reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dowikla tak tylko cyc:tak:

Jarzebinka Emilka miała tą wagę na niecałe 5miesięcy co młody :tak:

ale też myślę ze nie ma co porównywać bo on urodził się duży jakby miał 3kg to teraz by miał 5kg a nie będzie ważyć 5kg jak urodził się 4,5kg :sorry2:a mierzy pewnie tyle co twój muszę go zmierzyć bo nie wiem czy w przychodni u nas mierzą :tak:

Emilka na piersi przybierała skromniej ;-) bo mimo ze urodziła sie 700g mniejsza to na 4,5 miesiąca miała 6800g a na 6 miesięcy 7400g

także nie martw się wagą małego bo jak dla mnie z tego co pisałaś przybiera bardzo ładnie :tak:
 
reklama
hej ho :) ja tez z Poznania więc się poudzielam :) przynajmiej tutaj moge ponarzekac na nasza paskudną pogode :D

ale wasze bobasy juz duze - moja skromnie 5 kg przekroczyła a gdzie tu 7 <szok>
musze tylkie zmierzyć moją Małą bo mi w przychodni nie zmierzyli ;]
 
Witam nowa mamusie:-)
Rzeczywiscie kruszynka z Twojej coreczki ,ale moje jak mialy 2 miesiace to wazyly po niecale 3 kg:tak:To wszystko zalezy od tego jakie sie dziecko duze urodzilo:-):tak:

GOSKA
Moj Dominik tez byl tylko na cycu i tez mi szybciej przybieral niz dziewczynki:tak::tak::tak:A One od urodzenia na mieszanym byly
 
Witam Was dziewuszki,

a moja waży podobno jakieś 200g :-D:-D:-D
No to slicznie wazy:-);-)
no to dziewuszka rośnie oby tak dalej ;)


Dowikla a ja się boję mieszanki żeby mi jeszcze wiecej nie przybierał
Niektorzy mowia ze dzieci karmione piersia szybciej przybieraja i u mnie sie to sprawdzilo w 100%:tak::tak::tak:To chyba duzo zalezy od ilosci wypijanego mleczka,jak czesto pije i od uwarunkowan:tak::tak::tak:
U mnie wszyscy sa drobni:-);-)

Tak teraz spojrzalam na suwaczek i Twoj Dominis bardzo duzo przybral od urodzenia
 
reklama
Kazaczino moją ważyła tyle w 27 tc więc spokojnie szykuje ci się maleństwo z normalną wagą- moja przy porodzie miała 4260g


Lilijanna 200g to już kawał fasoli:-D:-D:-D

A mi się wydawało że dzieci właśnie na mieszankach bardziej przybierają bo moja na piersi to dość mizernie tak mi pani dr powiedziała...:confused:
 
Do góry