reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Kaśka- najwazniejsze ze wszystko dobrze się skończyło:) dzielna mamuśka z Ciebie. Gratulacje!!!!!! Dużo sił dla Ciebie i zdróweczka dla malutkiej:))
 
reklama
Witajcie, troszkę mnie tu nie było. 28 października odeszły mi wody płodowe i pojechaliśmy na Polną. Tam udało się powstrzymać poród aż 12 dni. Tak więc Antoś zdążył dostać Celestan na rozwój płucek i urodził się w 34 tc (33 tc + 3 dni).
Urodził się jednak z zapaleniem płuc i 10 dni spędził na oddziale noworodkowym.
Od wczoraj jesteśmy już w domu. Mały ssie pięknie pierś i wydaje się, że wszystko jest dobrze.
Najlepsza w tym wszystkim jest Nela, która o dziwo jest delikatna i ucieszona z braciszka. zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny. Powodzenia.
 
Hej laski ale się dzieje w tym Poznaniu ja też w końcu urodziłam :-):-)
Zosia urodziła się 30.10.2009 o 20.55 mała ważyła 4250 i miała 57 cm.kawała kobitki a poród trwała 3 godzinki bo na IP stawiłam się o 18:-D:-D poród rewelacja bardzo fajne przeżycie pomimo braku znieczulenia ZZo dostałam tylko dlargan po którym prawie spałam. mała miała zapalenie płuc i byłyśmy w szpitalu 10 dni wyszłyśmy 9.11 ale jakoś musiałam się z nią oswoić zanim weszłam na BB.a tu czytam i tyle dzieciaków się urodziło..GRATULUJĘ wszystkim mamusiom świeżo upieczonym:-D
 
Kaśka, Ola, Guziczek.................. wielkie gratulacje dla szczęśliwych mamusiek i duuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowka dla waszych pociech ..........................

a ja w końcu wyszłam z chorób dzieciaczkowych i starszy i młodszy juz po ospie.... starszy wrócil do przedszkola :tak: mam tylko nadzieje,że nie załapie jakiegos przeziebienia, choć w przedszkolu tylko jest 1/3 dzieciaczków, reszta jeszcze ospuje :tak:

i słoneczko piękne za oknem świeci :-):cool2::-)
 
Kochane Mamy! Jestem fizjoterapeutką i świeżutka mamą! Zapraszam kobietki w ciąży oraz Mamy Kangurzyce (używające chust do noszenia dzieci) na zajęcia Nordic Walking w Poznaniu - więcej na mojej stronie www.arenaruchu.com.pl.
Sama chodzilam z kijkami do 9 miesiąca ciąży i chodzę teraz nadal z dzidzią!!!

Zapraszam serdecznie!:-)
 
Drodzy Rodzice- jesteśmy dwiema nauczycielkami. Organizujemy w przedszkolu w Suchym Lesie Bal sylwestrowy dla Waszych pociech.
Zapewniamy:
Opiekę dla dzieci od 31.12 od godz. 17 do 01. 01 do godz.12 z możliwościa przedłużenia.
Pozatym zapewniamy poczestunek- (ciepłe danie oraz śniadanie), powitanier Nowego Roku i nocleg.
Koszt Balu wraz z opieką i noclegiem 15zł/h.
Termin zgłoszeń do 10.12 po numerem tel. 781 947 976 lub na maila annx112wp.pl.
Ilość miejsc ograniczona.
Pozdrawiamy
 
Witam wszystkie mamy:) jestem mamą 2 miesięcznej Wikusi i poszukuję od kwietnia dla niej jakiegoś żłobka w okolicy osiedla warszawskiego, ronda śródka lub starego rynku, czy któraś mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?? Wiem że będzie ciężko dostać się do żłobka ale może w prywatnym jakoś się uda buziaki:-)
 
Witam wszystkie mamy:) jestem mamą 2 miesięcznej Wikusi i poszukuję od kwietnia dla niej jakiegoś żłobka w okolicy osiedla warszawskiego, ronda śródka lub starego rynku, czy któraś mogłaby mi coś doradzić w tej sprawie?? Wiem że będzie ciężko dostać się do żłobka ale może w prywatnym jakoś się uda buziaki:-)
Witam

nie moje okolice więc nie pomogę poszukaj może w google coś koło siebie :tak:;-)

...

a ja w końcu wyszłam z chorób dzieciaczkowych i starszy i młodszy juz po ospie.... starszy wrócil do przedszkola :tak: mam tylko nadzieje,że nie załapie jakiegos przeziebienia, choć w przedszkolu tylko jest 1/3 dzieciaczków, reszta jeszcze ospuje :tak:

i słoneczko piękne za oknem świeci :-):cool2::-)
epidemia ospy widzę nastała ;-)


Hej laski ale się dzieje w tym Poznaniu ja też w końcu urodziłam :-):-)
Zosia urodziła się 30.10.2009 o 20.55 mała ważyła 4250 i miała 57 cm.kawała kobitki a poród trwała 3 godzinki bo na IP stawiłam się o 18:-D:-D poród rewelacja bardzo fajne przeżycie pomimo braku znieczulenia ZZo dostałam tylko dlargan po którym prawie spałam. mała miała zapalenie płuc i byłyśmy w szpitalu 10 dni wyszłyśmy 9.11 ale jakoś musiałam się z nią oswoić zanim weszłam na BB.a tu czytam i tyle dzieciaków się urodziło..GRATULUJĘ wszystkim mamusiom świeżo upieczonym:-D
Guziczek pochwal się córcią :-) jeszcze raz gratuluje dobrze ci małą obliczyli wagowo przed porodem :tak:;-)

Witajcie, troszkę mnie tu nie było. 28 października odeszły mi wody płodowe i pojechaliśmy na Polną. Tam udało się powstrzymać poród aż 12 dni. Tak więc Antoś zdążył dostać Celestan na rozwój płucek i urodził się w 34 tc (33 tc + 3 dni).
Urodził się jednak z zapaleniem płuc i 10 dni spędził na oddziale noworodkowym.
Od wczoraj jesteśmy już w domu. Mały ssie pięknie pierś i wydaje się, że wszystko jest dobrze.
Najlepsza w tym wszystkim jest Nela, która o dziwo jest delikatna i ucieszona z braciszka. zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny. Powodzenia.
witaj Ola pospieszył Ci się synek :sorry:

cześć dziewczyny ostatnio byłam tutaj 22 września kiedy to wybierałam się na badania na polną
no i zostałam tam prawie do końca października
z powodu cukrzycy wielowodzia i skurczy okazało się że muszę leżeć i walczyć o każdy dzień dla dziecka
udało się powstrzymać poród do 36 tc
Michasia przyszła na świat 16 października z wagą 1960

mała leżała troszkę na neonatologii ale jesteśmy już w domku
troszkę biegamy po lekarzach i badaniach ale mamy też czas na spacerki:tak:
Witam Kaśka widzę że niektóre dzieciaczki coś się spieszą :sorry: droba ta twoja córeczka jak na 36 tydzień :sorry:
 
reklama
Hej więc pochwalę się moją Zosią co nie chciała wyjść z mamusi...:-D:-D
 

Załączniki

  • SDC11000.jpg
    SDC11000.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 38
Do góry