reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

no tak jak jedna to od razu wszystkie:p hheheh
nie pozostanie mi nic innego i mmykac tez....:))
w takim razie dobranoc i do juterka. :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to skoro juz spiochac idziecie to dobrej noci wam zycze ja jeszcze 30 min bo ciasto mi sie wlasnie piecze:tak::tak::tak::tak:

Ilonka nie buczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz to nic nie da tylko łeb cie rozboli slepia podpuchniete beda :-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień Dobry! Gosia od razu pobiegłam sprawdzić wodę w kranie :) jest! Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkie nocny łakomczuchy :-)
 
a z tym planem w weekend to pytam dlatego ze zapowiadaja ładna pogode.... wiec jesli nie zostane u rodzicow mozna by sie wybrac w plener razem?? niesmiało pytam:p

ja jeszcze przez weekend jestem sama bez M, wiec jeżeli byłaby jakas propozycja wspolnego spacerki to chetnie sie dołączę, tak myślałam o Malcie albo o Parku Sołackim ........ :tak::-D:tak: np. sobota ......

a tak na marginesie ktora pisze sie na panienski ja przylece do polszy????????

czekamy na szczegóły i sie stawiamy ......... :tak::-D:tak:

i dziękuję, za zyczonka dla Malucha ..... :tak:

a my dzisiaj siedzimy w domku, ja jestem troszke podziebiona, więc zrobiłam sobie wolne od pracy, a że nie ma M to nie mial kto zaprowadzic Kacpra do przedszkola więc siedzi ze mna :tak: koło południa pewnie wybierzemy sie na spacerek, potem mały zaliczy drzemke a ja bede miała luzzzzzzzzzzzzz :tak:

słonecznego dzionka :cool2::cool2::cool2:

PS. a co do awarii , to chyba chodzi tylko o awarie rury gdzieś na Umultowskiej, ale ta awaria nie spowoduje braku wody, bo to nie pękła rura przesyłowa, tylko przepływowa ( takie wiadomości usłyszałam rano w TV)

PSS. Gosia a wrzucisz jakąs fotke z poniedziałku ????
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja....
jarzebinka- mi tez by pasowala sobota.... moj do szkoly idzie wiec w sumie bez roznicy.
moze uda sie spotkac w wiecej osob:))
Gosia- noc bez malego straszna...nie moglam zasnac a jak sie obudzilam to caly czas rycze... masakra!!! zaraz chyba sie spakuje i do niego pojade. moj mnie tak wqrwil ze normalnie wychodze z siebie , mam ochote zadzwonic do tesciowej i zapytac co mu nagadali bo taki nie byl. i ze co sie tam dzieje!!! jak pojade dzis do poznania to do dupka sie nie odezwie! tak mnie wnerwi.... juz coraz czesciej zaczynam sie zastanawiac czy przetrwamy ten kryzys!:( nagle wszystko zaczelo sie walic.

a co z ta woda??? nie bedzie jej czy co??? ktoras wie czy odczuje sie to na grunwaldzie???
 
Ostatnia edycja:
a tak wogólę to dziś w całym poznaniu ma nie być wody i prądu i gazu od południa do jutra :szok::szok::szok: jakaś rura walnęła zalała pół poznania i przewody w jakiejś części poznania i będą naprawiać i mają wyłączyć wszystko :baffled:

A czy to przypadkiem nie PRIMA APRYLIS???
Ja bez wody i prądu ani rusz!!! niech to będzie żarcik :-D
 
Witam sie i ja:-)
Wiktoria dopiero wstala a Klaudia buszuje chyba od 8:szok::-)
Po sniadanku zmykamy na spacerek bo jest sliczna pogoda
 
Witam
Ja ostatnio ciągle coś robie aż dnia mi brakuje,przeprowadzamy sie wczesniej niz planowaliśmy teraz bedziemy mieszkać w okolicy Poznania ale i tak często będę w Poznaniu więc na spacerek może mi się uda wyskoczyć.
Musze się pochwalić mój synuś wstał wczoraj sam w łóżeczku:-)
ilonka1q
nie martw się na pewno przetrwacie ten kryzys,u nas są kłótnie tylko i wyłącznie przez mojego męża rodziców.Czasami sądze że woli być z nimi niż z nami:-(
 
witam

u nas dzi pogoda cudna a z racy wrociłam patrze a moje towarzystwo jeszcze spi wiec po cichu przed kompem buszuje:tak::tak::tak::tak:

Ilonka- nie vartw sie napewno wszystko jakos sie poukłada w zyciu tak niestety bywa raz z gorki a raz pod głowa do gory bedzie dobrze:-):-):-)
Jarzebinka- no wlasnie jakies foto wklejcie z poniedziałku bom ciekawa:-):-) brzunio jaki masz juz duzy???
Gosia- ty to ranny ptaszek hihihi mnie tez sie dzis nic nie chce wiec jest nas juz dwie:-D:-D
 
reklama
Do góry