reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Michasia - jeżeli chcesz to moge się zamienić na te chłopięce, które ci zostały, albo poprostu na cos smacznego dla Natalki :tak:
ilonka - ja mialam niezbyt duzy wybór ponieważ niestety dostawka Natalki nie pasowała do wiekszosci wózków, a ten akurat mi sie spodobał, z ciezkosia i kraweznikami jakos sobie poradze :tak:
 
reklama
Kaska - ja to pomyslalm o Niani na telefon, ale jak to bedzie w nocy to nie wiem czy sie i ona i Natalka nie przestraszy, musiałaby wczesniej kilka razy przyjsc, a za to wiadomo trzeba płacić :sorry: No i u mnie rodzinka daleko, tesc i tak z 5 godzin bedzie jechal wiec nie wiem czy zdazy, a rodzice to z 8 minimum ale i tak nie przybedą od razu bo niestety mojej mamie nie dają wolnego :-(
 
MICHASIU
Ja mam pelno ciuszkow po mlodych od rozmiaru 62:tak::tak::tak:

Jesli chodzi o wozek Atlantic mi sie bardzo podoba:tak::tak::tak:I jak dla mnie jezdzi sie nim super:-):tak:
 
jarzebinka- super ze wozio juz w domu pochwal sie kochana:tak::tak::tak:
ilona- a jaki to jest wozek ktory ty chcesz kupic bo ja juz na bierzaco nie jestem....
 
po pierwsze napiszę,że rozpakowała sie pierwsza wrześniówka i to o ile pamietam Poznanianka czyli Syla_28 :tak: szczegółów nie znam, ale wielkie gratki dla mamy i córy :tak:

co do łóżeczka, to na początku lipca była u mnie siostra z 8 miesięcznym synkiem, wiec namówiłam M aby przywiózł łóżeczko ( bo stało u znajomych) i tak juz zostało, :tak: miałam w planie je sprowadzic dopiero pod koniec sierpnia, ale przynajmniej mam miejsce do składowania wyprawki, bo jakoś narazie innego miesjca brak, muszę zrobic remamenty w komodzie :tak::-D:tak:

co do wózeczka to zakup dokonany, jest X-lander na 3 kółeczkach, ale narazie jest w "częściach" więc foty nie będzie :tak: a taki zwykły granatowy z żółtymi wstawkami :tak: a w przyszłym tygodniu wchodzą fachowcy robic wózkarnię, więc jest szansa,że M nie będzie musiał mi wózka znosic po schodach :tak: bo wtedy pewnikiem mogłabym zapomnieć o spacerkach :tak::-D:tak:

a wczoraj byłam u ginka, mały waży ok. 1700, główka juz prawie na dole, choć on sam leży jeszcze bardziej po skosie, nogi czuje z prawej strony :tak: ważniejsze będzie kolejne USG w 35 tyg, mam nadzieję, że do tego czasu juz sie odpowiednio ułoży :tak: i zakaz podnoszenia rączek do góry, mycia okien, wieszania firanek, malowania itp .........

a dzisiaj moi panowie pojechali sobie na zlot motocyklowy z noclegiem :tak: ciekawe jak mały to zniesie i czy uśnie bez swojej kaszuni :tak: oby im tylko pogoda dopisała :tak: naszczęście to tylko 40 km od Poznania, więc wrazie co wrócą ....... :tak: ale narazie tak czy siak czyste lenistwo :tak::-D:tak:
 
SYLA
OGROMNE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN MALEJ KSIEZNICZKI:tak::tak::tak:

Czekamy na zdjecia Wikusi:-);-)bo czytalam ze na nk juz sa:tak::tak::tak:
 
reklama
co do imienia to właśnie jest mała konsternacja, bo cały czas pisała, że będzie Wiktoria a dziewczyny na NK podgladnęły ( bo stąd te wieści) ,że jest Weronika :tak: chyba, że ta co przekazywała wiesci sie pomyliła, więc czekamy na Sylę aby mieć pewnośc na 100 % imienia :tak: a że sie pospieszyła to fakt, ale Syla chyba i tak juz cały czerwiec w szpitalu była, i widocznie juz dłużej nie dało rady

a mój mały wczoraj przed spaniem miał kryzys i chciał wracać do domku, ale jakoś mu przeszło i dziś rano jak z nim rozmawiałam to juz była pełnia szczęścia, że jest na biwaku :tak: wieczorki jak dziecko zmęczone jednak sa męczące :szok: ale M jakos to wytrzymał i nie stracił dobrej zabawy :tak: bo nie musiał z nim wracać do domku :tak::tak:

a ja właśnie zabrałam sie za porządki w komodzie aby zrobic miejsce na ubranka małego, w sierpniu je popiore to juz miejsce będzie :tak:

Gosia, a tydzien to faktycznie dosyc długo, szczególnie, że to chyba pierwszy taki wyjazd córy :tak: ale jedzie z babcia to może nie będzie tak źle :tak::tak::tak: w ostateczności i Wy zrobicie sobie wycieczkę :tak:
 
Do góry