reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
witam wieczorkiem :-)
Ilonko witaj witaj :-) czy ty miałaś migdały usuwane ( nie doczytałam) ponoć lody przynoszą ulgę ? Ale nie testowałam bo ja póki co migdały zachowałam :-)
Młoda grandzi w łóżeczku a za chwilkę będzie jadła na kolacje naleśniki z serkiem i mleczko jej zrobię :-) a później jadę po R. jeszcze jeden weekend i koniec tych upiornych, samotnych weekendów !!!
Właśnie sobie przypomniałam że rok temu na motor show byłam z brzuchem :-) i przymierzałam się do różnych aut hihi sprawdzałam które najlepiej pomieści wieloryba ;-) dobra spadam zająć się dzieciem buźka
 
hej dziewczyny

ale miałam dzisiaj fajny dzień :-)

Adaś z M. kilka godzin, ja w tym czasie na uczelni, potem po sklepach pochodziłam :-)
byłam zanieść telefon do naprawy, na uczelni tak sobie.. większość takie dzieci się wydają..
choć poznałam dwie fajne dziewczyny i jeden gościu tak się gapił co chwilę na mnie lol...
a wgl dzisiaj od dawien dawna założyłam obcasy i spódniczkę ha ha :-D
muszę tak częściej.. nawet M. komplementował mnie jak nigdy :-D

78Małgosia witaj :-)

napisz coś więcej o sobie :-)
 
Witaj 78Malgosia! A o teściów to sie wszyscy kłócą. Temat rzeka.

Brzoskwinka fajnie że miałaś udany dzień.

Ja po spacerku padłam i pospałam troche. Odpoczełam i jakoś mi lepiej ogólnie.
 
Małgosia nie przejmuj się, o teściów zawsze są kłótnie.. w każdym związku.. taka już kolej rzeczy niestety...
a powiedz coś o sobie np. ile masz lat, czym się zajmujesz etc :-) jak córcia ma na Imię :-)
 
reklama
mam 32 lata, jestem na urlopie wychowawczym, pracuje w bibliotece. zajmuje sie corka i wariuje. brakuje mi towarzystwa kolezanek. cala ciaze tez przesiedzialam w domu. moja coreczka ma na imie Emilka i ma 11.5 m-ca. jest cudna, choc bylo nam naprawde ciezko, bo mala miala duze problemy z brzuszkiem, nic nie mogla jesc do 9 m-ca zycia oprocz nutramigenu i sinlaku, a i tak plakala cale noce, bo bolal ja brzusio a w dzien marudzila bo byla zmeczona. teraz jest coraz lepiej, wlanczam jej coraz wiecej produktow i zrobila sie bardzo wesola.
no i idzie wiosna...i spacery...mam nadzieje ze juz nie samotne :)
 
Do góry