reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Nutramigen a próba zmiany mleka była ale on woli Nutramigen, no ale chodzi o to że On się ciągle odwadnia i traci na wadze jak przybierze ładnie to w ciągu tygodnia i tak jest pod kreską o minimum 20gram
Aha.Oj to niedobrze:no:
Moje przybieraja bardzo powoli ale jakos waga im specjalnie nigdy nie spadała
A na nutramigenie dzieci ładnie przybieraja z tego co wiem:tak:Szkoda ze nie chce herbatek bo jakby bo przy mleku modyfikowanym powinien pic:tak:
Skad dokladnie jestes z Poznania:confused:
 
reklama
Aha.Oj to niedobrze:no:
Moje przybieraja bardzo powoli ale jakos waga im specjalnie nigdy nie spadała
A na nutramigenie dzieci ładnie przybieraja z tego co wiem:tak:Szkoda ze nie chce herbatek bo jakby bo przy mleku modyfikowanym powinien pic:tak:
Skad dokladnie jestes z Poznania:confused:


No własnie tez o to picie chodzi bo znowu się odwodni i codziennie będziemy jeździc na kroplówki:-( A co do gastroskopii to lekarze z Krysiewicza tak zdecydowali tzn. też tak mamy na wypisie że w przypadku braku poprawy rozważyć możliwość wykonania gastroskopii w sierpniu:-(

Ze Starołęki a Ty?
 
Ja mieszkam teraz na Kwiatowym
Szkoda ze to tak daleko bo fajnie byłoby sie spotkac

A nie wystarczy na poczatek jakies dokladne usg:confused:Bo taka gastroskopia jest bardzo stresujaca zarowno dla matki jak i dla dziecka
I kazde dziecko inaczej reaguje na Midanium
Jedna moja dziewczynka od razu szalała i wstawała z lozka a druga była strasznie senna(spala na mnie w szptalu ponad 2 godz)i jak probowaa wstac to sie przewracala
 
Ja mieszkam teraz na Kwiatowym
Szkoda ze to tak daleko bo fajnie byłoby sie spotkac

A nie wystarczy na poczatek jakies dokladne usg:confused:Bo taka gastroskopia jest bardzo stresujaca zarowno dla matki jak i dla dziecka
I kazde dziecko inaczej reaguje na Midanium
Jedna moja dziewczynka od razu szalała i wstawała z lozka a druga była strasznie senna(spala na mnie w szptalu ponad 2 godz)i jak probowaa wstac to sie przewracala


Mieliśmy wszystkie badania. Krew , mocz na posiew, mocz z cewnika, USG brzuszka, USG głowy, RTg i wszystko jest wporządku.

Wstyd sie przyznać ale nawet nie wiem gdzie to:baffled::-D
 
Mieliśmy wszystkie badania. Krew , mocz na posiew, mocz z cewnika, USG brzuszka, USG głowy, RTg i wszystko jest wporządku.

Wstyd sie przyznać ale nawet nie wiem gdzie to:baffled::-D
Kolo Junikowa:tak:

My tez mielismy wszystkie badania i tez wychodzily w miare dobrze:tak:

Moze wkoncu maly sam sie przekona i zacznie pic po troszku jakas herbatje lub soczek:confused:
 
Kolo Junikowa:tak:

My tez mielismy wszystkie badania i tez wychodzily w miare dobrze:tak:

Moze wkoncu maly sam sie przekona i zacznie pic po troszku jakas herbatje lub soczek:confused:


Może tak ale to już trwa miesiąc i też dlatego czekam bo gastroskopia miała być 29 czerwca ale ja chciałam poczekać. Co do soczku to Nam nie wolno ze względu na silną alergie
 
Może tak ale to już trwa miesiąc i też dlatego czekam bo gastroskopia miała być 29 czerwca ale ja chciałam poczekać. Co do soczku to Nam nie wolno ze względu na silną alergie
Nawet soczku jablowego rozcienczonego z woda:szok:Oj to niedobrze
Moze te herbatki ktore Jemu wolno poprostu Jemu nie smakuja:no::no::confused:A probowałas sama wode np zywca:confused:
 
Nawet soczku jablowego rozcienczonego z woda:szok:Oj to niedobrze
Moze te herbatki ktore Jemu wolno poprostu Jemu nie smakuja:no::no::confused:A probowałas sama wode np zywca:confused:


Tak próbowałam, nawet jabłkowego rozcieńczonego nie wolno jak karmiłam piersią to ja też jabłek nie mogłam jeść a zresztą nic mi nie było wolno a i tak ma zmiany skórne.

Po glukozie wymiotuje, po herbatce też:(:-( jak uda mi siew niego wcisnąć 2 ml to 20 zwymiotuje:-(

więc jak widzisz ciężki przypadek z Niego:baffled:
 
reklama
Do góry