reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

cholepka! tewn net tak wolno chodzi ze zanim Wam wysle odpowiedz to juz zdazycie kilka postow napisac:baffled:
nie nadążam :wściekła/y:

no ja tesknie juz strasznie! i moj biedy bo mu sie za "niemoc" dostaje:( jestem wredna ...ojj jestem wredna.
o ooo mam wyrzuty sumienia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nawet jak jade sama na zakupy to co chwile dzwonie zeby sie wypytywac co i jak:tak::tak::tak:

Kurcze wlasnie sciagam suche pranie i powieszam wyprane:no:No i widze ze jutro jak dziewczynki beda spaly czeka mnie niezle prasowanie
 
dowikla- aaa fuj prasowanie.... nienawidze tej czynnosci. zawsze musze je sobie umilać...np. czekoladkami:) heheh
wlasnie a bym sobie zjadla chipsy solone. mniammmm jaaaa ale bym sobie zjadla! a nie mam:( buuu
 
dobra to teraz zrobie Wam smaka :p chipsow nie mam ale ukradlam z szafki ptasie i je zajadam. mniammm... kurcze tak mnie naszło:p
a w ogole to milaam isc spac ale tak jakos sie wciagnelam w pisanie z Wami:p odechcialo mi sie....
 
GOSIU
Nic mi nie mow na temat prania i prasowania:no:Teraz to sie pilnuje z prasowaniem w miare na biezaco poniewaz ostatnio tak sie zapuscilam ze :szok::szok::szok::szok::szok:Nie moge znowu do tego dopuscic
Ja tez wystawie suszarke na balkon ale jutro rano:tak::tak::tak:

ILONKA
Ja uwielbiam ptasie mleczko od Wedla i alpejskie mleczko milki:tak::tak::tak:
 
Ilonka -kurcze dlaczego mam cie potepiac???????????wiadomo ze jezeli sa sprawy gdzie dziecko vusisz zostawic to normalne przeciez a 2 to zostawiasz go z ojcem a nie sasiadka wiec to nie tragednia:-):-)
a co do policjanta to va byc przystojny i duzym przyrodzeniem hahaah:-D

Ilonka- to jak skonczysz wpadnij do mnie bo ja mam juz kupeczke do wyprasowania eheheh

Gosia- dobre!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie tez sa niezapomniane:rofl2::rofl2::rofl2:


ja sie wlasnie wykompałam i chcialam sobie paznokcie zrobic ale juz mi sie nie chce bo czekam az mi drożdzowy wyrosnie:tak::tak:i potem go upiec musze:laugh2:
 
ja właśnie miałam iść spać ale przeczytałam o ptasim:angry:


ale naprawdę zmykam bo plecy mnie już bolą a pewnie po 6:00 mała do mnie zawiła z słowami "mama obudz się... "

dziś do mnie "mama obudz się Emilka już wstała ...""
otwieram oczy a ona "mama też wstała ..."
"tata śpi i chrapie ..."
:sorry::sorry::sorry:

Swietna ta Twoja Emilka:tak::tak::tak::tak::tak:
A teksty ma boskie:-);-)

Dobranoc GOSIU:-)
 
wiecie co?? musze wam cos powiedziec...cos bardzo waznego! PATASIE SIE SKONCZYLO!!!!
aaaaa :/ to straszne.... zjadlam chyba ze 10... łoj...juz mnie mdli. heheh ale mowie wam to byla chwila! hahahha
wiem wiem jestem walnieta.... ale ktos musi?:p
Gosiu- mala musi być niesamowita:)) skoro mykasz do wyrka i ja Ci mowie dobranoc:)
Pinka- to chyba z nerwow tak wpierdaczam teraz, bo naprawde chce do malego....;( bede plakac!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry