reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
jarzebinka - ja bym chyba oszalała jakbym tak długo mamy i siostry nie widziała... ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia

widujemy sie troszkę częściej, bo ostatnio na sobote siostra była u mnie, ja byłam na jakis weekend u rodziców, :tak::tak: bardziej mi chodziło o takie dłuższe spotkania, jak tydzień w czasie urlopu czy prawie tydzien na Boże Narodzenie, bo wtedy właśnie jest czas na cos innego niż tylko szybka rozmowa i obiad i powrót do domu .... :tak: wtedy jest czas na ten spacer i na bycie poprostu razem, tak pomalutku, powolutku a nie wszystko w biegu ....

a moi rodzice mieszkaja na Dolnym Śląsku, ok 20 km. za Krotoszynem , od 6 lat maja gospodarsto i sie rządzą na "włościach", więc mały tez ma duże pole do popisu i zabawy ...... :tak:

a kiedy ten spacer na Cytadelę ???? :-)

miłego ...i pogoda nas zaskoczyła, prognozy były deszczowe, a tu takie śliczne słoneczko świeci ..... :-):cool2::-)
 
Zobacz załącznik 86022

Witam Mamuśki :-)

Wybaczcie, ale nie przeczytałam waszych postow i prawdopodobnie duzo mnie ominęło, ale czasu brak niestety mi doskwiera :-)

W środe od rana do wieczora w Lesznie w pracy, a wczoraj nareszcie sie doczekalam panow od altanki. Tak ogólnie to mieli byc pod koniec maja :wściekła/y: no, ale jak to bywa z takimi ekipami przeciągneły im sie inne roboty, potem jakis urlopik no i bylismy imówieni na poniedziałek juz na mur beton. Oczywiście co? Panowie zadzwonili, że rady nie dadzą no i pojawią się w środę. Maż specjalnie urlop wziął, a oni sie nie pojawili :wściekła/y: W koncu zlądowali wczoraj, ale nie tak jak sie opowiedzieli o 12.00 tylko o 15.00 !!! Całe popoludnie siedziałam przy nich i im na ręce patrzyłam :cool2: Szkielet jest postawiony, ale jeszcze odeskowac muszą dach no i obic go gontami papowymi. Jesteśy umowieni na poniedziałek na zakończenie roboty. Znając zycie to pewnie znowu im cos wypanie :baffled:
Dzisiaj cały dzień będe meczyla oczy wpatrując sie w kompa bo mam małe zaleglości a do niedzieli musze sie wyrobic z robotą ( znowu jade do Leszna ). W tzw miedzy czasie jakies porządki porobie, obiadek dla męża, spacerek z psem, no i moze nadrobie lekturę forum :-)

Zobacz załącznik 86023

Kolezanka podala mi fajna stronke z pogodą. Nie wiem jak z sprawdzalnością, ale może sie w krótce przekonam jak ja troche poobserwuje.
Pogodynka.pl - serwis pogodowy
 
Witam Was!
My już byliśmy na małych zakupach dzisiaj, pogoda jest ok, więc pewnie po obiadku się znowu wybierzemy. Zaraz maluchy idą spać to sobie wypiję kawusie i zjem ciacho...jak zwykle ;)
Na obiad wczorajsze knedle ze śliwkami, które wczoraj młdozi wcinali, że aż szok.
Pedzę, bo mi chatę roznoszą. Miłego dnia wszytskim. Pozdrawiam.
 
hejka!
Kaffka wypita do tego buła słodka i troszke humor mi się poprawił, bo wstałam chyba lewą nogą albo to przed @ napięcie...hehehe dobrze, że mąż w pracy bo inaczej wojna od rana byłaby....:-p:-);-)

Czy ktoś mnie tu leniem nazwał???:-p:-) Ja leniwa??? A samo czytanie książki to nic nie robienie??? Toż to wysiłek intelektualny:-p:-p:-pA że czytam fajną i mnie wiciągła to mnie nie ma.
I tak teraz zrobię!!!:-p:-p:-p
Uciekam czytać:-p:-p:-):-D:tak:;-)
 
papierochy wychwycilam, że na tapecie były....
jakoś po zareczynach zalożyliśmy sie z mężem (jeszcze narzeczonym wtedy), że rzucamy palenie. J anie pale do tej pory (chociaz w egipcie po slubie popalałam sobie), a on zacząl palis po kilku miesiacach i teraz tez pali. Okolo 4-5 dziennie, ale w domu na szczęście nie. czasami wieczorem na balkon sobie wyjcie dymka puścić, ale potem Mu mowie, że śmierdzi, heheheee

a temat samolotu - to zależy od linii lotniczych. Niestety wycieczki są obsługiwane czarterami najczęściej jakimiś tandetnymi samolotami (bo tańsze) i wtedy różnie to bywa.
 
czesc babeczki:-):-):-)

Moja mała dzis obudziła sie o 4:30 i do 6:00 nie spała :sorry2:potem wypiła mleko i kimala do 10:00 a ja razem z nią niby fajnie ale jestem strasznie wyrombana:-p:-p:-p
Dzis piatek wiec standard na zakupy ,musze liste jakas zrobic:sorry2: ale jak narazie jem sniadanko:tak: niezle co 12h a ja dopiero sniadanie wy juz pewnie do obiadu sie szykujecie w polandii hehe

Gosia- jak tam szczepienie?? apropos to gdzie chcesz isc z kubalą cosik sprawdzic?
Tricolor- heh tak to jest z tymi ekipami jak by czlowiek na nich miał liczyc to ho ho a i tak w wiekszosci przypadkow robote spartaczą ,no to niezle masz roboty dzis :tak: milego dnia
kubala - a ty gdzie dzis sie podziewasz:-):-)
słowiczek -ty juz nie sciemniaj ze tak czytasz hehe pewnie siedzisz i stronki na BB tylko odświeżasz:-D:tak: :-D

pogoda dzis do D.......:cool2: nic mi sie nie chce a tyle dzis do zrobienia ze szkoda gadac..........ide po czekolade
ktos chce?
 
reklama
ach no to sie mozemy przekonac kto za bobasami beiga wiecej jak sie spotkamy wszystkie:tak::tak::tak:

dzielna z niej myszka 3 ukłucia.........a no co to bylo ze w nózke szczepili?
 
Ostatnia edycja:
Do góry