reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja na szybko bo mam rodziców u siebie i jest szał :D teraz siedzą w namiociku z Sebą to mam chwilę :D
Skrzat tak jak Natuśka pisze - pierwsze chodzenie takie jest, Seba też tak miał, w dodatku on chodził w takich butkach jak miał 10mies i ledwo od dwóch chodził więc w ogóle chodził jak mała pokraka i co chwilę lądował na pupie :D szybko załapie, zobaczysz! ja teraz też Sebie przymierzałam w sklepie i po całym roku znowu było to samo :D ej jak możesz mieć zniżkę na Bartki to dawaj dalej :p bo my mieliśmy już 3 pary Bartków i z każdych jesteśmy zadowoleni, ale fakt że to półbuty lub letnie sandałki były, nie wiem jak z zimowymi.. zobacz w factory w Luboniu tam mają taniej ecco! nam sie takie podobają, z deichmana: śniegowce dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN albo kozaki dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN podobno też dobra marka... nieźle z tym zaśnięciem :D mała łobuziara :D
An ja mam dla Ciebie 20zł! szkoda że nie wpadłaś, czekałam, ale nic to, zapraszam po 5 listopada bo w niedzielę wyjeżdżam! a jak z kasą, przelać czy poczekać aż mnie odwiedzisz :) powodzenia z wózkiem! a o której lecisz jutro do tesco? do tego na serbskiej??Jarzebinka fotki!!!Koza powodzenia!!!

a kumpla już mam w tyłku, mąż zadzwonił (musiał z mojego nr bo od niego nie odbierał :D wiadomo, w necie to każdy odważny :p) i mu nawciskał, ten jakoś się głupio bronił a jak mój mąż zaczął mu mówić żeby przestał zachowywać się jak szczeniak i wymaga szacunku dla żony to ten zaczął się jąkać i odłożył słuchawkę :D
 
reklama
witam wieczorkeim:)

na poczatek jak mnie wkurza to nowe okno bb maskara:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie moge pisac bo albo mi gdzies w polowie zdania inneg pisze albo wogole albo mi calych postow nie wkleja:wściekła/y::wściekła/y:

bylam na fitnesiku, sama bo moje dziewuchy dzisiaj spasowaly, wiec poszlam sama,ja tam sie nie poddaje....:-):-)

Tygrynka swina kumpel, naprawde. w tylek go kopnąc.
Skrzat no rzeczywisice wysokie te butki, ja jak Gabie nalozylam takei wysokie to tez miala lekki problem z chodzeniem.
Koza trzymam kciuki:)
Natuska walnij w leb, neich sie nauczy rozumu.
An moze Bartus ma skok rozwojowy i dlatego ma problemy z zasypianiem?

no a moj m ululal Gabe ale zostawi lja spica na lozku naszym bo jak tweirdzi " tak slodko spi" no i teraz ide ja przeniesc i wykapac sie i mozejakis filmik obejrze albo meza pomecze to mzoe mi wkoncu humor sie poprawi.....
 
Co do butków my właśnie w factory kupiliśmy zimówki Geox za 160zł, ecco też były ale nie było naszej rozmiarówki ale szły im te zimówki jak woda z tego co widziałam,nasz rozmiar to mieli tylko jeszcze dwie pary geox (łącznie z tymi co kupiliśmy) i primigi,kupujących sporo.Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu,mały co prawda narazie po domu ale śmigał w nich bez probelmu.Dokupiłam mu jeszcze zimówki Coccodrillo ze sklepu internetowego za 67zł + koszty przesyłki bo jak ma być tyle śniegu co mówią:-D to może lepiej żeby miał dwie pary:-).Z kombinezonem podobnie, znaczy mamy kombinezon Tchibo kupiony na zeszłorocznej pozimowej wyprzedaży i jak przymierzyłam przedwczoraj to super trafione z rozmiarem 86/92 oprócz tego kurtka zimówka dodatkowo i dokupiłam jeszcze ocieplane spodnie narciary w H&M także zima nam nie straszna;-).Co do Bartków ja do tej pory zakupiłam jedną parę z której aktualnie korzystamy,półbuty do kostki i nie mam żadnych zastrzeżeń,mięciutka skórka,wydają się być wygodne,ze stópką nic się nie dzieje mały śmiga i nie narzeka:-D a teraz ubieram mu pod spodenki rajstopki na to skarpetki i te Bartki to jak wracamy ze spacerku to zawsze sprawdzam i cieplutkie stópki ale jak parę dni temu miał tylko skarpetki i Bartki to już zimne były.:tak: Tygrynka Daj znać czy jesteś zainteresowana nadal tymi balsamami i czy chcesz jeden czy więcej i jaki model:-D:-D A Elefanteny to bardzo dobra firma z obuwiem dla dzieci:tak:Butki które pokazałaś bardzo solidnie i ładnie wyglądają.:tak:A to właściwie kupiliście któreś?
Ja właśnie piję herbatkę gruszkową i czekam na męża aż wróci z pracy i robimy grzanki z piekarnika, dobra pora na to:-DA teraz modlę się żeby lodówka mi się nie rozmroziła bo popołudniu wyskoczył bezpiecznik i ja kobiecina sama w domostwie bez zapasowych bezpieczników i czekam aż przyjdzie ratunek w postaci męża bo wszystkie gniazdka w kuchni i pokoju młodego nie działają:dry:. A kupiłam dziś dziecku kolorowanki na wodę i pędzelki poszły w ruch i tworzyliśmy z synem mym arcydzieła:-D. No to się rozpisałam. Aaaaa Koza trzymam kciuki żeby mieszkanko się sprzedało a Wy żebyście znaleźli inny dach nad głową:-).
 
Aga a napisz mi pw ze szczegółami ok? tylko wzięłabym po 5 listopada ok?? a butki kupimy jak wrócimy, chyba że dziadkowie w Olsztynie kupią :p sorki że Cię ubiegłam ze śpiewakiem, ale jak Sebie nie podpasuje to obiecuję oddać :D
MamaGabi mam nadzieję że humorek już lepszy??

my jutro latamy, w niedzielę tez plus wyjazd więc pewnie na spokojnie się odezwę z Mazur w poniedziałek..
 
hej
tygrynka ale jazda z ta szafką co wam spadła:szok:teraz ja pewnie będe się schizowac czy aby na pewno nic mi na łep nie spadnie ;p

Śmigam dziś na targi :0 m się napala na rybki a ja na pieska;p heheh znając życie i tak nic nie weźmiemy hahahaah
u mnie ost wiele się dzieje mam problemy z kolanem i latanie po lekarzach się zaczyna;/ mąż ma dwa kursy więc tez nie ma już tak czasu dla mnie;/ siostrzenica m mieskza z nami na jakiś czas pewnie jeszcze miesiąc zleci ;/ ale luz jakoś dajemy radę tylko ja już z sił opadam z ogarnianiem wszystkiego....
 
Hej baby :-)
My juz dzisiaj o 10 zaliczyliśmy ślub znajomych :-) i spacer po starym :-)
Ajentka pisałas że masz kombinezon Tchibo dla Marcela czy on jest ciepły?? W sensie cz jest to taki kombinezon prawdziwie zimowy?? też się nad takim zastanawiam :-)
Tygryś miłego latania i pobytu u rodzinki :-)
Guzik i też kolano zgrzyta :-( o chcecie kupić pieska :-) fajnie :-)
jedziemy zaraz do plazy zobaczyć kombinezony i buty dla panny Luli :-D
miłego weekendu
 
Za nami szalony dzień.. poranek z dziadkami, wyprawa do tesco i spotkanie z Anią23 i jej rodzinką (rodzice nakupowali Sebie pieluszek, chusteczek, picia, bodziaków, piżamkę, sweterek, biszkoptów jak na wojnę :D), potem obiad u moich dziadków, ikea i spotkanie ze Skrzatem i jej rodzinką (a tam znowu mama kupiła nam kołdrę, pościel, pojemniki na buty, kieliszki na wino, drewniany pociąg dla Seby), potem M1 (a tam z kolei buty w ccc dla mnie, kurtka w reserved dla Seby i od razu do kompletu szalik czapkę rękawiczki i półgolf w h&m), a na końcu kolacja u dziadków - szaleństwo zakupowo/spotkaniowo/lataniowe to mało powiedziane :D a najlepsze że Sebie udało się w tym wszystkim wyrwać dwie godzinki drzemki :D teraz chłopaki się kąpią i lecą spać a ja będę nas pakować, bo jutro tylko dopakowanie, sushi na obiad i lecimy w trasę :)))
 
hej kobitki:)

my juz po gosciach, fajnie bylo:)

Tygrynka milego pobytu u rodzicow i naprawde szalony dzien mialas:)
Natuska dziekuje:*

Gaba mi niedawno zasnela bo tak szlala ze znajomych córka ( 9 lat) ze szok, padla w 2 sekundy normalnie. jej sie bardzo podoba takie towarzystwo starsze, wszedzie ja ciagala, wszystko poakzywala i kazala siedziec na podlodze na puzlach:) ehehehehhe

no a moj m ma lekka faze,ja troche ogarnelam i zaraz lece spac bo oczka mi sie zamykaja:) od 6 nie spie dzisiaj bo Gaba tak szybko postanowial nas z lozka sciagnac, wkoncu weekend to po co spac ja kmozna sie bawic:)

buziaki dziewczeta:) milych snow:)
 
reklama
Witam!

Dziś tu skromniutko. Ja miałam dziś pracowity dzień od 8 do 15 w pracy do której się spóźniłam tak że klientka czekała na mnie pod drzwiami:zawstydzona/y: :zawstydzona/y::szok: bo uwaga....................... mężowi zebrało się na amory z samego rana i nie wypuścił mnie z łóżka:-D:-D:-D i trochę straciliśmy poczucie czasu:szok::-DMasakra z tym spóźnieniem ale ogólnie nie narzekam:-D To chyba grzanki tak zadziałały;-)Dziś dla odmiany zrobiliśmy sobie na kolacyjkę zapiekankę z makaronem w sosie bolognese:tak:Jutro jedziemy po butki zimowe dla żoneczki czyli dla mnie:-):-D
natuska jak widzisz grzanki wymiatają:-DPolecam:-D Nie stresuj się kochana szpitalem,nic nie podłapiecie i wszystko będzie ok:tak:
tygrynka Ty jak zwykle na obrotach ponad normę ale super dzień,no i kochani rodzice na których zawsze można liczyć,ekstra,udanego wyjazdu i pobytu.
kozaczino Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania kombinezonu Tchibo,zresztą tak na marginesie nigdy jeszcze się na nic u nich nie nacięłam a trochę już nakupiłam.Spodnie są bardzo cieplutkie i bardzo szczelne z każdej strony zabudowane przed wiatrem,co do kurtki jak pierwszy raz wyciagałam z kartonu to wydawała mi się trochę za lekka ale jak teraz przymierzyłam Marcelkowi to jest idealna poniewaz rownież bardzo dobrze chroni od wiatru,buzke mozna solidnie zaslonic a co do grubosci jest akuratna tzn. można założyć grubszy sweterek pod spód i dziecko nie wygląda jak jeden wielki bałwan bez możliwości jakichkolwiek ruchów co uważam na śniegu też jest bardzo ważne,no i ogólnie w funkcjonowaniu;-)Także ja polecam,tylko jak masz możliwość to przymierz Luli bo dużo razy słyszałam że ten rozmiar 86/92 jest dzieciom za duży dla mojego Marcela idealny tak że jestem spokojna że całą zimę przenosi. W ogóle nam się udało bo kupiliśmy w zeszłym roku na pozimowych wyprzedażach i kosztował 129zł a teraz widzę że dokładnie ten sam 199zł. Spokojnej nocki dziewczęta:-).
 
Do góry