reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Guziczek, twoja nieobecność tłumaczę sobie porodem .............................. :tak: więc pewnikiem grtulacje juz można składac ....................... :tak::-D:tak:

a reszta ..... zapadła w sen zimowy czy jak ..................

ja juz koncze walke z ospa u starszego, i juz nie mogę się doczekac poniedziałku jak pójdzie do przedszkola, to ja będę mogła zaliczyc jakis spacerek, mam tylko nadzieję, ze pogoda z dnia dzisiejszego zostanie i na przyszły tydzień, takie piękne słoneczko ............:tak:

w środe byłam na kontroli u gina po porodzie i wszystko jest OK.................... :tak:

a 12 ide z małym na kontrolne USG bioderek................ :tak: i ospy na razie nie załapał, więc może uda sie jeszcze w grudniu go zaszczepić :tak:

a w sobote otwieraja juz pierwsze lodowisko, a ja mam jeszcze nie naostrzone łyżwy :no:
 
reklama
witam wieczorem i sama nie wiem czy pisać, aby nie zapeszyć, ale to mój pierwszy wolny i spokojny wieczór od narodzin młodego, dzis zasnął o 20.00 i po 15 minutach odłozyłam go do łóżeczka i nadal śpi, a on zazwyczaj wczesniej niż 22.15 nie zasypiał :tak: wiec jakieś święto dzisiaj, a starszy tez już spi więc ...... dzieciowy spokój :tak:

a i dzis byłam na sąsiedzkim babskim spotkaniu, jedna z sąsiadek prezentowała produkty tupperware, po 1,5 godzinie M przyniosł małego na karmienie i ponownie go zabrał, wiec spotkanie prawie bez dziecka a w doborowym towarzystwie , było miło, i w końcu inne otoczenie a nie tylko dzieci, pieluchy, dzieci .......:tak:a pensji oczywiście brakło, na te wszystkie rarytasy ......... :tak:
 
Jarzebinka i jak minęła nocka :confused:;-)

z tego co wiem w zeszły piątek(nie chce pokręcić) Guziczek urodziła córę Zosię 4250g o ile dobrze pamiętam :tak:uwinęła się w 3 godziny ;-):tak:
jej mąż napisał u październikowych mam ;-)

więc wielkie gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi :tak::-)
 
Witam!
Jestem 6 m-cy po porodzie-cesarskim cięciu. Blizna goi się bardzo ładnie. Myślę, ze mogę już zacząć ćwiczyć, a że pogoda nieciekawa szukam siłowni. Znacie ciekawą, dobrze wyposażoną siłownię z możliwością sięgnięcia porady instruktora i oczywiście niedrogą?? No i co uważacie o ćwiczeniach po cesarce? ponoć nawet po 6m-cach należy uważać brzuch i nie można podnosić ciężarów
 
Witam!
Jestem 6 m-cy po porodzie-cesarskim cięciu. Blizna goi się bardzo ładnie. Myślę, ze mogę już zacząć ćwiczyć, a że pogoda nieciekawa szukam siłowni. Znacie ciekawą, dobrze wyposażoną siłownię z możliwością sięgnięcia porady instruktora i oczywiście niedrogą?? No i co uważacie o ćwiczeniach po cesarce? ponoć nawet po 6m-cach należy uważać brzuch i nie można podnosić ciężarów

Ja chodzę do Nautilusa od dłuższego czasu. Mam trenera który specjalizuje się w kobietach w ciąży i po ciąży.

Jestem bardzo zadowolona :-)
 
Witam serdecznie!!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie,kiedys tutaj pisałam do was

U mnie zmiany zmiany

Od stycznia 2009 nie pracuje a w maju 2009 zaszłam w ciąże,będę mieć druga córcie Lenkę:):):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry