reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marcia poprawy humorku...... :-) ja akurat wolę Sobieskiego, bo tam siedząc widzi się dzieciaki i są pod kontrolą, w aktivie na Obornickiej już trudniej o kontrole, a ten przy Głogowskiej ( chyba na Gąsiorowskich) to już wogóle jest kosmos........a Tobie który plac by odpowiadał....
Natuśka, zabawa w sam raz dla dzieciaków i to o poranku.... :-D
 
reklama
Lilou zumba to 45 minut trzęsienia tyłkiem, latania, skakania, machania biustem i łapkami :D (nawet dokładnie do tej muzyki tak samo ćwiczyliśmy przez chwilę ostatnio!) ZUMBA® Fitness!!! - YouTube sto latek dla męża!! no i kiedy kawka?? :D
Natuśka niezłe są Twoje maluchy :D
Skrzat powodzenia z a6w, jest naprawdę ciężka, ja zaczynałam parę razy i nigdy dalej nie zaszłam niż do połowy! daj znać jak Ci idzie! my po raz pierwszy byliśmy w activie (na Warszawskiej) jak młody miał 11miesięcy (tylko że on już wtedy normalnie chodził) i strasznie mu się podobało, kulek się trochę bał, ale po dmuchanych zabawkach latał na całego :D

kurczę to ja niestety odpadam z greckiej bo mąż pon-śr pracuje do 23 :/ chyba że się spotykamy o 23 :D albo np 17/18 to wtedy mogę zostawić młodego teściom..

od rana (czyli 12 bo wcześniej się kokosiliśmy w łóżku :D) składanie reagłów, Seba dzielnie pomaga :D uwielbiam ściany i podłogi w blokach - jeden regał stoi i na dole odstaje 2cm od ściany a na górze 7cm :D a ja się coś dalej średnio czuję, nie wiem czy iść dzisiaj na zumbę, bo ostatnio wracałam mokra i się boję, żeby się nie doprawić...
 
od rana (czyli 12 bo wcześniej się kokosiliśmy w łóżku :D) ....

buhahaha przeczytałam "kochaliśmy" :-D:-D:-D:-D głodnemu chleb na myśli...posikałam się tu ze śmiechu sama z siebie:p

a tak to młoda spi ja dziś wymsylilam obiad przedszkolny czyli makaron z bilaym serem:p może pojedziemy do IKEI....a Tygrynka jakie kupiliscie regały?
 
hej dziewczyny :-)
czas mi tak leci że nie wiem kiedy ostatnio pisałam :szok:
Tygryś ty takich ilości książek nie wypożyczaj bo dla mnie nic nie zostanie ;-) a co do ścian i podług w blokach to ja się nie wypowiem!!
Lilou wszystkiego naj dla P. a synek moje przyjaciółki kończy dziś roczek ;-)
kurcze nie mam czasu pisać odezwę się wieczorem lub jutro

no jest wolna chwilka :-)
Skrzat ty to dobra jesteś :-)
a ja jak zwykle nie pójdę z wami na kulki bo kiedy?? Do d..py jest pracować :-( Byłam wczoraj we Wrocławiu służbowo i cały dzień do w drodze o 20 byłam w domu akurat żeby położyć Lulę.
Dzisiaj na 19 kolejni oglądacze, w sobotę też już chciałabm sprzedać to mieszkanie.
Dobra znowu ktoś lezie :wściekła/y: uciekam
 
Ostatnia edycja:
buhahaha przeczytałam "kochaliśmy" :-D:-D:-D:-D głodnemu chleb na myśli...posikałam się tu ze śmiechu sama z siebie:p
może pojedziemy do IKEI....a Tygrynka jakie kupiliscie regały?

no nieźle, Ty to masz myśli :-D:-D:-D:-D
kupiliśmy trzy regały Billy - 80x202, 40x202, 80x106, czarnobrązowe, ale zmierzyliśmy ścianę i wyszło 200cm czyli tyle ile wynosi długość regałów łącznie, ale tyle matematyka a rzeczywistość swoją drogą - ostatni regał wystaje za framugę drzwi :-D:-D:-D na razie mąż poleciał do Castoramy po jakieś podstawki i będziemy kombinować, najwyżej jedną część oddamy i weźmiemy krótszą... a Wy co planujecie kupić?

czas mi tak leci że nie wiem kiedy ostatnio pisałam :szok:
Tygryś ty takich ilości książek nie wypożyczaj bo dla mnie nic nie zostanie ;-) a co do ścian i podług w blokach to ja się nie wypowiem!!

no własnie, dawno Cię tutaj nie było!! a jak będziesz w bibliotece to popatrz zawsze na stoliku z kryminałami czy nie ma Camilli Lackberg co?? bardzo ładnie bym Cię prosiła bo poluję na nią:tak: ja ostatnio wzięłam pełno fajnych, za miesiąc oddaję, więc dam znać ;-)
 
Witam serdecznie,
czy ktoras z Was dziewczyny moze mi polecic jakis sprawdzony klub z gimnastyka dla kobiet w ciazy, np.joga, najlepiej gdzies w okolicach Piatkowa. Szczerze mowiac szukam i szukam i nic konkretnego znalezc nie moge.
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 
Witaj Edzia! na Os. Pod Lipami była fajna pani z gimnastyką dla kobiet w ciąży a potem z maluszkami, 25zł za zajęcia, ale nie wiem czy jeszcze to prowadzi, jak chcesz to któregoś dnia mogę sprawdzić w domu kultury. Chyba w Gymnasionie kiedyś też coś było..
 
W gimnasionie bylo, ale z braku chetnych pan zrezygnowano z tych zajec. Obdzwonilam wszystko co sie da i w sumie najciekawsze ktore znalazlam to klub maestro na dabrowskiego, nie wiem czy to nie za daleko...a poza tym w klubach osiedlowych jest wszystko tylko nie dla kobiet w ciazy.
Tygrynka jesli mozesz to dla mnie sprawdzic (tak przy okazji) - bede wdzieczna. Pozdrawiam.
 
Tygrynka ide na zumbe ale do Pestki do PURE FITNESS wczoraj tez tam bylam i jest spoko, i co przewaza zumba jest na 20 a juz ci pisalam ze ja moge wyjsc dopiero wieczorem jak B wroci z pracy i zostanie z Jula tzn pojdzie z nia spac ;p



zakwasow dzis nie mam! jupi
dzisiaj tez na bieznie na chwilke i potem godz zumby ciekawe czy dam rade cala godz ;p

dzisiaj bylam wpracy w trasie wiec dzien tak szybciutko zlecial.
ale bylam zszokowana jak mnie pod poznaniem grad zaatakowal ;p masakrejszyn

ale potem piekna tecza byla.
spadam teraz napisze jak wroce z zumby chyba ze padne ;p
 
reklama
edzia ja wiem ze jest cos takiego na rusa ale to daleko

natuska widzialama na fb dobry poker

mi tam pasuje ;) grackie koncze o 14 wiec bez roznicy

u nas dzisiaj ciezki dzien dzieci ryczaly caly dzien masakra pa
 
Do góry