reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
16:30 to troche pozno juz dla mnie wolalabym cos teraz jakos...jakby ktoras miala jakas propozycje to pisac tu lub na kom :) buziaczki

ja niestety w pracy do15.00..... :-(

Tygrynka, jak prywatne to rozumiem...... choć jeszcze trochę a ceny prywatnych i państwowych nie będą odbiegały za dużo od siebie, tylko ilościowo będą kolosalne różnice.... miejskie będą napchane na maxa...... :-(poprzeliczali metry na dzieci,dzieci na panie i im powychodziły jakieś współczynniki - 1 pani na 8 dzieci w żłobku w 2 latkach????? masakra.....

Marciaa, może być ciekawie i fajnie, że do 18.00 to może też mi się uda tego 30.08 ;-)
 
Amandae Na rogu Wyspiańskiego i Głogowskiej Jest sklep ogrodniczy, zresztą jest tam mydło i powidło. Zostawiłam tam dla Ciebie pieluszki dla Zośki(dzisiaj po 16). I coś tam jeszcze:-). Zrób użytek i biegnij na basen. Życzę super zabawy
 
jak prywatne to rozumiem...... choć jeszcze trochę a ceny prywatnych i państwowych nie będą odbiegały za dużo od siebie, tylko ilościowo będą kolosalne różnice.... miejskie będą napchane na maxa...... :-(poprzeliczali metry na dzieci,dzieci na panie i im powychodziły jakieś współczynniki - 1 pani na 8 dzieci w żłobku w 2 latkach????? masakra.....

nieźle.. nie wiem ile kosztuje w publicznym, koleżanka pod Poznaniem płaci 350zł, więc w Poznaniu pewnie podobnie? w tym "moim" słyszałam, że 510zł, więc różnicy wielkiej nie ma.. chciałam Sebę dać do klubu malucha a tam 800zł więc już wolę prywatne przedszkole ;) ale to muszę się dowiedzieć wszystkiego u źródła bo tak to rozmawiałam z mamą w piaskownicy której dwójka dzieci chodzi do tego przedszkola i jest bardzo zadowolona...

dziewczyny a moze się umówimy na tego pampersa? bo też chcę się wybrać z Sebą, w zeszłym roku nie zdążyłam dotrzeć :) jakby co to Marcia daj znać kiedy się wybierasz!

ale się ładnie zrobiło :)
 
nieźle.. nie wiem ile kosztuje w publicznym, koleżanka pod Poznaniem płaci 350zł, więc w Poznaniu pewnie podobnie? w tym "moim" słyszałam, że 510zł, więc różnicy wielkiej nie ma.. chciałam Sebę dać do klubu malucha a tam 800zł więc już wolę prywatne przedszkole ;)

ja za żłobek od września będę najprawdopodobniej płaciła 520 zł ( a grupa będzie 32 osobowa - masakra) :szok:
 
ja za żłobek od września będę najprawdopodobniej płaciła 520 zł ( a grupa będzie 32 osobowa - masakra) :szok:
super :baffled:a można nianie znaleźć już od 1000 , u Werki będzie grupa 27 os

My po zakupach, mała właśnie padła, gotuje jedzenie dla psa ale fetor :rofl2: bo to jakieś żołądki. M w trasie wróci po 19 to jak mała wstanie idziemy na działkę do baseniku :)

na Pampersa też się piszę, w zeszłym roku byłam i bylo fajnie.
 
hejka;)
Ja dzisiaj od rana aktywnie, pojechałam z kuzynką do Ikei, ale nic nie kupiłysmy, wole z Zet robić zakupy:) Potem odebrac prezent dla Zet, bo jutro ma imieninki, a potem zakupy w PiP. Teraz Młodą uspiłam, zrobiłam pierogi leniwe na obiad i chwila relaksu przy kawce;P
Co do prywatnego żłobka to jak patrzyłam na ceny ostatnio to około 1000-1200 zł bez wyżywienia, a nie wiem jak z przedskzolem, ale 520 wydaje mi sie za tanio!
Marcia super, że już dobrze sie czujesz:D
 
reklama
Do góry