reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Nie wiem czy mogę się tu podpiąć ? Jestem mamą 17-miesięcznej dziewczynki. Niestety od kilku miesięcy w związku z kryzysem nasza sytuacja materialna znacznie się pogorszyła (mąz nie dostaje premii ani nie może wziąść płatnych nadgodzin). Iza nie dostała się do złobka na prywatne nas nie stac. Jakbym poszła do pracy to niestety cała kasa poszłaby na złobek wiec to chyba mija sie z celem. Iza rośnie i niestety ubranka robia się za małe. Gdyby ktoś miał zbędne ciuszki wiosenne i letnie od rozmiaru 86 będę bardzo wdzięczna :zawstydzona/y:
Jest mi bardzo głupio o to prosić ale jest cięzko i to bardzo w ostatnim czasie:-( wszystkie oszczędności się pokończyły :-(
Jeśli ktoś by mógł to proszę o kontakt na e-mail: dorik82@gmail.com bo teraz już nie mamy internetu w domu i nie wchodze na forum. Maila sprawdzę u męza w pracy.
 
reklama
Zycze Ci wiary.
Wraz ze zdobywaną wiedzą
przybywa nowa porcja pytań.
Potrzeba głębokiej wiary, by nie
zwątpic pod naporem niepewności.
Potrzeba silnych korzeni,
czerpiących ze żródeł wiary,
by wiatr nie strącił rodzących się
dopiero owoców. Osiągniesz
konkretną wiedzę, gdy jej część
powierzysz zaufaniu.............

sto lat dla Kacperka!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 
witam sie jeszcze i ja choc za godzinke juz mnie nie bedzie.... przez jakies dwa dni na neci. niestety mam wazne sprawy ktore nie moge przelozyc.:(
jarzebinko!!! jeszcze raz przepraszam ze nie dotarlam:( uwierz bardzo chce sie z Wami wszystkimi spotkac.... niestety mam wazne sprawy do zalatwienia ktorych nie moge przelozyc, mam nadzieje ze juz niedlugo ten moj koszmar sie skonczy...
pewnie wam kiedys powiem o co chodzi...ale jeszcze jestem za slaba psych.:p bla bla.....
soryy nie bede sie tu rozczulac..
moze jeszcze na chwilke wpadne do was...zobacze jak z czasem.
 
Ale tu cisza! :) Chyba wszystkie poszły korzystać z cudownej pogody, albo przy obiadku się uwijają. Ja dziś robię na życzenie mężusia bogracz. A sama przed chwilą byłam na spacerku połączonym z zakupami. Od razu chce się zyć i wszystkie okna pouchylane :-):-):-) Wczoraj zaczęłam kurs prawa jazdy i nie wiem czy dam sobie radę :-( chyba jestem typową babą co nie potrafi logicznie myśleć i myli kierunki. Nie chcę sie zniechęcać i mam nadzieję, ze dziś pójdzie lepiej. A to dopiero wykłady... :szok:
 
SIOBHAN
Dasz rade:tak::tak::tak:

Ja jestem po kardiologu z Klaudia:tak:Miala ekg,echo i badanie ogolne i wszystko jest ok:tak::tak::tak:
Kolejna kontrola za rok;-)Szmery sa ale niewinne:tak::-)
 
qrwa a jednak zostaje w domu!!!!
juz mielismy wyjezdzac dostalam telefon ze mam nie przyjezdzac:(
wiecie co jaja sobie z ludzi robia. kolejne wyrzucone pieniadze i niepotrzebnie brat bral urlop, nie liczac stresu i ogromnego zalu ze musialam zostawic malego i go teraz niewidze:((( jaa nie moge. zakichani urzednicy:(((
 
reklama
Witam
siobhan
życze powodzenia,dasz rade

dowikla

mój też ma szmery ale na szczęście niewinne
Ładna pogoda wróciliśmy ze spacerku mały od razu usnął
 
Do góry