reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

WITAM WIECZORKIEM :-)
Tygryś to się możemy umówić na to oddawanie chętnie coś przechwycę :-) no i będę się rozglądać bacznie za tą autorką :-)
Karola napisz coś więcej o tym fitnessie w pestce :-) mi też bardziej pasuje zawsze wyjść po 20 :-)
Edzia Witaj :-) Ja też chodziłam na jogę w ciąży i było super w miarę blisko masz tu Studio Jogi YAM w Poznaniu - joga - ci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ponieważ mąż na mnie krzyczy że nawet w jego urodziny siedzę na bb;-) to napiszę tylko tyle że rozmawiałam ze szwagierką, i powiedziała że niestety na tak dużą rezerwacje nie może dać tak dużej zniżki (wyszło nas 11) może dać 15 %, dobrze by było żebyśmy do nd powiedziały kiedy idziemy, żeby fajny stolik mogła zarezerwować. To co nadal wszystkie chętne? i w jaki dzień? Pon, wt,śr?opowiadać się ;-);-)
 
witam::) caly dzien nie pisalam bo myslalm ze moe mmam zepsuty bo nie dzialal ale na szczescie zaczal i dobrze bo zadz do tych dziadow od ktorych mam modem i internet i mi pow ze jezeli z mojej winy nie dziala to bede musiala zaplacic okolo 150 zl (dwa miesiace przed koncem umowy) bo niby oni mi ten modem wyporzycyzli tylko.... dziady....

przeczytalam ale nie bardzo pamietam co komu odpisac wiec wybaczcie... zreszta potwronie zmeczoan jestem i ide spakulkac:)
 
hejn
a zumbie bylo swietnie cala godz szalalam ;p
tygrynka to chyba rowadzi babka ktora prowadzi tez u ciebie ;p Aneta, ciemna blondynka z odrostem ;p
rozowa koszulka z napisem zumba (dziewczyny mowia ze zawsze w niej cwiczy!)

kozaczino mi sie tam strasznie podoba jest otwarte do 22:30 wiec idzie pocwiczyc wieczorkiem a na tym mi najbardziej pasuje
z fitnesu bylam tylko na zumbie nie wiem jak inne zajecia ale laski chwala.
na silce duzo sprzetu wiec niema walki o jedna bieznie bo jest ich mnostwo...
teraz minus- karnety sa tylko roczne, mozna placic co miesiac ale umowe podpisujesz na rok... ;/
mysle intensywnie ale chyba wykupie.

teraz zmykam spacc ;* jutro znowu do pracy
 
Tygrynka jesli mozesz to dla mnie sprawdzic (tak przy okazji) - bede wdzieczna. Pozdrawiam.

jasne że mogę, dam znać :tak: pozdrowienia :-D

Tygrynka ide na zumbe ale do Pestki do PURE FITNESS wczoraj tez tam bylam i jest spoko, i co przewaza zumba jest na 20 a juz ci pisalam ze ja moge wyjsc dopiero wieczorem jak B wroci z pracy i zostanie z Jula tzn pojdzie z nia spac ;p
zakwasow dzis nie mam! jupi
dzisiaj tez na bieznie na chwilke i potem godz zumby ciekawe czy dam rade cala godz ;p

no wiem Karolcia, wiem... sprawdziłam i nie ma tam benefitu, więc bez sensu, chciałabym chodzić z Tobą :tak: a co do zakwasów to nie chcę Cię straszyć ale jeśli są to dwa dni po wysiłku ;-) ale oby nie było!!! super że Ci się podobało! a bardzo możliwe że to ta sama, bo też Aneta i też w różowej :-D szkoda że w atlantisie nie ma później zajęć.. i co Ty piszesz, grad??? już??? :szok:

Tygryś to się możemy umówić na to oddawanie chętnie coś przechwycę :-) no i będę się rozglądać bacznie za tą autorką :-)

dziękuję bardzo! dam znać! :tak:

tygrynka dobre mierzenie to polowa sukcesu :-D
halismy popoludniu do mojego dziadka na urodziny, w prezencie dostał koszyk maślaków
yes2.gif
zadowolony jak dzieciak z lizaka
laugh.gif

no kurde właśnie zmierzone idealnie, nie pomyśleliśmy tylko żeby mierzyć na całej długości ściany :confused2: wydawało nam się że ściana to ściana i inaczej niż na podłodze nie stoi :eek::-D super prezent dla dziadka, sama bym chętnie taki dostała :-D

Ponieważ mąż na mnie krzyczy że nawet w jego urodziny siedzę na bb;-) to napiszę tylko tyle że rozmawiałam ze szwagierką, i powiedziała że niestety na tak dużą rezerwacje nie może dać tak dużej zniżki (wyszło nas 11) może dać 15 %, dobrze by było żebyśmy do nd powiedziały kiedy idziemy, żeby fajny stolik mogła zarezerwować. To co nadal wszystkie chętne? i w jaki dzień? Pon, wt,śr?opowiadać się ;-);-)

niestety jak pon-śr to ja odpadam chyba że godzina jakaś odpowiednia? jakby co to mnie możesz wziąć w czwartek na mega zniżkę :-D

ja na zumbę nie poszłam, tak głupio się czuję - jakby mnie miało coś wziąć ale nie brało :eek: drapie mnie w gardle ale nie boli :eek: za to byli teściowie i dokończyliśmy regał a potem poukładałam sobie swoje książki i jestem mega szczęśliwa :-D gorzej jak mi oddadzą książki (z tego co kojarzę: Koza, Aga, Lilou, Karola, Monia - ktoś jeszcze?? przyznawać się :-p) i nie będę miała ich gdzie wcisnąć :-D teraz jest super, a jeszcze tylko rolety, lepszy telewizor, wielkie nasze zdjęcie na płótnie, wymiana ławy na ciemną i będzie bosko :-D a potem wymiana na jeszcze lepszy telewizor i kupno stołu i krzeseł i już w ogóle się stąd nie ruszę :-p szczęśliwa bardzo jestem :-D:-D:-D:-D:-D
 
witam o poranku......
przecież w Poznaniu ok.15.30 tez padał grad..... :szok:

to może wyjście do greckiej ustalimy na czwartek.....:tak: mi by pasowało i ewentualnie wtorek..... :tak:

a dziś mroźno, ale słonecznie..... :tak:
 
Hej dziewczyny :-)
Karola a ile na miesiąc taka opłata wychodzi??
Natuska tak co dwa dni ktoś przychodzi i ogląda ale póki co nikt jakieś oferty nie złożył :no: no zobaczymy jak wyjdzie wszystko najwyżej cenę opóścimy choć każdy grosz jest dla nas ważny :-) A prezent dla dziadka super :-) ja cioci na imieniny zamiast kwiatów kupiłam koszyczek borowików :-)

Tygryś tak mam twoje chyba 3 książki :-) Jak tobie do szczęścia mało trzeba kilka mebli co to dla T. zważając gdzie pracuje ;-)

co do wyjścia to ja się dopasuje może faktycznie czwartek??
chyba będę miała gości...
 
reklama
Do góry