reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Kubala -a ty kiedy planujesz nastepne malenstwo? bo ja sie najpierw musze zapytac mojej T kiedy ewentualnie mozna by było:-D:-D:-D:-D


a co do naszego spotkania to juz sie nie moge doczekac:-D:-D

Gosia-ty pewnie jeszcze nie wiesz czy bedziesz prawda?
 
reklama
katka - jarzebinka nad jeziorkiem była, albo jeszcze jest. na pewno jak tylko wroci to da znaka :tak:

pinka - noo jak tez nie moge sie doczekac, moze teraz na s juz wiecej bedzie. Puscimy na sze dzieci na trawke i niech sie poznają ;-)
Co do bobo to sama nie wiem, generalnie nie chce mis ie wracac na razie do pracy, wiec nie wiem czy nie przeduze sobie urlopu wychowawczego do 3 lat, a jak maly pojdzie do przedszkola czyli za 2 lata, to szybko postarałabym sie o drugie... Max 3,5 roku roznicy bym chciałą :tak: ale to sa tylko takie pomysły, którte czesto ulegają zmianie ;-)

gosia - musisz byc na spotkanku. Chyba, ze bedziesz gdzies na wyjezdzie (ale tesciowka nie wchodzi w gre), to ewntualnie Ci wybaczymy ;-)

slowiczek - widze, ze systematyczna jestes, ja to w zyciu pewnei bym tych godz. nie przestrzegała :no:

A my dzis na długim spacerku bylismy. Kuba w swojej nowej bryce. Zaliczylismy tez plac zabaw i piaskownice, ale szybko z niej uciekalam, bo młody piasku sie najadl;-) A teraz znowu spi. Lece, bo mam ochote na nutelle. A na obaidek dzis do moich dziadkow idziemy, wiec luzik mam :tak::-)
 
Ja mam znowu słabiutką ciążę i stan zdrowia w ciąży nie pozwala mi na dentyste chyba że coś by sie działo:)
 
Gosiu ja jeszcze choruje na nadciśnienie i złe krążenie a ciąża mi strasznie podwyrzsza ciśnionko. Nawet przy blombie jak byłam w pierwszej ciąży to "odjechałam". Tak pokrótce
 
W ciąży sie podwyrzsza, ale ja mam to dziedziczne i jak nie byłam w ciąży to miałam juz wysokie, że nawet głupiego zabiegu wycięcia migdałów nie chcieli zrobić bez regulowania.

No to super że tylko byś pawia puściła:) chciałabym widzieć dentyske jakbyś ją.............
 
witam witam ..... :tak:

5 dni w lesie nad jeziorkiem, bez prądu, bierzącej wody, gazu ..... poprostu sam środek lasu i obóz harcerski i my na doczepke .... :-) wypoczęlam na maksa, było tyle opiekunek do dziecka, że przez pierwsze 2 dni wogóle jakbym dziecka nie miała, widziałam go tylko na posiłkach, tak szalał po obozie :tak::-p:tak:

a teraz nadrabiam zaległosci ...

pozdrawiam ....:cool2:
 
jarzebinka - no to witamy :tak: Dałaś czadu bez tego prądu i gazu ;-)Ale grunt to wypoczynek :tak:

A gdzie cała reszta, dzieci usypia, pieski wyprowadza, mężulkom dogadza... ?
 
nadrobiłam ...................uffffffffff :tak::-D:tak:


Witam,jestem nowa w tym wątku ;) U mnie też leje jak nie wiem, uciekam spać dobranoc Wam. Pozdrawiam:tak::tak::tak:

witam serdecznie i zapraszam do częstych odwiedzin ..... :tak:

Ostatnio podrozuje sobie duzo:cool2:,we wtorek bylam w Berlinie na koncercie,od srody jestem u mamy w Warszawie.Pikne lataja jak oszlale po ogrodzie,bawia sie w piachu,kapia w baseniku,zajadaja sie porzeczkami,agrestem,wisniami prosto z krzaka.Fajnie jest,ja wypoczywam,mam mnie w kolko dokarmia:dry:

przyjemności, przyjemności i jeszcze raz przyjemnosci ...... :tak:

JARZEBINKA- pani moderator gratuluje i do dziela:tak::tak::tak::-D

jak sie ogarne i rozeznam co i jak to .......... będzie do dzieła ....... :tak:

laseczki, a skąd Wy jesteście????sorka, że pytam, bo pewnie pisałyście:zawstydzona/y: pinka jak rozumiem zza graniy;-)a reszta laseczek????

ja Grunwald .... :tak: więc Tafojka, kiedy wspólny spacerek albo plac zabaw na Przybyszewskiego ??? ;-)

jarzebinka - a ty gdzie sie podziewasz? wystraszyłas sie awansu czy co?:-D

na 5 dni odcięłam sie od świata, ale juz jestem ....:tak::-)

a co do spacerków to może jakieś spotkanko w ładniejszy dzień np. cytadela :confused: malta choć blisko wody nie chce mi się za małą ganiać i wolę trawę i kocyk na cytadeli :-D

jeżeli to będzie popołudnie, to ja też chetnie się dołączę .... :-D

taki wypoczynek, to fajna sprawa, ale te 5 dni to tak wystaczająco :tak: może jeszcze gdyby była ładniejsza pogoda i ciepełko i można by skorzystac z jeziorka, ale i tak było super, mały sie wyszalał, mąż zreszta też także wszyscy zadowoleni :tak: ja odpoczęlam od garów, bo harcerze gotowali, także .... było OK :-D:tak:
 
reklama
Do góry