reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

A mi się wydawało że dzieci właśnie na mieszankach bardziej przybierają bo moja na piersi to dość mizernie tak mi pani dr powiedziała...:confused:
też tak myślałam bo dzieci na piersi łatwiej trawią i szybciej trawią mleczko niż te a modyfikowanym
ale pewnie nie ma reguły

u mnie córa przybierała minimum na piersi a mały jeszcze raz tyle co ona

Kozaczino no to śliczna waga :)
ja ważonego małego w ciąży nie miałam jedynie u innego ginekologa na szczegółowych badaniach w 40 tygodniu wyszło 3585g +/-500g a urodził się ponad 2 tygodnie później 4500g a na usg w szpitalu wyszło ze może mieć 4922g
 
reklama
Hej dziewczyny!
To wasze dzieciaczki faktycznie były całkiem spore przy porodzie :) no zobaczymy jak bedzie u nas. Ja po urodzeniu mam zamiar karmić piersią zobaczymy jak mi i małej pójdzie i jak bedzie rosła na maminym cycku ;) Ja sama jak się rodziłam to miałam 2950 więc w sumie niewiele. Mała sie rozpycha w brzuszku ale nie jest to bolesne tylko takie bardziej śmieszne miłe uczucie, ćwiczy ze mną jogę ;) Uciekam bo kilka rzeczy do załatwienia dziś mam, zatem życze miłego dnia możne sie jakoś przejaśni??
 
Ja jak sie urodzilam to wazylam 2900 i miala 49 cm:tak::tak::tak:No i moje dzieci widocznie za mna sie takie malutkie rodzily:tak::tak:
Chociaz i tak jak rodzilam Dominika to mysleli w szpitalu ze bedzie mial niecale 2 kg (tak wychodzilo z usg i mialam mega malutki brzuch)a Dominik urodzil sie z waga 2660:tak::tak::tak:
Z dziewczynkami mialam usg 2 tyg przed porodem i wazyly wtedy po niecale 1,5 kg a przy porodzie 1810 i 1950
 
Jejciu, ale Wam się klocuszki rodzą :-) Ja to bym się chciałam koło 3000-3500 zakręcić max, jak to przepchnąć? :-D:-D:-D
Pozdrawiam i cieszę się, że dzisiaj już czwartek :-p
 
Hej dziewczyny:)
szkoda że nie świeci słonko zaraz bym na spacer poleciała :)
Lilianna tez mam nadzieję że mała nie bedzie jakimś klocem bo chciałabym rodzić naturalnie :) ale zobaczymy co bedzie.
 
Lilianna tez mam nadzieję że mała nie bedzie jakimś klocem bo chciałabym rodzić naturalnie :) ale zobaczymy co bedzie.

Powiem ci że moja była klocem a urodziłam ją w niecałe 3 godzinki więc waga ma się nijak o porodu:tak: wszystko zależy od organizmu, moja znajoma rodziła synka jego waga po porodzie to 2880 a i tak zrobili jej cc bo nie chciał wyjść normalnie. Spoko musisz być nastawiona pozytywnie to będzie ok
 
Witam mamuski z Poznania :) Ja niedługo rodzę praktycznie na ostatnich nogach termin według OM mam na 21 marca a USG 26.03:) w pon idę na wizytę i dowiem się ile mój malutki waży w 32 tyg miał 2500 :p
Już nie mogę doczekać się maleństwa i spacerków nad Maltą :)))
pozdrawiam
 
reklama
Powiem ci że moja była klocem a urodziłam ją w niecałe 3 godzinki więc waga ma się nijak o porodu:tak: wszystko zależy od organizmu, moja znajoma rodziła synka jego waga po porodzie to 2880 a i tak zrobili jej cc bo nie chciał wyjść normalnie. Spoko musisz być nastawiona pozytywnie to będzie ok
Guziczek dzięki za słowa otuchy ;) ja generalnie jestem nastawiona bardzo pozytywnie :D w ogóle cała ciąża bardzo sympatycznie mnie zaskoczyła, i juz nie moge się doczekać małej :) byłam dzisiaj na cytadeli i tak fajnie sie patrzyło na mamy z wózeczkami :D
Marciaa gratuluje zbliżających sie narodzin synka:) napisz jak po wizycie :) a czy już wybrałaś szpital?
 
Do góry