reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Tygryś wracam w sobote... i juz mi smutno sie robi ze musze tu dziadkow zostawic... i wogole wracac do pustego mieszkania z dala od rodziny,tu ciagle w biegu nawet nie mam czasu zmeczona byc,bpo jak nie na spacer to do kumpeli jakiejs to do rodzinki w odzwiedziny i czas pedzi jak szalony:)

Brzoskwi to jezeli kiecka poprawia ci humor to nos ja czesciej:) ja tez chcialam tu na jakies zakupki sie wybrac ale neistety fundusze se skonczyly bo oczywiscie przeglad w aucie sie konczyl i okazalo sie ze musimy wymienic pare czesci i 1500 zl poszlo sie j***ć:wściekła/y: eh... ze utrzymanie auta tyle kosztuje...masakra....

a tak to rzeczywiscie u mnie troche lepeij laseczki:)

a i ajk tylko wroce a bedzie cieplej to postaram sie z wami latac na spcerki chociaz raz na jakis czas:) a teraz naprawde uciekam...ide ogladc CSI i KOSCI:) i oczywiscie jakiegos drinka spic:)
 
reklama
mamaGabi hehe nie wiem, czy poprawia humorek, bo ja ttak naprawde nie cierpie spodniczek, nie noszę ich tak na co dzien.. a dzis tak jakos mnie kopnęło, żeby jakąś założyć i efekt całkiem niezły :-D smacznego drinka :-)
 
Brzoskwinka jak ja ubiore dekolt to Mój też inaczej sie zachowuje. Na codzień wole sportowo bo wygodnie.

MamaGabi wydatek spory:baffled: ale tak to jest z autem. Nam podnieśli ubezpiecznie z 260zl na 400zl w PZU.
 
Natuśka, no fakt, co jak co ale Ty będziesz :p

Małgosia dobrej nocy, ale w ogóle miałam pisać, że zdetronizowałaś naszą forumową babcię Kozaczino (całe 30 lat!!), nie wiem jak ona to przeżyje :p

młody nie chce zasnąć :/ chyba za dużo wrażeń dzisiaj.. lulają się z tatą...
 
Tygrynka, mój niby od 4.45 dzień zaczynał, a obecnie nadal siedzi i oglądał wpierw ranczo, a teraz komórką się bawi.. heh.. a weź go połóż, albo tel zabierz, to jaka wojna hehe
 
hehe mama bo jeszcze nie czas na spanie :p

mój właśnie padł, lecę się trochę mężem pozajmować i będę znowu za jakieś pół godzinki :p

Małgosia a kiedy Ty chodzisz na tą grupę zabawową?
 
reklama
Hello wróciłam
Małgosia witaj :) ja nie dawno tez tak jak ty sie wbilam i nie zaluje!
Brzos ja chce cie na spacerze kiedys zoabczyc w kiecce :)
MamaGabi fajnie ze humorek lepszy, u mnie troszke tez sie polepsza
A Małgosia z tesciami to tak to jest ze klotnie sa;/ znam to z autopsji
Dajcie znac gdzie mozna jakies fajne czapeczki kupic bo my z Julka tez musimy kupic nowa

Jak ja czytam ze sie umawiacie na spacerek to mi smutno ;/ bo my z julka to pewnie jeszcze z tydzien kiblujemy w domu a taka ladna pogoda sie zaczyna ;/
Lula zasnela ale...co chwila jak zakaszle to placz
biedna sie tak meczy...az mi jej zal

a dzis jak pojechalismy na te targi to caly czas mialam w glowie co robi Jula, czy placze, czy zjadłaa, czy wypila...chyba musze zaczac czesciej wychodzic zeby dac troche Luli oddechu ode mnie...
Zjadlam sałatke i mam wyrzuty kurteczka mialam sie odchudzac!!! :) grrr
 
Do góry