reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Pojde tak o 10;30:tak::tak::tak:Jak zjemy snadanko:-)
Ja chce pampersy rozmiar 2 lub 3:tak:
Jakby co to sie zdzwonimy lub napiszemy smska i spotkamy sie pod pati i maksem ok:confused:
 
reklama
dowikla- ok. mam nadzieje ze pogoda dopisze:) mykam zaraz pod prysznic i do wyrka.padam na twarz.
a ty jeszcze na necie buszujesz?:p

w ogole gdzie laseczki???
widze ze nowe porwalo uffo:)):p

a moj mialm odpazenia od pamprersow...jak przyszlam z nim do domu. najgorsze bylo to ze na wyprawke kupilismy 2 paczki:/ moj nosic tylko bella happy lub hagisy
 
Druga:-)
Ja tez sie nie wyspalam:no:Jakos nie moglam usnac:no:Jak szlam spac to bylo chyba jakos przed 2.Dominik mi cala noc kaszlal,wieczorem bolala go glowa i dalam jemu panadol ale rano do przedszkola chcial isc:baffled:Zobaczymy jak to bedzie
Dziewczynki wlasnie jedza platki:tak:
 
witam
ciężki weekend miałam byłam w szkole,a w nocy maż myślał ze zawiezie mnie na pogotowie tak jakoś źle sie czułam, ale już lepiej.Jak myślicie lepiej jest w Pati i Maksie czy Akpolu.?
 
witam
ciężki weekend miałam byłam w szkole,a w nocy maż myślał ze zawiezie mnie na pogotowie tak jakoś źle sie czułam, ale już lepiej.Jak myślicie lepiej jest w Pati i Maksie czy Akpolu.?
To zalezy co chcesz kupic:tak::tak::tak:Ja wlasnie dzisiaj bylam w pati i maksie po pieluchy dla siostry maluszka
Ja mieszkam bardzo blisko i akpolu i pati i maksa ale jesli chodzi o jakies zakupy to wole robic je w marketach-zarowno pieluchy(jak jeszcze uzywalam)i ubranka
 
a wy juz takie rozpisane?? ehehheh
do akpolu nie wjedziesz wozkiem, bo to jest sklep dzieciecy ale nie dla mam z dzieckiem:no:
maly wlasnie chlapie herbatke a ja powoli robie mu obiadek.
chyba walne jeszcze jedna kawe. pogoda robi sie naprawde ładna.
fajnie ze was uffo nie porwało:p
:happy2:
 
Hej kobitki :-)
Ja jak zwykle przelotem, wpadłam się pochwalić, ze wczoraj zostałam ciocią, mam bratanicę Hankę wazyła 3320, urodzona siłami natury-bez znieczulenia (dla mnie rzecz niepojęta:szok:), teraz czekam na siostrzenicę (bo ma byc dziewczynka) termin za jakies 6 tygodni...jak widzicie rodzinka się nam powiększa, jak wjadę do Polski z moim małym zbójem, to będzie wesoło :-D
U nas jakos powolutku leci, remont stanął na tydzień w miejscu, przeraza mnie to wszystko, za dwa tygodnie święta, przylatują do nas goscie, a dom w remoncie i totalny bałagan...no ale czekamy na kasę, jak będzie kasiorka to wszystko ruszy od nowa...
Moj Buba robi mi ostatnio pobudki z wielkim wrzaskiem, ze az mnie szlag trafia jak go słyszę od rana, nie wiem co mu się w "dekielku" poprzestawiało, by się tak zachowywać, ale nie reaguje na nic, dopóki nie zostanie wyciągnięty z łózeczka, terrorysta jeden :wściekła/y:
Nie mam czasu na neta ostatnio, rodzina tez mnie ściga, ze na gg nie siedzę, ale ładna pogoda na dworku, więc nie kisimy się w chacie...dość się nasiedzieliśmy zimą i jesienią przy sztormach i wiatrach, więc teraz korzystamy ze słonka ile wlezie :tak:
Co macie w planach na święta??? chodzi mi o potrawy, nie wiem co wykombinować, będzie nas sporo i muszę zaopatrzyć lodówkę ;-)
Pozdrawiam Was serdecznie paaa
 
reklama
witakcie kobitki


ja dopiero teraz bo niedawno z miasta wrocilam i polozylam mala teraz mam chwile:tak:
kurcze tak mi dziasło napuchło ze az mowic nie moge od dwoch dni walcze z tym poszłam do GP by sie z dentysta umowic bo nie wiem czy to od zeba czy co a on powiedziała ze to napewno jakies zapalnenie i dał mi antybiotyk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:tu sie cholera jasna doprosic jakiego kolwiek lekarza to predzej czlowiek z bolu zdechnie!!!!mam nadzieje ze choziaz mi pomoze bo nawet jesc nie moge a tylko posmak ropy czuje a fujjjjjj:-:)-:)-:)-(


Nata- ja tez rodziłam bez zadnego znieczulenia:-D:-D:-D gratulacje dla ciebie!!!! a co do swiat to jeszcze nie wiem co bede robic jakos weny nie mam:no::no::no:

Gosia- a ty u jarzebinki????????? na kawce????????????

Ilonka to wypij tez za mnie jedna bo ja dzis o suchym pysku:baffled::baffled::baffled: z powodu dziąsła:dry:

kurcze w polsce z pampersami to wogole masakra u na to czasami jest tak ze sa fajne promocje na za 2 paczki pampersów pampersa płace 15 pound:-)
 
Do góry