reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

78Małgosia witaj raz jeszcze :) ja niedaleko Cytadeli mieszkam i najczęściej tam latam na spacery, ale do Żurawińca się od dawna wybieram :D

Ilonka a może Filipek będzie miał to co Adaś niedawno? gorączkę przez jeden dzień?? może jakiś taki wirus jest??

od nas dopiero poszli znajomi, chłopaki polecieli się kąpać :D
 
reklama
Hej dziewczynki moje:)

nie udzielam sie ale podczytywalam Was tylko:zawstydzona/y: nie mialam natchnienia na pisanie...

na szczescie kryzys z m zarzegnany ale z bratowa m nie... i dobrze, plakac z tego powodu nie bede:-)

hmmm nawet troche zmienilam swoj stosunek co do tesciow bo okazalo sie ze to za mna sie wstawili a nie za nia:-):-):-) wiec maja juz duzego plusa na swoim koncie ale do idealu jeszcze im daleko ha ha ha

Dziewczyny ciesze sie ze maluszki juz zdrowieja Wam:-)
Karola zdrowia dla Juli:-)

kurde zapomnialam co mialam jeszcze i ktorej napisac...szit:wściekła/y: hmmm skleroza...

aaa Ilonka fajnie ze jzu po szpitalu wrocilas do Nas:-)

Witam cie Malgosiu:-)

Brzoskwi moze dopry patent na M. z ta spodniczka i obcasami co???? wiesz faceci to wzrokowce??? i czemu sie dziwisz ze jakis koles na ciebie looka l skoro taka fajna laska jestes:-)

Natuska widze ze dzialka wrze... super tez bym chciala miec takie miejsce do odpoczynku:)

a ja jeszcze o sobie troche,Gabi ma jakies dziwne dni,przestala lubic sie ubierac,wierci sie kreci,piszczy i oc tylko jak ja probuje ubrac, nawet z pizamki w ubranko...masakra... poza tym chyba te zeby ida wkoncu albo juz mnie wiem co bo zlosnik z niej wszystko gryzie i mnie tez i zlosci ise na wszystko, dwa wieczory z palczem zasypiala:confused: w nocy kiepsko spi i nei wiem czy to przez miejsce czy co????

aaa i mam nadzieje ze ejdnak u Natanka Julii okaze sie ze to jednak nie chlonniak...

Dziewczynki jak kogos pominelam i nie napisalm o czyms to sie nie gniewajcie bo tyle piszecie ze nawet jak podczytywalam to nie pamietyam wszystkiego...

a dzisiaj poszlismy na spacer do moich dziakdo jakeis ponad 3 km w jedna strone i wypilismy tam kawke wracamy z powortem do tesciow i kapcia w wozku zlapalismy:angry::angry::angry: jak na zlosc,zadz po brata,podjechal po nas i zawiozl nas bo juz nie dalo rady wozka prowadzic...

oki ja koncze miete bo cos mnie boli brzuszek i elce na drinka:)

buziaczki laseczki.... milego wieczorku
 
Brzoskwinka masz foto??? dawaj :D:D:D

MamaGabi kiedy do nas wracasz??

my jutro idziemy na poszukiwania lżejszej czapeczki, podobno na Wichrowym są fajne :D
 
Ilona odczekaj do rana, albo czopki eferalgan podaj.. mojemu na te 39,7 podziałało... a dzisiaj to już wgl żadnej temperatuki do tego jeszcze od 4.45 urzęduje a teraz domaga się oglądania tv i ranczo looka haha ciekawe ile z tego rozumue :-D :-D

Małogsiu my z Monią często chodzimy, także ja się piszę na żurawiniec choćby we wtorek, jeśli jutro nie wyjadę!!

mamaGabi chyba musze częściej ten patent stosować hehe podniesie się moja samoocena, bo szczerze jest strasznie niska ;p a i u Ciebie widać lepsze nastrój, bo tak weselej piszesz :-)

Tygryś niestety nie mam foto :( ale jak będę jechała do Dziadków to też tak się ubiorę to wtedy na pewno będzie foto :-D
 
właśnie miałam napisać Brzoskwinka że teraz ciepło będzie to nieraz spódniczka wjedzie, M oszaleje :D

i miałam też napisać MamaGabi że niestety przychodzi taki czas że dziecko jest na nie co do przewijania czy przebierania :/ ale powodzenia ;)

lecę uśpić młodzieniaszka, mam nadzieję, że będziecie jak wrócę?? :)
 
reklama
musze jakies na wiosne lekkie obcasy poszukac w sklepach :-D bo dzisiaj chodzilam w botkach na prawie 10cm obcasie i teraz efekt taki, że duzy paluch odciśniety :wściekła/y:
 
Do góry