reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dziewczyny czy mozecie polecic dobrego ginekologa, ktory zajmuje sie m.in. zagrozonymi ciazami i bedzie mozna do niego isc jeszcze w tym tygodniu tzn ze nie ma niekonczacych sie kolejek do niego.
 
reklama
Sueno a moze byc prywatny? Czy na nfz?

Tygrynko, Obydroga powrotna minela Wam rownie milo;-) O wiele latwiej mi wyjsc z mala w nosidelku ale ciezko mi ja tam wpakowac w kurtce. W ogole to smiac mi sie chce bo ja wychodze na czubka:-p Tak pisalam ze mala mi sie drze w wozku a jak sie w tesco spotkalysmy to spala sobie w najlepsze:tak: Teraz wychodze z nia jak spiaca jest i zazwyczaj zasypia zanim jej sie przypomni ze nie lubi na plecach spac:-D

Natuska my tu wszystkie duchem jestesmy z Toba wiec musi byc dobrze:tak:
 
Dzień dobry :-)
Sueno ja chodziłam do dr Mościckiego prywatnie a to ma byc na NFZ lekarz??
Tygryś fajnie że dojechaliście i że młody ładnie zniósł podróż :-)
co do mieszkania to mamy typ na wichrowych dla odmiany piętro 15:-) widok z każdego okna taki że można robić za taras widokowy na panoramę Poznania :-) oby sie udało bo mieszkanko mi zpasowało :-)
wracam do pracy choć mi się nie chce :-)
 
To juz obojetnie, na fundusz raczej w tym tygodniu nie znajdzie sie nikt. Wiec musi byc prywatnie, wazne zeby mial doswiadczenie i nie zlewal niepokojacych objawow.
 
Dziewczyny czy mozecie polecic dobrego ginekologa, ktory zajmuje sie m.in. zagrozonymi ciazami i bedzie mozna do niego isc jeszcze w tym tygodniu tzn ze nie ma niekonczacych sie kolejek do niego.

najczęściej jak dobry ginekolog to z kolejkami ;) ja mogę ze swojej strony polecić Ratajczaka z Tęczowej, ale tam to chyba z 3tygodnie sie czeka na termin, chyba że coś się bardzo złego dzieje to wciska gdzie się da... wiele ciąż uratował :tak:

W ogole to smiac mi sie chce bo ja wychodze na czubka:-p Tak pisalam ze mala mi sie drze w wozku a jak sie w tesco spotkalysmy to spala sobie w najlepsze:tak: Teraz wychodze z nia jak spiaca jest i zazwyczaj zasypia zanim jej sie przypomni ze nie lubi na plecach spac:-D

kłamczucha, kłamczucha :-p a serio to się ciesz mamuśka że Ci spała (chociaż ciocia trochę budziła :zawstydzona/y:)! czyli spacery dalej niż dookoła bloku jak wrócę :-D a Karolinka to Ci pięknieje z każdym dniem!!

Sueno ja chodziłam do dr Mościckiego prywatnie a to ma byc na NFZ lekarz??

ooo ja normalnie chodziłam do Mościckiego, super człowiek:tak: ale jakoś w ciąży wolałam gdzie indziej..

Seba mi wstał o 8, dobrze że babcia jeszcze w domu była to sobie pospałam dłużej :-D teraz siedzimy w domu bo mnie tak brzuch boli że ledwo się z łóżka ruszam.. ale do obiadu się ogarnę, bo idziemy na zakupy :-D i do moich dziadków na obiad, tam jest pies, więc Seba znowu będzie piał z zachwytu :tak:
 
hej laseczki.

mala mi juz spi a ja zarazdoalcze od niej bo jakos neiwyraznie sie czuej dzisiaj, chyba mnie jakies chorobsko beirze.... lekarstwa juz wzielam...
Suneo ja chodizalm prytanie od dr Kozerskeigo,mily i symatyczny ale czy oby napewno sie zajmuje zagrozonymi ciazam ito nie wiem wiecm oze nie ebde polecac go. a i czy mam ci gratulowac ciazy? bo ot o ciebie chodzi prawda?

Tygrynka no ja znam ten "bol" z tak dluga podroza, masakra jakias.... a powiedz iel placiliscie na autostradzie bo my zawsze tamtenty jedzimy i nie wiem ile plata jest ona.

Kozaczinio wow jak wysoko, ja mam lek wysokosci i nie moglabym tak wysoko mieskzac:) ale ciesze sie ze jakby co mieskznako wam sie podoba a duzo wieksze od waszego?

no nic uciekam bo oczy mi siezamykaja.
 
Dzień dobry!

Tygrynko
, Ty mi o 00:45 kazałaś pisać?! Ja już dawno w krainie snów byłam;)

Jarzębinko, w Pati i Maksie są kombinezony.

Sueno, ja byłam w ciąży zagrożonej, prowadził mnie prof. Krzysztof Szymanowski.

Ania, wiedziałam, że ściemniasz, co by się nie spotkać;)))

MamaGabi, zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
Sueno jeśli coś sie dzieje z ciążą to na dyżur na Polną i tyle!!!
MamaG. jeśli się uda to bedziemy mieli 30m więcej :-)
Tygryś dla Seby to masz tam raj :-) i ty sobie też odpoczniesz :-)
zmykam ponownie
 
wow, 30m więcej - super Koza!! trzymam kciuki!
no właśnie Sueno, jak coś Cię trapi to na IP!
MamaGabi zdrówka! nie płaci się nic, tylko pobiera bilet i oddaje w następnej bramce (trzeba zjechać na Warszawę bo potem to dopiero na Grudziądz w Wąbrzeźnie jest zjazd :D), ale podobno za jakieś 3mies ma być płatne, nie wiem ile..
Psota mogłaś o 8 rano jak wolisz ;) a Anię trzeba przypilnować bo chyba wymyśla by z nami nie spacerować :p

dzidź mi w końcu zasnął, w sumie i tak niexle że mu się udało, bo akurat remont robią na balkonie i hałas niesamowity.. schowałam się do drugiego pokoju bo już dwa razy faceci chcieli pić, raz jeden raz drugi, jakby nie mogli jednocześnie :/
 
reklama
Do góry