej mobilni jestesmy wiec kurtke obowiazkowo musialam kupic:)

Koza a sa w h&m te pol golfy dla dzieci zamiast szalika?

no nic blam jeszcze dzisiaj w echostar wypowiedziec umowe z nimi na kablowke bo place kupe kasy a nie mam zadnych prawie programow.... wszystko poblokowane... masakra. moj rachunek wynosil 166 zl z internetem a programy w wiekszosci poblokowane fakt zem eislimy hbo i canal + ale ostatnio moze dadza kilka premier na miesiac i potem ciagle powtarzaja wiec lepiej z neta ogladac..

no nic mala spi to ja pobuszuje troche po necie i pomysle nad obiadem:)
 
koza kobieto co ten człowiek nie robi;p ja fizjoterapię i miaąłm z nim fizjoterapię w ginekologii i położnictwie. Oczywiście zawsze w pierwszym rzędzie siedziałam;p
skrzat Zosia ma urodziny w najbliższą niedzielę (suwaczek;-))

ehhh a ta moja mała coś ją chyba bierze bo taka rozpalona jakaś i do tego taka jakaś spokojna jak na razie to tylko leżała na kanapie teraz poszła spać to jej chyba za gorąco było i musiałam ja do bodziaków rozebrać i śpi dalej;/ dziś samotna jestem;/ m wraca kolo 19 dopiero ehhh
 
no i nie pojechałam do brata, bo dzwonił, że współlokator chory :/ a my dzisiaj chyba pójdziemy z katarem Seby do sąsiadki pediatry, trochę mi głupio, bo już trzeci raz coś.. i to z takimi rzeczami, które zapominam albo nie chcę się pediatry wypytywać :D
MamaGabi młody studiuje budownictwo, oby się na pierwszym roku utrzymał to będzie super ;) a spodnie super kupiłaś Gabi! ja w weekend kupowałam taki półgolf zamiast szalika (świetna sprawa!), było dużo jeszcze, różowe też ;) super że malutka już ma lepszy humor dzisiaj :)
Guzik oby Ci mała się nie rozchorowała! strasznie się cieszę że znowu więcej Ciebie tutaj :)
 
Tak Tygrynka kupilam Gabi te spodnie:) no to musze siewybrac do h&m po ten szaliko- golf:)
no i mlodemu powiedzenia rzycze na tym keirunku bo ciezki strasznie...a ty sie nei krepuj tylko idz a wstyd w keiszen schowaj:)

no mloda mi sie przed chwila przebudizla ale poprzytulalam i dalej spi teraz mysel nad obiadem dla niej...chyab makaron z kurczakiem jej zrobie:) a potem na spacerek bo sloneczko slicznie swioeci:)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

U mnie dzisiaj ciężki dzień, mamy wizytę u kardiologa i okaże się, czy Dawidek będzie musiał być operowany, czy nie, aż mi niedobrze z nerwów…

Tygrynka, pewnie, że Cię przygarniemy;)

MamaGabi, jestesmy właśnie po wizycie u pediatry, Dawiduś osłuchowo czyściutki, gardło piękne, tylko wydzielina mu zalega, mam go oklepywać, oklepywać i jeszcze raz oklepywać, jak powiedziałam lekarce, że dzisiaj w nocy co pół godziny go oklepywałam, to się zaczęła śmiać i mówi, że bez przesady;)


Na-tuska, trzymam mocno kciuki, chociaż nie jestem w temacie.
 
Do góry