reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
juz jestem:-D:tak:

mała nakarmiona ,teraz ja usypiam:sorry2:
co do snów- hmm mnie sie dzis sniło ze moja mama spotkała mnie na rynku,przyjechała z moim synkiem:szok: a ja miałam zamiar kupowac sliwki i pytam sie mamie czy jak zjem kilka to małemu nie zaszkodzi:confused: a mama na to ze nie,no wie ja dodałam wiesz bo nie chce zeby mały miał kolki;-)i sen sie skonczył:tak:

troszku dziwne bo syna nie ma:no::no::no:
BIEDRONKA- jak cie to pocieszy to ja czasami popalam:cool2: do winka lub piwka ale normalnie to nie pale
 
Kubala -a ty jestes na NK? bo ja cie nie mam:no::no:

a co do bobo bo pisałas to bym chciała zajsc w ciąże jak mala skonczy dwa latka:tak:ale czy to sie uda? kto wie
 
pinka - jestem, jestem :tak: Pozneij Ci napisze doklane dane...
A powiedz mi jeszcze w czym mała spała, na kolanach czy mialas nosidełko ze sobą ? Ja jak ostatnio leciałam na Krete to wc było na tyłach samolotu... ale pewnie roznie z tym bywa :tak:

Dziewczyny ja tez czasmi popalam, jak na wakacjach jestm to wieczorkiem do dineczka zawsze a tak w domu to mi sie nie chce :no:
 
Kubala-ja my lecielismy to nie mozna było fotelika brac na poklad:no: wszystko do luku bagażowego:tak::tak:
dziecku do 2 lat nie nalezy sie miejsce siedzące musi siedzie u jednego z rodziców na kolanach dodatkowo dla niego dostajesz pasy to wszystko niestety:-(

kubala z tym popalaniem to tak jak ja;-)
 
pinka - my chemy wykupic mlodemu bilet i niech se ma ten swoj fotel. W zyciu nie uczymam go przez 3 godz na kolanach :no:
To napisz mi jak ta twoja mala spała, bo mnie ciekawosc pochlonie za moment ;-)
 
ale byliśmy na spacerku w lesie koło leśniczego

czyli miło spędzony dzionek w przyjemnym towarzystwie :tak: i jaki aktywny :tak::-D:tak: tutaj w Poznaniu czasem właśnie mi brakuje takich spacerków z rodzinka siostrami czy mamą, ale jade do mamusi na tydzien po wczasach to sobie pospacerujemy na kolejne pół roku ( do Bożego Narodzenia) :tak::-D:tak:
 
reklama
pinka - dopiero jutro sie dowiem jakimi liniami lecimy. Ale w biurze powiedzieli nam, ze mozemy zabrac nosidełko a zwozek oddaje sie przy wejsciu do samolotu. Ale ja nie chce targac tego nosidla, bo i tak duzo bagazu bez tego bedzie :tak:
A na kolanach na bank maly mi nie zasnie, bo on zasypia tylko w łożeczku albo w sam. w nosidełku :-(
A bilet mozemy wykupic jak dla 2 latka, ale jeszcze nie wiem ile to kosztuje...
Porąbane to wszystko jest...

gosia - spacer super.... i wierz mi, ze gdybym byla tam razem z wami to nie byłabys jdyną, która musi biegac :tak: Bo Kuba mimo tego, że jeszcze nie chodzi to i tak na miejscu za dlugo nie usiedzi :no:

jarzebinka - ja bym chyba oszalała jakbym tak długo mamy i siostry nie widziała... ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :tak:

slowiczek - a ty leniu pewnie ksiazke czytasz? ;-)

Dobranoc, pchły na noc :-)
 
Do góry