reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Wszytskiego najlepszego dla Stasia

ognicho było w przezmierowie było super ale sie strulam i po 3 piwach poszlam spac a dzisiaj leb mnie boli ze masakara

ajentka dobrze ze piszesz o factor dzisia jedziemy zobaczyc jakies kostiumy dla babci i moze cos ja sobie znajde
 
reklama
An bo to likierek trzeba pić a nie piwo :p mam super w domu, zapraszam na degustację :D
Lilou wszystkiego dobrego dla Stasia!
aaa i cały czas zapominam - i wszystkiego dobrego dla półroczniaka Marcelka :*
Rikapa może za duże fotki? jakby co to ja też poproszę info co masz, chociaż pewnie teraz z zakupem ciężko będzie ;)

miłego dnia dziewczyny!
 
yeloł :)

Ajentka ale asy z Was...ale fajnie w sumie wykombinowaliscie z ta działka. Widzę udane zakupy. No i wkoncu zaległe gratki dla Marcelinia z okazji 1,5 roku:)

Lilou buziaki dla Staska :*** i zrowka dla Oliwki

Skrzat chyba odsypia

Tygryna a Ty tak widzel ubisz chodzic pozno spac ;)

my dzis tez na zakupach, wpadlismy na pomysl zeby kupic lustrzanke. To pojechalismy do Malty sie rozejrzec i wyszlam z nowymi lakierami do paznokci, tuszem, rajstopami, 2 sukienkami i spodniczka z happy mumu...pojdymy z torbami jak bum cyk ;))))
aaaa i tescie niedlugo wleca....a mnie sie cche spac..Niko mi cos srednio spał
 
Marcia i jaki tusz kupiłaś? a lustrzankę macie? :D

my lecimy na zaległe urodzinki kuzynki Sebastiana, młody dzisiaj bez drzemki, chcemy go przetrzymać chociaż do 20 i zmienić tryb życia ;)
miłego dnia!
 
lorela architect4d :-) a lustrzanke sobie upatrzylismy amatorską SONY A35K ...nie potrzeba nam jakiegos super wypasionego ...musimy sie rozejrzec po necie za tansza wersją...jeszcze były Canony ciekawe ale znając zycie byśmy nie korzystali z tych wszystkich funkcji. A ten Sony jest fajny bo nagrywa jeszcze filmiki full hd :)
 
Hello:)
No to jestem:p Odsypiałam razem z Basią podczas popołudniowej drzemki:p Nie wróciliśmy tak późno bo przed 3, samo wesele trwało do 2 bo w sumie o 14 był slub więc wszystko jakby było 2h wcześniej:) Na takim weselu jeszcze nie byłam...zupełnie coś innego, to było w Zagrodzie Chłopskiej więc sam klimat miejsca już nie salowo-balowy. Sama msza trwała ponad 1h bo pięknie chór śpiewał i przyjaciel ksiądz prowadził w drewnianym kościółku przyzdobionym słonecznikami. A samo wesele zaczęło się polonezem prowadzonym przez Młodych na trwawie:) CZAD:p potem tańce na bruku i trawie przed knajpą, tort kwadratowy a nie piętrowy (nie bylo trzeba myslec którą warstwe jesc), a o 12 lampiony puszczane do nieba przez gości:) Bawiliśmy się super, fajnych ludzi poznaliśmy (mają 10miesięczne dziecko) wiec było git. A panna młoda wyglądała pięknie:) Miała niecodzienną suknię, skromną i mega elegancją!

Amandae cieszę się że ciasto wyszło!
Marcia, Ajentka niezłe zakupy:)
Na-tuska co jest? Jaka operacja?
Tygrynka no jakoś tego nie przeczytałam, tudzież mi umknęło!
Lilou wszystkiego najlepszego dla Statasia!

To miłego popołudnia, idę odpoczywać z mężem i Basią dalej:p
 
Ostatnia edycja:
Tygrynka wiesz ja chetnie do konca wrzesnia możemy wlecieć a jak twoje przeziebienie

Skrzat a nie mówiłam że jak Ci się nie chce to będzie wypas. Napisz mi tą nazwe tego leku co miałaś dla Basi

Byłyśmy z mama w Factory nic nie znalazłyśmy jutro do Szarka
 
Witam sie wieczorowo :-)
korzystam z okazji że dziecie się zwiesiło na bajce hihi przed chwilą wróciliśmy z parku sołackiego ale tam jest fajnie :-) dziecie wybiegane pewnie zaraz padnie :-) i ja się uwalę przed tv żeby odpocząć przed tygodniem pracy :-D
Lilou buziaki imieninowe dla Stasia :*
Marciaa fajnie zakupy :-) ja wczoraj miałam kupić wrzos a wróciłam do domu ze swetrem i bluzkami dla Luli :-)
Skrzat ale musiało byc fajne weselisko lubię takie nietypowe imprezy :-)
Ajentka działeczka kupiona??
Tygryś życzę powodzenia z nową porą snu :-) tak jest lepiej bo jak młody zacznie do przedszkola chodzić to będzie mu trudno wstawać, Lula chodzi o 20spac a rano jej dobudzić nie można :-)
Amande życze miłej nauki :-)

Wystawiłam nowe rzeczy na Allegro jesli ktoć coś by chciał to piszcie :-)
Clarks 37,5 jak nowe, na jesień (1828135366) - Aukcje internetowe Allegro
GAP 6-12mc b. ciepła stan idealny (1828136000) - Aukcje internetowe Allegro
śliczny ciepły praktyczny (1828136285) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Marcia fajne zakupy, a o nikonie nie myśleliście? :)
Skrzat fajne weselicho! a powiedz mi jak Wam się tańczyło na trawie, bruku? a jak innym gościom (szczególnie starszym) to pasowało? bo też myśleliśmy o czymś takim, ale stwierdziliśmy że niewygodnie będzie zwłaszcza paniom w obcasach, więc zrezygnowaliśmy, ale nie wiem czy słusznie?
An82 a czemu tylko do końca września?? ja już czuję się dobrze, czasem tylko sobie kaszlnę, więc myślę, że w tym tygodniu można się spotkać?
Koza a gdzie chciałaś kupić wrzos? ja wzięłam w lidlu bo taniutki był (2,50zł), ale malutki..
Amandae powodzenia jutro!!
Natuśka odezwij się, bo się martwimy!!

my po urodzinkach u kuzynki Seby, młody wybiegany, zabawiony.. bez drzemki dzisiaj więc mam wielką nadzieję że zaraz padnie :D w dodatku zrobiliśmy dzisiaj małe przemeblowanie w jego pokoju, przez to że jest nasze łóżko i jego łóżeczko to pokój średnio ustawny, ale jeszcze pół roku tak przezimujemy, a potem młody będzie spał sam :D
 
Do góry