reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Małgosia my tutaj często się spotykamy, także musisz do nas dołączyć!

Ja także już wariowałam w domu, ale jak poznałam dziewczyny z tutejszego forum, to od razu lepiej się zrobiło :-)

Także udzielaj się i nie bój się odzywać, na pewno będzie Tobie tutaj dobrze wśród nas :-)
 
reklama
Hej Malgosiu:-)
Klotnia sie nie przejmuj+ja wlasnie tez sie pozarlam z mezem... norma to juz wlasciwie jest:-) oj to corcia juz duza dziewczynka,chodzi juz? jak bedziesz miala ochote na wspolny spacer to mozemy gdzies sie umowic:-)
 
na tuśka no coś Ty na podryw? kogo czego? tych dzieci? :p chociaż ten co się na mnie lampił, to wyglądał na starszego ode mnie :p
no, ale tak naprawde ubralam sie tak, zeby zwrocic uwage mojego M. i udalo sie ;p caly czas tylko o tym mowil ;p
 
chodzi odkad skonczyla 10,5 m-ca :-)
Monia149090 a ty z jakiej dzielnycy jestes?


umawiacie sie dziewczyna na wspolne spacery??a gdzie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry