reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Ja jestem za jakimś wspólnym spacerkiem:tak: tylko trzeba by to jakoś zgrać, napewno odpada mi po 5 maja bo synek idzie do szpitala niestety nie wiem na jak długo:-(.
Ale pewnie się jakoś dogadamy kiedy i gdzie:tak:
 
hej dziewczyny :)
Witam serdecznie nowe Mamusie :)
Aniołku, Marciaa no nie źle!! nie pisałam nic od chyba przedwczoraj i myślałam że już dziś będziecie z waszymi leniuszkami :) a tu cisza :)
Ja byłam dzisiaj u lekarza i również wszystko zamknięte, Majka nie pcha się na świat :) za to miałam KTG i było "wzorcowe" więc się bardzo cieszę, zrobiliśmy też resztę zakupów dla małej - my zachwyceni....portfel znacznie mniej ;) Pozdrawiam Poznanianki
 
kozaczino u mnie 2cm rozwarcia, 1,5cm szyjki skurcze bardzo nieregularne ale lekarz juz czul glowke malego jak badal mnie na samolocie, takze kazal sie spieszyc, bo boi sie ze jak nie daj boze Mlody okaze sie zbyt duzy to trza bedzie CC trzaskac a nie chcemy tego.... takze kazal biegac, skakac, wszytsko robic....
 
Aniołku no to wiesz "biegać, skakać, latać, pływać w tańcu w ruchu wypoczywać " jak pisał poeta :) albo męża poproś o pomoc... łóżkową ponoć to pomaga :D
 
Witam :tak::tak::tak:
kozaczino u mnie 2cm rozwarcia, 1,5cm szyjki skurcze bardzo nieregularne ale lekarz juz czul glowke malego jak badal mnie na samolocie, takze kazal sie spieszyc, bo boi sie ze jak nie daj boze Mlody okaze sie zbyt duzy to trza bedzie CC trzaskac a nie chcemy tego.... takze kazal biegac, skakac, wszytsko robic....
u mnie gin też główkę macał już w 38 tygodniu ciąży a mały jak się uparł tak nie wylazł i nic nie pomogło:eek::-D

uważam że wyjdzie jak sam zadecyduje a CC to tak szybko nie wiem czy zrobią :no:usg też się z wagą myli ....u mnie małego wyliczyli prawie na 5kg i jeszcze sobie powiedzieli że da pani radę :-D ano dałam może dlatego że to drugie dziecko i było łatwiej ;-)córa mniejsza a wszystko do szycia na dole było :baffled:

także dziewczyny rodzić te co mają rodzić ;-)wyluzować się odprężyć odpoczywać bo ja dopiero w szpitalu jak nie miałam o czym myśleć się chyba odblokowałam :-D a tak po kolanach zasuwałam czyściłam dywany przed świętami ostatkiem sił i tylko się zmęczyłam :eek::-D
 
no tez mi dzisiaj mowila jedna dziewczyna co ledwo po porodzie (CC) byla, ze jak chciala rodzic bardzio bardzo to nic a nic, a jak w szpitalu lezala to wlasnie sie wyluzowala i akcja sama sie zacela tydzien po terminie.... moze cos w tym jest... :)
 
Witam się po przerwie,

no no ja tu liczyłam już na małe ludki na tym świecie, a one siedzą grzecznie tam gdzie jest im wygodnie i bezpiecznie :-)

Iwonkablaz – jejciu ale masz dziewczyno talent, ja to mam dwie lewe ręcę do jakichkolwiek manualnych spraw
Tygryska – jest „konstytucja małego dziecka” i tam jest coś takiego „nikt nie ma prawa zabraniać mi niczego” – czy jakoś tak, więc jak mam ochotę popłakać, to mnie Mamuśka zabaw czymś bym przestał :-p

Jesteśaniołkiem – kochana jesteś w ciąży, zdrowej ciąży, możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale nie wolno Ci pisać, że żyć Ci się nie chce, masz swojego Skarba pod serduchem i dla niego jesteś najważniejsza i dla niego musisz żyć i dla niego musisz być silna niezależnie od dnia. Ja jestem głównie z forum poronienia i wiem jakie tragedie się zdarzają jak to boli, więc czerp ze swojego szczęścia ile się da, a reszta sama się ułoży. Trzymam kciuki za bezbolesny poród :tak:

Kozaczino – poducha super, ja w domu znalazłam jedną wełnianą taką bardzo długą i kurcze pomaga jak diabli, a najgorsze to jeszcze przede mną :eek:

Marciaa – będzie dobrze, trzeba w to wierzyć :tak:

Gosia_k23 – hehe współczuję m. przeprawy ze ścianami, ja lubię malować ściany bardzo jak nie ma po drodze jakichkolwiek komplikacji ;-)


Więcej nie dam rady odpisać, bo zaraz lecę do Poznania. Milego dnia życzę i chyba dzisiaj słoneczko będzie :-D
 
reklama
Hejjja dziewczynki w ten piekny dzien moze szczelsiwy dla mnie ?:))
Z godzinę temu poczułam coś dziwnego poszłam do kibelka i tam wielka galaretowata kulka -czope sluzowy ktorego niby nie bylo eeee?:pPP
powiedzcie ze to niedługo :p
 
Do góry