reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam Was dziewczyny :-)


Jestem Młodą Mamą z Poznania. Mój Synuś ma niecałe 2 latka .

Czy jest jakaś Mamusia w podobnym wieku ,która tez siedzi ze swoja pociecha w domku i ma chęć na blizsze zapoznanie sie :-)

Pozdrawiam i zycze Miłego Dzionka :-)
 
Witam Was dziewczyny :-)


Jestem Młodą Mamą z Poznania. Mój Synuś ma niecałe 2 latka .

Czy jest jakaś Mamusia w podobnym wieku ,która tez siedzi ze swoja pociecha w domku i ma chęć na blizsze zapoznanie sie :-)

Pozdrawiam i zycze Miłego Dzionka :-)


A z jakiej dzielnicy Poznania jesteś?


Ja ciągle przesiaduje z synkami w domu i narazie tak pozostanie przez najbliższe 2 lata:-(
 
witaj Emosiempiec :)) ja też jeszcze z nikim dzieciatym ;) się nie spotykałam, a z chęcią bym z kimś pospacerowała :tak:
a właśnie, Jarzębinka, jak tam dzisiejszy spacer?? bo pogoda nie dopisała...

poczekamy na wiosenna pogode i mam nadzieje, ze uda nam sie spotaćw w gronie mamusiowym i dzieciaczkowym...... a faktycznie pogoda w sobote było nie spacerowa a do tego starszy mi sie rozkładał, wiec .... ale juz jest lepiej.......

ten weekend mi odpada bo wyjeżdzam, ale może nastepny bedzie lepszy i słoneczny ....... i Iwonka juz tez wróci od rodziców .....

witajcie forumowiczki. Jestem tutaj nowa i chętnie nawiąże kontakt z upieczonymi mamusiami z Poznania. Moja kruszynka ma niecały miesiąc więc zaczęłam już wychodzić z nią na spacery jednak brakuje mi jakiejś rozmowy z innymi mamusiami. czasami ta samotność mnie przytłacza. Czy są jakieś miejsca, gdzie spotykacie się ze swoimi pociechami by porozmawiać o macierzyństwie? Pozdrawiam wszystkie mamusie

witam i zapraszam do odwiedzin na forum a napewno uda nam sie umówic w koncu na jakies ploteczki... a z jakiego zakątka Poznania jesteś ???
 
ja tez jestem chetna na jakies spotkanko,ale najlepiej gdzies w moich okolicach,czyli Osiedle kwiatowe:tak::tak::tak:bo z ta moja ferajna to tak troszke ciezko mi jechac hdzies na spacerki

A ja Wam powiem ze w sumie to sie ciesze ze siedze z dziecmi w domku:tak::tak::tak:
Wiadomo ze sa takie dni ze mam wszytskiego dosyc,ale ogolnie to jest git;-):-)
 


A ja Wam powiem ze w sumie to sie ciesze ze siedze z dziecmi w domku:tak::tak::tak:
Wiadomo ze sa takie dni ze mam wszytskiego dosyc,ale ogolnie to jest git;-):-)


Tzn ja tez się ciesze ale przy dzieciach chorych przewlekle czasami potrzebowałabym sie oderwac od tego wszystkiego chociasz na godzinke wyjść gdzieś bez dzieci i zapomnieć o problemach
 
Ja jestem z Nowego Miasta ,ale dla mnie to nie problem dojechac na miasto czy nad Malte zeby sie spotkac :) Wy z jakich dzielnic jestescie ?
 
reklama
Do góry