reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

HEJ!Też jestem z Poznania(10 tydzień). Również jestem żółtodziób. Niestety jestem uziemniona bo mam zalecenie. żeby leżeć do końca pierwszego trymestru (krwiak w kosmówce). Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
co tu taka cisza???
w miescie kupiłam małemu kurteczke czarna ze sztruksu. fajna nawet.
a sobie sweterek choc tak sie zastanawiam gdzie go zaloze bo jakos nie w moim stylu:p
to tyle ze chwalenia sie.:)

a wy gdzie sie podziewacie/??
strasznie boli mnie kregosłup....mały to jest jednak klocek. jak patrze na niego to naprawde jest grubas:/ nie wiem czy mam cos z tym robic?...no bo przeciez nie odmowie mu jedzenia....ma juz pewnie ze 9kg.
a tak to martwie sie moimi sprawami, ktore jakos nie moga sie zakonczyc.
tym zabiegiem meża we wtorek...
zielonymi kupkami małego( juz dwa tygodnie czekamy na wynik ze szpitala, ktorego nadal nie ma)
mogłabym tak wymieniac i wymieniac....
no to sie pozaliłam.... ;))
kurcze ale cisza....spicie juz?
 
cze:-)
Jarzebinka - spotkalabym sie z Toba,jakby byl tort i jakby go nie bylo,ale bede w pracy wtedy.A ja zawsze chodze na 15...,wiec nei dam rady.
Teraz bede miala kilka dni wolnego,bo mam 4 dni urlopu w przyszlym tygodniu :) i mase rzeczy do nadgonienia hihiih

pozdrawiam
 
Witam:-)
Dzisiaj mam jakis zły dzien:no:dziewczynki cos marudza Dominikm caly czas szaleje i mnie denerwuje a do tego dostałam @:no:

Ja rozliczałam pity z tym programem pity 2008 i zajelo mi to 10 minut;-):-)
 
witam niedzielnie ..... i Katka, dzisiaj słoneczny Poznań .... :tak::-D:tak:

M zabrał małego i pojechali odebrać brata M ze stacji PKP i pojechali pobuszować po sportowym markecie Dekatchlon ?( czy jakoś tak) więc mam wolne dopołudnie ..... :tak::-D:tak:

czyli umawiamy sie na poniedziałek na 30 i zobaczymy co z tego wyjdzie.. kolejne zaplanujemy juz na świeżym powietrzu ......... :tak::-D:tak:

Gosia, i jak samopoczucie siostry ???? i jak biedne chomiczki, aby ta reszta sie uratowała i dzieciaczki sie nimi cieszyły ..... :tak:

Dowikla, a jak dzisiaj z samopoczuciem u Was ?? chyba troszke lepiej bo i za oknem jest dzisiaj ślicznie :tak:
 
Witam sie i ja:-)
Ja dzisiaj niewyspana bo małe dały czadu w nocy i musiaam Je wziasc do wyrka:szok:
Nawet nie wiem kto predzej padł ja czy One.Pamietam tylko ze M mnie obudzil w nocy i sie spytał czy ma zaniesc Je do łozeczek no i zaniosł:tak:A do tego rano wstały mi przed 9:szok::rofl2:

JARZEBINKO
Pogoda rzeczywiscie piekna,oby tak dalej.
Jestesmy własnie po sniadanku i szykujemy sie zaraz na spacerek:tak::tak::tak:
A Ty jak sie czujesz?Jak dzidzius w brzuszku?Dokucza mamusi?

Miłej niedzieli:-)
 
A my wszystkie trzy dostałysmy od naszych mezczyzn po tulipanku:tak::tak::tak:

Jestesmy juz po spacerku i dziewczynki spia:tak:

GOSIU
Ale masz fajnego tate:-);-)Trzymam kciuki za chomiczki
 
wszystkiego najlepszego kobitki:)
my nadalu rodziców...ale moj juz po nas jedzie. ja jeszcze nic nie dostałam....
dzis moj tato ma ur i imieniny. obżarstwo sie szykuje. :))
no wiec dzis wracamy do siebie.... szczerze to wam powiem ze nie chce mi sie wrcac bo znowu bede musiala siedziec sama z małym do 16h ....gadanie z psem i 6m dzieckiem mnie juz dawno znudziło. przesrane nikogo nie znac.... fuck!
wczoraj bylam ze znajomymi w barze...bylo fajnie ...jak za dawnych dobrych lat...jesli moze to powiedziec 23latka.
w ogole kumpel sie zeni w kwietniu i nie dostalam zaproszenia.... troszke sie rozczarowalam...bo znamy sie ze 7lat, i do czasu mojej wyprowadzki z O. byliśmy badzo dobrymi przyjaciólmi...hmm.no nie liczac tego ze weselich bedzie w K. tam gdzie teraz mieszkam bo jego laska jest z wioski niedaleko. głupio ze tak wszystko z czasem sie konczy....
chciałoby sie zeby cos trwało ale niestety.... ludzie sie zmieniaja, czas wszystko zmienia.

jak bede w poznanniu ktora wyskoczy ze mna na spacerek? dowikla? :)

a własnie chciałabym wam zadac pytanie.... jaki macie stosunek do młodszej kolezanki?
pytam, bo czasami sie zdaza tak ze dla kogos wiek robi duzy dystans. jesli moge tak to powiedziec.... eh niewazne:p zakreciłam troszke.

a co u was?
Gosiu- przykro mi z powodu chomiczków.
 
reklama
ILONKA
Jka bedziesz w Poznaniu to daj znac ,napewno jakos sie umowimy:tak::tak::tak:
A tak przy okazji to czy my jestesmy jakies stare:confused::confused::confused::-D:-D:-D
 
Do góry