reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

agataT - oby wszystko się wyjaśniło pozytywnie, wiem jaki to stres ale mam nadzieję, ze się ułoży ...

my po spacerku mała padła o 11 i spała do 1 , poszalała i znowu drzemka, ja cieszę się nowymi gadżetami kurier łaskawie zechciał dziś przyjechać :)

co do sesji na cytadeli - ekstra tylko niech się zazieleni już widzę jak będziemy je ganiać :)
 
reklama
a właśnie, zapomniałam napisać - Agata trzymam kciuki żeby się wszystko pozytywnie ułożyło!!

Poziomka i jak nowe zabawki?:D

lecimy dalej na dwór, pa!
 
hej dziewczyny
Macie jakieś fajne pomysły na pierwsze urodzinki, jakie prezenty, bo rodzinka pyta co kupić. Może macie jakieś sprawdzone fajne zabawki dla rocznej dziewczynki ?? :)
 
Dzięki Dziewczyny :-) póki co Szef nadal nie odbiera telefonów... :wściekła/y: ehh... Mąż wysłał znów dziś kilka cv i będzie to robił dalej... Ja nie mam dziś nastroju na nic! A pogoda taka piękna :-)

miłego dzionka ;-)
 
Hejo
U nas od rana znajomi byli dopiero pojechali :)
Lula już lepiej troche kaszle a tak poza tym to ok.
Jutro umowilam sie z nia na kontrole u lekarza chociaz antybiotyk ma do soboty
ale w piatek nie ma lekarza

Natuska bedziesz w Kozich?! Szkoda że Lula jeszcze nie może na spacery!Chociaz zobacze co powie lekarz a nuż jakby co to sms :)

Agatka przykro mi ;/ mnie chcieli zwolnic jak tylko sie okazalo ze jestem w ciazy i tez rozpaczalam ale mi sie udalo ich wycyckac.
Trzymam kciuki zeby wam sie udalo

Lula wlasnie obslinia mi drzwi balkonowe...;/ dzieciaki
Coraz pewniej sie puszcza i robi kroczki wczoraj od mebli podeszla pare kroczków do mnie :) Ta kumpela co byla dzis u mnie ma czwórkę dzieci wiec juz doswiadczona przez los konkretnie :) polecila zebym kupila jej do domu takie bamboszki z usztywniana pietka bo bardzo jej sie wygina jak chodzi przy meblach i chyba pojde za jej rada.
kiedys rozmawialam z sasiadka ktora jest ortopeda i tez polecala takie troche ortopedyczne buciki ze sztywna pieta.

narazie to tyle ide ogladac Prosto w serce... :)
 
dobry dien

ja juz po Naramowicach ja pierdziu 45 minut wracalam korek sie zrobil...1 raz bylam na tamtych terenach i fajne miejsca do spacerowania w tym lasku...zrobili plac gimnastyczny dla ludzi po 50...ale miałam ubaw z babci w eleganckim plaszczyku a obok recznik i cwiczy...ale dobrze robi kobitka :)

pieknie bylo ja padam co ja sie nalatalam za mlodym szok :) za tydzien tez bede na Naramkach...:)))

Agatka przykra sytuacja :/

ja jutro od rana mam wolne ma byc jeszcze ładnie wiec moge z ranca jechac na jakis meeting
 
Macie jakieś fajne pomysły na pierwsze urodzinki, jakie prezenty, bo rodzinka pyta co kupić. Może macie jakieś sprawdzone fajne zabawki dla rocznej dziewczynki ?? :)

moich koleżanek roczne córeczki przede wszystkim podostawały kuchenki:tak: były też rowerki, skrzynka na listy FP, ciuszki, no i pieniądze;-) u nas Seba dostał jeszcze srebrny łańcuszek z literką S, samochodziki i książeczki:tak:

pieknie bylo ja padam co ja sie nalatalam za mlodym szok :) za tydzien tez bede na Naramkach...:)))

to daj koniecznie znać, to się spotkamy:tak:

my po drugim spacerze w końcu wylądowaliśmy w domu :-D mam nowe książki i lampkę-klips (bo przeszkadzałam chłopakom ze światłem do czytania:-D) i dzisiaj wieczorem pewnie wsiąknę;-) byliśmy też na ulicy Lubczykowej, to jak się kończy Naramowicka i zaczyna Radojewo - dziewczyny co za chaty!! jedna wielka jak pół bloku a przed nią 5 samochodów:szok: pewnie dla służby;-)
 
reklama
Marcia to jak co zapraszam na Grunwald:)
My wróciliśmy i siadamy do serialu chyba:) Baska spi, ale nachasała dzisiaj! Pogoda miodzio, ale opad radioaktywny się zbliza...ale ponoc niegrozny dla nas!
 
Do góry