reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

kozaczino dzięki :) Wybrałam lutycką- mam nadzieje, że będzie ok. Siostra tam rodziła i była zadowolona.
Jestem pozytywnie nastawiona :) a Ty gdzie będziesz rodzić? bo widze, że już tez tuż tuż maluda się pojawi :)
 
reklama
:-DLaski pozytywne nastawienie i aktywny poród to jest to nie dajcie się przypinać sztywno do wyra bo to jest najgorsze lepiej jest jak można sobie chodzić skakać...:-D życzę wam w miarę bezbolesnego i szybciutkiego rozwiązania.... :-D
 
Marciaa ja się waham między Polną a Raszei :) co do Lutyckiej to położna środowiskowa do której się zapisałam chwaliła tamtejszą porodówkę.
Guziczek dzięki za życzenia :) Jeśli wszystko będzie ok to na pewno nie będę leżeć !!! No chyba że mnie do łóżka przywiążą ;) najgorsza jest ta niepewność jak to tak naprawdę będzie z jednej strony się tego obawiam a z drugiej już nie mogę się doczekać!!!
 
kozaczino ja też nie mogłam sie doczekac a jak juz leżałamm na porodówce to chciałam wyjśc i wrócić za tydzień hehehe :D
ja rodziłam na Engla w św Rodzinie i jakby co szczerze polecam :)
 
Ja już przestałam się bać im bliżej porodu. Pewnie w drodze na porodówke spanikuje ale to raczej normalne :-)
Jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieje, ze porod pojdzie wmiare szybko cala ciaze bylam bardzo aktywna ..na pewno do łozka nie dam sie przywiazac bo oszaleje. hihi
Ja byłam chwile na Polnej ostatnio i nawet nawet ładny ten oddział nie powiem :)
 
Marciaa na polnej moja kumpela rodziła jakies 3tyg. temu i poszłam ja odwiedzić a przy okazji się rozejrzałam i muszę przyznać że bardzo fajne warunki i jakos tak miło i spokojnie : ) ja też całą ciążę aktywna jestem nawet czasem mysle że za bardzo!! i równiez mam nadzieję na szybki poród no zobaczymy :)
 
ja bede rodzic na polnej, znam ten szpital od poczatku ciazy i pielegniarki i lekarzy, uwierzcie ze sa naprawde boscy i super mili :).... a warunki masz tam superasne :)!!!!

ja teraz jestem nadaktywna i nic poki co... zobaczymy jak to bedzie - mnie tam zzera ciekawosc jak to jest :)
 
a apropo "szybkiego" porodu tez wlasnie slyszalam, by na porodowce nie lezec, tylko jak mozesz to sie ruszac, by dziecko szybciej wchodzilo w kanal rodny robic przysiady np. z pilka, czy pokolysac bioderkami :).... ze ruch przyspiesza cala akcje i lagodzi bol....

ale jak jest serio to dopiero zobacze juz niedlugo :p:p
 
reklama
jestesaniołkiem widze, ze tez czekasz na Nikodema :) No my dzisiaj termin mamy i nic-CISZA. Też słyszałam żeby sie ruszac ale czy te bóle na to pozwolą...jedyne co mnie "męczy" to bole na @ ale delikatne nie ma co narzekac :)
 
Do góry