reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej dziewczynki.poczytalam troche ale tak wolno strony sie otwieraja z jzu zapomnialam co bylo napisane.

u nas jakos leci,ciezk obez m mi tutaj,jeszcze normalnie nerwicy dostane bo te czorty ( siostrzence) z rownowagi mnei wyprowadzaja sa mega niedobrzy...

Filonka jak juz bedziesz wiedzial gdzie te barwniki w poznaniu mozna znlezc daj znac bo ja tez szukalam poki co bratowa m ize swojej cukierni w ktorej pracuje ukradla troche, teraz w sobote robie tort na urodziny siostrzenca....

oki zmykam... bo m imala piszczy mi strasznie...oszlaleje...

buziaki i mam nadzieje ze tesknicie za mna:)
 
reklama
Hej kochane
niestety nie nadrobie bo za duzo tego
ja caly week w pracy a od poniedzialku tez mialam dwa wyjazdy jutro znowu i piatek sob niedz w pracy ;/ eh mam nadzieje ze na starosc odpoczne :)

czy jutro jakies spotkanko bedzie? Ajentka cos pisalas o czwartku? ok 13 bede raczej wolna
pisac pisac
 
hej ja już małą położyłam i teraz relaxik przed kompem;p m na służbie więc mam święty spokój:)
lilou brakuje ciebie czekamy do pon!
skrzat ja też domowe mam tylko befado i bardzo sobie chwalę. wcześniej miałam niskie teraz mam wysokie. poluj jest tyle sklepów z tymi butami że musisz trafić nie ma lipy!
karola czyli praca na całego?;/

ehh kochane jest dziś jakiś filmik?
 
witam:* czy sa tu jakies mamy z Głuszyny? mam malutka córeczke a moje stare znajome niestety nie maja dzieci... wiec czuje sie z tym troche osamotniona...
 
Guziczeka nie wiem jakie to ciasto, jak zobaczyla ten obrzydliwy widok to juz przepisu nie czytałam, jak chcesz to mogę poszukać. :p
Natuska wsio najlepszego dla Emilki. Filek narazie spoko ale stwierdzil ze tesknil za mamą, teraz jak mu mówie ze w piątek do przedszkola idziemy to on na to ze tak ale z mamą. a ja go w piątek muszę zostawić. tzn powinnam. zobaczymy. w ogrodzie trochę zrobione.ale nie moge sobie poradzic z jednym chwastem..taka jakby trawa wyrosła a to g..ma takie dlugie korzenie ze nie można tego wyrwać musiałam widłami podważać ale i tak mnustwo tego zostalo bo byłam juz padnięta.
za to wypastowałam parkiety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry