reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej kobietki
My po małym wypoczynku u teściów :-) trochę się pokąpałam i opaliłam, rodzice zajeli sie Natalka więc i na odpoczynek sie załapałam :tak: niestety musielismy zabrać się pociągiem bo juz 2 tydzien trzymają nam auto w serwisie na głupim malowaniu rys :wściekła/y: ale juz dzis bedziemy mieli spowrotem i w końcu się wybiorę upatrzyć wózek :-) wczesniej chcialam coneco toledo ale nie wiem czy dostawka któą kupiłam dla Natalki będzie pasowała, więc musze poprzymierzać do różnych wózków, a że znalazłam gdzieś na szczepakowie sklep zwózkami to mam nadzieje ze bedzie dobry wybór :tak:
ja rodziłam na lutyckiej - z czystym sumieniem polecam :tak: no i nic nie musialam płacić, na opieke nie narzekam :-) myślałam że poród rodzinny to właśnie że mąż tylko, w sumie to szczerze mówiąc nikogo prócz męza nie chciałabym zabierać ;-)
 
Jarzebinka hmm ten z poznania jest za 560:confused:

to była licytacja i się udało :tak: teraz M się tylko zastanawia czy winda da radę czy czekają go schody.... w środę się przekonamy, bo dopiero wtedu umówiłam się na odbiór :tak: ale jest postęp w sprawie wózkarni na dole, wiec jest nadzieja :tak::-D:tak:

i witam wszystkie nowe Poznanianki :tak::-D:tak:

a mój M nie jest do końca przekonany, czy chce być przy porodzie, więc zobaczymy jak to będzie :sorry: ale może w sierpniu przejdę się do szpitala na rekonesans, św Rodzina albo Lutycka ..... :tak::-D:laugh2:
 
ja się obawiam że teraz będę sama rodzić
jeśli nie znajdziemy nikogo kto by mógł córeczką się na kilka godzin zająć to mąż niestety zostanie z dzieckiem w domku a ja sama

mam nadzieję że jednak będzie przy mnie jak przy pierwszym porodzie
 
jak tak czytam o tych waszych porodach i kosztach to szoku doznaje:szok::szok::szok::szok: u mie przec cała ciaze ani grosza nie wydałam na cokolwiek wszytsko jest za darmo przez okres ciazy i rok po porodzie .....................a porod rodzinny wogole sie nie placi,za rodzenie np w wodzie tez nie ....no a nasza polska kochana kasuje za wszystko jak leci nie dosc ze czlowiek ma i tak duzo wydatow zwiazanych z bobaskiem to jeszcze na lekarzy wydawac musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe kiedy u nas sie to zmieni
 
witajcie!
dopiero teraz mnie olśniło, żeby do Was dołączyć....

jestem kwietniową mamą 2009 dlatego do tej pory najwięcej udzielałam się na kwietniówkach 2009

mam na imię Ania, mam 30 lat i prawie 3,5 miesięcznego synka Wojtka, mieszkam na Ratajach niedaleko Malty, pracuję w jednym z urzędów w poznaniu, w samorządzie.... do pracy wracam od października niestety i będę szukała niani dla małego

pozdrawiam serdecznie
 
witajcie!
dopiero teraz mnie olśniło, żeby do Was dołączyć....

jestem kwietniową mamą 2009 dlatego do tej pory najwięcej udzielałam się na kwietniówkach 2009

mam na imię Ania, mam 30 lat i prawie 3,5 miesięcznego synka Wojtka, mieszkam na Ratajach niedaleko Malty, pracuję w jednym z urzędów w poznaniu, w samorządzie.... do pracy wracam od października niestety i będę szukała niani dla małego

pozdrawiam serdecznie

witaj i zapraszamy do czestych odwiedzin i udzielania sie;-)))
 
witajcie!
dopiero teraz mnie olśniło, żeby do Was dołączyć....

jestem kwietniową mamą 2009 dlatego do tej pory najwięcej udzielałam się na kwietniówkach 2009

mam na imię Ania, mam 30 lat i prawie 3,5 miesięcznego synka Wojtka, mieszkam na Ratajach niedaleko Malty, pracuję w jednym z urzędów w poznaniu, w samorządzie.... do pracy wracam od października niestety i będę szukała niani dla małego

pozdrawiam serdecznie
Witam nowa mamusie:-)
Zapraszam do czestego udzielania sie:tak:
 
reklama
witam kolejna nowa mamusie :tak::-D:tak:

Gosia, z ta obecnościa przy porodzie to zobaczymy, wyjdzie pewnie w zależności od pory dnia, sytuacji, bo fakt, jeszcze cos z Kacprem trzeba zrobić ..... :tak: a wózeczek mam juz w domku, ale oczywiscie wszystkie moje wymiary wzięly w łeb i muszę sie teraz nakombinować, czy mi wejdzie do windy, bo tak na hura to wczorja M po schodach go przytargał :no: ale ponoć dogadali sie w bloku z jakąś ekipą i jest szansa na wózkarnie :tak: oby

a w sypialni juz mam ustawione łóżeczko, więc pomalutku kącik sie szykuje :tak: dokońca sierpnia wszystko powinnam miec gotowe :tak::-D:tak:
 
Do góry