reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hejka
Moje dziecię wymyśliło sobie, ze na bal przedszkolny chce być przebrany za Boba Budowniczego.
Wczoraj przejrzałam bardzo bogatą ofertę strojów na allegro ale Boba niet.
I co teraz?
Muszę chyba improwizować. Macie pomysły??
Może gdzieś w Poznaniu widziałyście przez przypadek jakis strój.


Witaj:-)
Duzy wybor strojow na bal przebierancow jest w sklepie "mimi" na Kraszewskeigo,ale czy akurat dostaniesz boba budowniczego:confused:.No i dodam ze te stroje sa tam dosyc drogie
No i jeszcze sa w Pati i Maksie na Polnej ale juz mniejszy wybor
Ostatnio widzialm rowniez stroje w realu w king crossie

Moj synek przebiera sie w tym roku za NINJA-stroj kupilam na allegro i czekam az mi przysla:tak:


CECYLIA:-)
No to rzeczywiscie porazka.Testy z tego co wiem robia od 3 lat:tak:Ja tez mam ten sam problem z moimi blizniaczkami,ale 28 mamy gastroskopie w szpitalu na Krysiewicza i chociaz czegos sie wkoncu dowiem,bo tez juz mam dosyc
 
reklama
Hej laseczki :-)
Bardzo dawno mnie tu nie było, ale powiem szczerze, że jakoś checi mnie opusciły do pisania. Teraz całe szczęście wróciły no i sie odzywam. Wiekszośc siedze na "czerwcówkach 2009",ale do Was tez bede zagladała :-)
Miłego dnia dziewczyny. Lece sie połozyć bo cos mnie "częsie". Od jakis 2 tyg cos mnie próbuje wziąśc i jakos sie zdecydowac nie może :-)
 
no prosze jak sie towarzystwo rozpisało wystarczy jedna nagana i prosze ehehhehh


witam nowa mamusie:tak::tak::tak::tak::tak:

Aha Julka do mnie napisała ze nie odzywa sie bo jest na podtrzymaniu i przed kompem teraz rzadko bywa;-)


trzymamy kciuk zeby wszystko bylo ok

ok lece mala połozyc bo mi marudzi juz.......
 
Ale testy skórne robi się od 3 lat, testy z krwi robi sie juz półrocznym dzieciom.
Nie wiem juz sama co mam myśleć, jutro idę do pediatry moze ona coś wymysli ;)
 
niom mała zasneła

a ja uzalezniona od BB juz jestem heheeh:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale u nas zimo jak cholera brrrr ja juz chce wiosne i lato:tak::tak::tak::tak::tak::tak:


kurcze T mi tak mała rozbawila ze ja to se rady dzis z nia dac nie moglam bo cały czas na reku chciala byc i sie bawic a przeciez ja tez mam swoje obowiazki no nic znów bede musiała ja na nowo uczyc;-);-)

moja mała mondrala nauczyła sie zno kilku rzeczy ktorymi mnie rozbawia a mianowicie jak usypia lale w sowim wozeczku to jak ktos cos powie to przytyka paluszek do ust i mówi Ciiiiiiiiiiiiiicho heheeh ,albo zatyka uszy jak nie che nas sluchac i mówi Ale jaja:-D:-D ach ta moja gwiazda:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
yvaine-to gratulacje bobo mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i ty czesciej bedziesz do nas zagladac


ide se kawke trzepnac bom senna
 
przechodzę ostatnio ciężkie chwile i bardzo potrzebuję rozmowy i po waszej serdeczności chyba chętnie uzależnię się od BB. w poniedziałek idziemy do lekarza dowiedzieć się jak dalej wszystko się rozwija i jak się uda to będziemy wiedzieć jakie maleństwo stworzyliśmy:-Dimiona chciałam najpierw jakies bardzo niespotykane, takie wyjatkowe, chociaż Dorotka i Norbert mi się podobają, nie podjeliśmy jeszcze jakiejś ostatecznej decyzji.;-)trudno tak, nie myslałam, że będę miała problem z wyborem imienia, chociaż podobno często ludzie decydują się na jakieś imię gdy pierwszy raz zobaczą swoje maleństwo, wtedy mogą stwierdzić czy do niego pasuje czy tez nie.;-)

kochana noim my napewno poprawimy ci humorek i odgonimy zle samopoczucie wal smiało co cie gnebi a napewno Psychologowie na BB ci pomogą :tak::tak::tak::tak: imionka sliczne masz racje czasami ludzie maja dylematy zwiazane z wyborem imon ale jak siedowiesz kto tam w brzuszku mieszka to sadze ze imie wybierzesz raz dwa:-)
 
to zachęcamy do pisana na BB niektóre są już uzależnione :ninja2:

HIHI no ja to jestem uzalezniona,ale chyba bardziej od czytania niz od pisania;-)
Ale obiecuje ze postaram to zmienic:tak::tak::tak:


YVAINE:-)
Pinka ma racje pisz o wszystkim co Cie gnebi :tak:a my specjalistki z BB napewno cos na to zaradzimy;-)OJ TAK:tak:
 
Moje juz nie spia i cala trojka oglada bajki:tak:Tzn synek oglada a coreczki psoca i wchodza gdzie sie tylko da:tak:Zaraz zaserwuje im rosołek i bede miala chwilke ciszy i spokoju-dopoki nie zjedza;-)
 
Gosia- to tez masz aparatke w domu:-D:-D:-D:-D:-D dzieci potrafia byc pocieszne nio nie?????? ja jak mam zły dzien to moje dziecko przychodzi do mnie i tuli sie tak słodko ze cała chandra odchodzi............ gratki dla dzielnej babeczki to ile jeszcze jej zabków brakuje??
nam nareszcie po 3 miesiacach meczarni jedna trojka wyszła druga w drodze:-:)-(ale ciezko to znosi niestety:-:)-:)-(
Dowilka- ty sie kobito popraw bo kleczeć na grochu za kare bedziesz hihi a tak na marginesie to co sie dzieje Blizniakom ze sie martwisz i Gastroskopie beda miały?
 
reklama
PINKA:-)poprawie sie poprawie.
A jesli chodzi o moje maludy to popierwsze ich waga-masakra.
Po drugie obydwie maja alergie ale niestety jescze nie wiadomo na co
Z gastroskopi dowiem sie czy to nie zespol zaburzen wchlaniania no i w jakim stanie jest ich caly uklad pokarmowy.
Jeszcze beda mialy badania w kierunku celiakii,badanie serca,usg no i pewnie duzo innych badan z krwi i kalu-poprostu szkoda gadac!!!:szok:

Ale poki co jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wszystko bedzie oki i ze taka jest ich uroda
 
Do góry