reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marciaa pewnie że niedługo ! powodzenia życzę tak do przodu ;)


u mnie przy 1 porodzie od odejścia czopu minęły 4 dni do porodu a przy drugim odszedł mi z rana a na wieczór zaczęło się rozkręcać i urodziłam w nocy :)


Pięknie dziś my zaraz zmykamy na spacerek i do sklepu :)
 
reklama
a ja znalazlam u mnie taka wydzieline jak bialko jajka kurzego ale poki co przezroczyste ;P.... ahhhh.... nie to sie juz zacznie bo na lep dostane im blizej terminu tym bardziej mnie denerwuje fakt czemu jeszcze nie urodzilam... :p.....
 
No marcia mi czop strzępił się na 2 dni od porodu a największa jego część odeszła mi w kilka godzin przed porodem w domku:tak: więc może to już niedługo:-D
No laski rozpakujcię się już bo chciała bym pooglądać wasze skarby...:-D:-D
Zosia chora więc kiszę się w domku...:wściekła/y: ale do poniedziałku i może będzie oki:confused2: oby było bo na głowę dostanę :eek:
 
Hej dziewczyny!!
coś może w tym być jak piszecie że jak się tak skupiamy na porodzie to cisza i nic nie idzie naprzód :) a jak sie wyluzujemy to pyk i po sprawie ;) ja póki co nie myślę o porodzie, czekam z tymi myślami wywołującymi na maj. Choć też jestem ciekawa jak klucha wygląda :D
dziś piękna pogoda, szkoda że nie mam ogródka za oknem...
 
Aniołku ja też nawet balkonu nie mam:( jedno skromne korytko zastępuje mi ogródek... myśle, że obrałaś dobrą taktykę z Nikosiem jak mu się zachce to się ujawni :D
Wczoraj poleniuchowałam nad Rusałką, na trawce wygrzałam tyłeczek :D a zaraz wybieram się do parku na ławeczkę z książeczką :) chociaż tyle dla mnie ;)
 
Jesteśaniołkiem - i teraz Nikuś pojawi się szybko, zobaczysz, może sam się zestresował tym, że tak Go myślami wywołują ;-)
Kozaczino - idziesz teraz na spotkanie "Mama rozmawia"? Załapałaś się? Ja niestety nie i jest mi przykro, bo bardzo chciałam akurat w tych zajęciach uczestniczyć :-(

A u mnie w weekend właśnie rozpoczął się sezon grillowy, przyjechali znajomi z Bydgoszczy i z Poznania, siedzieliśmy w ogrodzie, zajadaliśmy grilla i gadaliśmy jak najęcie - normalnie bajka. A ja zaraz właśnie idę do ogródka trochę w ziemi pogrzebać. Zapraszam do siebie jakby co ;-)
 
Marciaa i jak się sprawy mają coś się ruszyło czy nie i jak tam czop nadal odchodzi czy tylko cześć może odeszła czy może już po wszystkim pisz pisz !

Guziczek
a małej co jest ? taka piękna pogoda już możesz wychodzić ?

A reszta ta co ma się rozpakować poleniuchowac na słoneczku póki jeszcze możecie bo potem nie będzie czasu na lenistwo ;)
 
Chciałaby się zapisać na jakieś zajęcia (gimnastyka, aerobik) w wodzie, ale żeby były one skierowane dla kobiet w ciąży.
Znacie jakieś pływalnie w Poznaniu organizujące takie zajęcia? (najlepiej z okolic Winograd czy Piatkowa).
Byłabym wdzieczna za wszystkie informacje
 
reklama
Hej mamuśki:-D
Gosiu Zosia miała delikatnie zawalone oskrzela ale już jest oki:-D ja od wczoraj jestem u mamy na wichrowym bo mój m wyjechał na szkolenie i nie chciałam być sama:-p a Zosia już zdrowa więc wpadnę do plazy może coś małej znajdę fajnego już nie pamiętam kiedy byłam w jakimś centrum handlowym....:rofl2::-p
 
Do góry