reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Lilijanna ja się załapałam na to spotkanie i jesli tylko bede w sanie to się pojawię :) i dzieki za zaproszenie do ogródka ;)
Gosiu ja się stosuję do twych zaleceń i będę leniuchować jak długo sie da :)
Guziczku udanych zakupów i ciesze sie że Zosia juz zdrowa :D
A zdaje się że Marciaa miała się dzisiaj w szpitalu stawić to trzymam kciuki :D
 
reklama
Kozaczino - a możesz mi potem jakoś najważniejsze rzeczy przekazać? :-p
Pozdrawiam słonecznie, dziewczyny mamy szczęście u nas słoneczko i ciepło, ale nie wszędzie mają tak fajnie, super, że pogoda nas rozpieszcza choć trochę, od razu lepiej się funkcjonuje.
 
Chciałabym sie dowiedzieć czy wybieracie sie do szkoły rodzenia.
Planuję zapisać się do jakiejś, aczkolwiek nie ukrywam, że istotna jest dla mnie cena.
Jeśli macie jakieś namiary na tańsze niż 300zł (lub bezpłatne szkoły) będę bardzo wdzięczna.
 
jasne że przekażę :) nie ma sprawy a tak sobie pomyślałam, że może odezwij się na dzień lub dwa przed spotkaniem do organizatorów bo może ktoś nie potwierdzi przyjścia i miejsce będzie :) spróbuj :D
Ja się dzisiaj grzałam na słoneczku w parku Sołackim :) ale było fajnie
 
Jak ja myślałam nad tym tematem to niestety nie znalazłam nic tańszego niż 300pln, w końcu popytałam koleżanki, które już rodziły czy faktycznie warto wydać taką kasę i one zgodnie uznały że nie :) to czego się teoretycznie nauczyły w praktyce ( podczas porodu) się nie przydało. Jedynie moim zdaniem jest to przydatne może dla faceta żeby w ogóle się zajął tematem porodu dziecka itd. I w sumie nie zapisaliśmy sie do żadnej szkoły rodzenia a i tak nie boję się porodu :) zatem może przemyśl jeszcze czy chcesz wydać taką kwotę akurat na ten cel :)
 
ja nie byłam w szkole rodzenia, bo nie mogłam ćwiczyć, więc stwierdziłam, że teorię to mam w necie i książkach...
ale planowałam jednorazową wizytę położnej (ale też nie wyszło :)) żeby popytać o co chciałam (przede wszystkim o techniki oddechowe), więc jak nie chcesz dużo wydać to może pomyśl o tym, kosztuje ok 100zł, są też czasem organizowane warsztaty żeby nauczyć rodziców pielęgnacji malucha - parę godzin za 80zł...
 
reklama
Hej laseczki mamuśki:-D
No marcia coś milczy więc odnoszę wrażenie że może coś tam się dzieje co??:happy:
Ja dziś ostatni dzień u mamy wraca mąż i jutro świętujemy naszą rocznicę choć nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo on chory jest strasznie wrrrrr:wściekła/y: ten to zawsze coś... tak to jest z tymi naszymi chłopami:happy::laugh2:
 
Do góry