reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
dowikla wlasnie ze pomyslu brak...
w ostatecznosci kino. cholera chcialam brelok do kluczy ze zdjeciem ale nawet nie mialam kiedy go poszukac....juz sama nie wiem.chcialabym cos symbolicznego, cos co bedzie mu przypominac ze go bardzo kocahamy.:p
 
w poniedziałek wybieram się do Jarzebinki jeśli po tym nawale gości na urodzinach synka jeszcze będzie chciała kogoś widzieć w poniedziałek :-D ale jeśli tort jej nie zasmakuje będzie miała okazje mnie nim trzasnąć :blink:;-):rofl2:

tylko nie będzie czym trzaskać, a może sie okazać,że na poniedziałek będę musiała nowego zamówic bo ten niestety znika z talerza w oka mgnieniu ..... poprostu pychotka .... mały byl tylko zawiedziony,że były tylko 2 czwórki czekoladowe a on bardzo uwielbia takie czekoladowe czwórki :-D:-D:-D:-D:-D:-D

więc do zobaczenia w poniedziałek ......:tak:
 
dzięki troszkę mi daleko :-D


ni nie przesadzaj tylko 1,5 do2 godzinki samolotem potem tylko 3-4 godzinki samochodem i juz wcale nie tak daleko:tak::tak::tak::tak:

Ilonka- i jak tam impreza imieninowa?????????

Dowilka- i jak tam spiekłas sie na solar!!!!!!!!!!!1 bo ja jeszcze dzis odczówam bol:baffled::baffled::dry:


a gdzie wszystkie nowe mamy przywitały sie i jak zwykle zniknely???????????
 
Jarzebinka- to bys sie torcikiem podzieliła a nie tylko apetyt robisz!!!!!!!!!!!!!!!ehehehhe


widzisz Gosia jestes lepsza niz niejedna cukiernia a nie mowiłam????????????? marnujesz sie nam dziewczynko:tak::tak::tak::tak:
 
wlasnie nowe mamusie wczoraj mialy dzien do pisania a dzis juz cisza:p hmmm
Pinka- impreza tak jak impreza chmara dzieciakow wrzeszczacych nie do zniesienia....a teraz jeszcze ciotki i wujki siedza przy winku. maly nie chce spac bo halas.... zygac sie chce, nie mam checi na takie imprezy...
 
wlasnie nowe mamusie wczoraj mialy dzien do pisania a dzis juz cisza:p hmmm
Pinka- impreza tak jak impreza chmara dzieciakow wrzeszczacych nie do zniesienia....a teraz jeszcze ciotki i wujki siedza przy winku. maly nie chce spac bo halas.... zygac sie chce, nie mam checi na takie imprezy...

no fakt juz troszke pozna godzina jla dla twojego malucha spiący pewnie lozbuzial mie tez czasami denerwuje ze ludzie nie rozumieja iz w domu male dziecko jest:sorry2::sorry2::sorry2: dlatego ja imprez w domu nie robie bo wiem jak to wyglada i strasznie mnie to denerwuje zupełnie jak ciebie:baffled::baffled::baffled:

trzymaj sie oby szybko sie skonczylo


a wiece ze dzis zegarki przestawiamy o godzine do przodu!!!!!!!!!!!!!
 
Pinka- no wlasnie godzina do przodu...krocej spimy...buuuu
ciekawe jak sie maly przestawi:)

a w galerii Fliper pod biurkiem:)
Gosia- do mnie autobusy jeżdżą:)) co prawda nie czesto ale jezdza.
co do auta to nam sie zaczelo walic...czesc po czesci.... masakra..
jutro chcemy na gielde jechac zobaczyc cos.
a ja bym chciala miec jakies male autko. chociaz czinkusia.. pewnie jak na cos sie zdecydujemy to to moje bedzie sprzedane. ehhh ...a ja chce!!! zrobcie cos. zebym mogla z malym na zakupy jezdzic.
aha trafiłam trójkę w totka:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia- skoro tak chcesz to ok. :-) tylko zeby nie bylo ze nie zapraszalam:p
a moze kiedys wiosna wybierzemy sie na piknik z dziecmi?gdzies nad jeziorko:)
 
Do góry