reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej!

Co do działeczki zamotaliśmy, nakręciliśmy, namyśleliśmy a jak pojechaliśmy obejrzeć to zrezygnowaliśmy i teściom też odradziliśmy:-D Działka przy wiadukcie na hetmańskiej i przez to sto razy głośniej niż u teściów na sobieskiego, nie mówiąc o naszej wsi. Teście będą szukać czegoś na peryferiach Poznania.
Tygrynka co do telefonu wzięliśmy HTC Desire Z z klawiaturką, póki co jestem bardzo zadowolona, taki mini laptopik. A co do mieszkanka to my jednak tu u siebie na wsi będziemy szukać ale na winogrady żabi skok więc nic straconego:-D
A co się mama dziwisz że synek nocny marek, spójrz na czas Twoich postów, po kimś to ma:-D
Natuska Co z Wami??? Pisz szybko!
Marciaa Widzę że zakupki też udane. Lustrzankę też polecam, ja też wolę taką prostszą bo nie mam weny na zagłębianie się w te wszystkie funkcje.My mamy Sony Alpha ale już nie pamiętam jaki model a nie chce mi się sprawdzać.;-)
Skrzat Widzę że super wybawiliście się na weselichu. Super, też bym poszła sobie na jakieś ale rok trzeba czekać.
Rikapa Ja też poproszę o dane na układanki. Wyślę Ci mojego maila.
Lilou Buziak dla Stasia! :*
Kozaczino Widzę że niedziela udana, my też musimy się kiedyś wybrać do parku sołackiego bo wieki już nie byliśmy, może uda się zanim śnieg spadnie:-D

Aaa Marcelek dziękuje za gratki 1,5 roczniakowe:tak:.
 
Moi tescie byli w tej Zagrodzie Wiejskiej na weselu tydzień temu i wrazenia takie sobie...

Tygrynka nie chce Nikona. Mam/miałam i tak w sumie...bez rewelacji. Ten Sony mi się bardziej podoba.

Miałam poprawiac prace lic ale nie chce mi sie. Zrobiłam polówke ale to tylko takie gadzety ale nad ktorymi sie siedzi i siedzi...

zaraz ide spac bo ledwo widzę
 
Natuśka - o żesz!! :szok: po pierwsze - zdrowia dla B!! niech szybko to wyjaśnią i sie chłopak nie męczy!! po drugie - może Ci jakoś pomóc?? daj znać, ja jestem wolna w tym tygodniu, to mogę Ci jakoś pomóc! i trzymaj się tam dzielnie babo :*

Marcia, no właśnie, co się stało z nikonem?

kurde moje dziecko o 21 już spało, my obejrzeliśmy dwa filmy (świetna akcja Mechanik i Druhny - aż tak bardzo mi się nie podobał, Kac Vegas fajniejsze, ale sceny w samolocie i z samochodem boskie :D) i idziemy spac a tu dopiero przed 1 :D a jutro wielkie sprzątanie sobie ustawiłam, miałam okna myć a właśnie deszcz pada :p
 
witam sie i ja z rana :-)

Natuska zdrówka dla B, jak coś to pisz lub dzwoń dzisiaj mam wolne jak co i w czwartek ....
Ajentka wysłałam Ci maila :-)
Marciaa kup sobie olympusa też można filmiki nagrywać :p
 
hello,

Na-tuska kurcze niefajnie! Trzymamy kciuki za Bartka aby był silny i by lekarze dowiedzieli się co to! Ty też się trzymaj kochana! Jak jakaś pomoc potrzebna pisz i dzwoń!

U nas ok, chyba pojadę do rodziców na Orła, bo jakoś w domu nudno samej, tylko nastawię pranie, zmywarkę by coś się działo jak mnie nie będzie!:-D

to miłego! Tuska :*
 
hej
Natuska zdrowia dla B :-) oby szybko odkryli przyczne i mu pomogli :-) no trzymam kciuki. Akcja z kluczami na 5+ !!!
Tygryś wrzos chciałam kupić w Obi tak sobie ubzdurałam, że jest w Pestce a tam Praktiker !! Miłego sprzątania, ja muszę na środę wysprzątać chatę bo ktoś przychodzi oglądać.
Skrzat zazdroszczę zmywarki :-)
Jak mi się nei chce pracować to jest masakra !!!
 
reklama
hej
natuska zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla B!!!!!!! jak potrzebujesz czegoś to wal śmiało!!!
marcia no właśnie my tez na początku nie chcieliśmuy typowej lustrzanki i zastanawialiśmy się nad olimpusem pen coś tam coś taki cyfrowy ale bardzo zaawansowana technologia;p zastanów się od wszedł w zeszłym roku cena podoba do lustrzanki i tez full hd

laski ja po tym weselu umieram m mi zdychał całą drogę powrotną i chrapał ;p hahaha tylko czasami go siuę pytałam gdzie mam jechać to mi pomagał jak był świadom;p
spadam potem coś napisze jak małą pójdzie spać;p
 
Do góry