reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

i ja sie melduje:tak:

mała juz spi ja jeszcze pranko robie potem mykam jeszcze
poprasowac przy lampce winka i do wyrka:tak:


wszystkim zycze spokojnej nocy i do jutra Bay;-)
 
reklama
o matko jedyna chrystusowa...aleś cie sie rozpisały nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać, bo żelazko się za mną czai:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y: i zaraz chyba się porzygam, bo szorowałam kafelki i ciągle czuję smród tego syfu odkamieniacza z biedronki bardzo dobre,ale nie mogę z tym zapachem:angry::angry::angry:
widziałam gdzieś coś o smoczku, więc ja nie mia lam tego problemu i nie wiem jakie rady laski dały, bo tylko po tekstach wzrokiem wodziłam:-pale moja kumpela odcinała po kawałku smoka aż zniknął cały, bo robale zjadły:-p
coś jeszcze aha SŁOWICZEK dalej nie palisz??????????????????????????/
jarzebinka zazdroszczę
katka to jak wrócisz w ten weekend 26 czy jakoś to ja se wtedy odbiore foteliki oki????????????????????????bo jade 29:))))))))))))))))))))))))))))))))))
i coś jeszcze chciałam,ale zapomłam se szok laseczki !!!!superowo hahah
 
jarzebinka - witaj,ciesze sie ze wypoczelas :tak:;opis warunkow,przypomina mi wakacje z rodzicami na Mazurach,jak bylam malutka,pierwszy raz bylam pod namiotem znimi jak mialam 2 lata.Do tej pory pamietam tamten wyjazd,pozytywnie:-):-):-).Bylo zajedwabiscie.Jak sobie przypomneta gesia skorke podczas mycia sie rano w misce w wodzie z jeziora..brrrrrrrrryyyyyy:cool2:/.
Biedronko,owadziku pstry - dobrze spelnie Twe zyczenie:cool2:

Mi to odpoczywanie zaszkodzi w koncu;-);jestem tak przejedzona,zeczuje,ze mi sie zaraz uleje...:dry:.Dzisiaj pikne byly z dziadkiem na rybach,podobalo sie,nalapal im do kubelka takie malutkie i sie ciesza.JA za to codziennie mam swieza dostawe ryb do zjedzenia,dziadek lowi,ja jem..pekne,niedlugo bede musiala zmienic login.

Pozdrawia Katka:ninja2:

 
jarzebinka mi namiot bez prądu wody znajome kilkanaście lat tak jeździłam :tak: i uwielbiam to choć mój Robert niezbyt dla niego ciepła kąpiel w pokoju wygodne łóżko i kibelek koło nosa to podstawa ;-):-D:tak:

u nas właśnie odwrotnie, ja może mniej przepadam za takimi warunkami, ale na te 5-7 dni to może być :tak:, a mój M jeździł przez 5 lat studiów na takie obozy na prawie miesiąc i troszeczkę tęskni za tymi czasami :tak::-D:tak: więc staramy sie jeździć do nich co roku, pierwszy raz byliśmy jak Kacper miała 4 miesące, wtedy tylko na 3 dni .....:tak::-D

i odziwo dzisiaj nie było problemu z pójściem do żłoba ....:tak::-D:tak:
 
witam babeczki

pogoda ładna w koncu sie robi :tak: Juz mi troche brakuje tych upałków i pluiskania na działce w basenie.

pinka - a u Was jaka pogoda? A Wy macie jakies plany co do rugiego dziecka?
I mam jeszcze prosbe kochana... masz jaies cenne rady dla mnie co do lotu samolotem? Czy najlepiej wejs jako pierwsza z dzieckiem czy na koncu? Lepiej siedziec z przodu czy na koncu przy wc? Jak mała ci spała podczas lotu i w czym?
Bede wdzieczna za kazde sugestie :tak:
jarzebinka, gosia - wyobrazcie sobie, ze ja w zyciu nie bylam pod namiotem. Jakos mnie do tego nie ciagnie, no chyba ze zagranica, bo tam pogoda murowana a w Polsce to nigdy nic nie wiadomo....

katka - ale ci zazdrozcze tych swiezych rybek :tak: maniam, mniam :tak:

Spadam uspic młodego, bo juz marudzi i oczka pociera...
 
cześć mamusie:-)
wiecie co miałam dzisiaj głupi sen
mnie się dzisiaj śniło, że urodziłam, przyznam bardzo, bardzo dziwny sen, bo nic nie pamiętałam z porodu, zasnęłam, a jak się obudziłam to już mały, piękny, czyściutki i zawinięty w pieluszki leżał obok mnie, a jak pytałam pielegniarki jak przebiegł poród to się tylko głupio uśmiechały, i nikt nic mi nie chciał powiedzieć, a jak chciałam zadzwonić do domu to wszystkie telefony nie działały... dziwaczny sen... wiecie to, że kompletnie nic nie pamiętałam z przebiegu porodu, było jeszcze gorsze niż bóle porodowe!!
jakiś koszmarek

buziole mamusie, a widze, że mamy wątek zamknięty do zdjęć, a jak tam się moge dostać?
 
cześć!
Witam się z kawusią. Muszę zaraz wskoczyć na obroty, bo normalnie czuję się jak na wakacjach...dopiero co z pidżamek wyskoczyliśmy....:-)
Ale i tak dużo roboty nie mam :-p

Kubala, ja jak wieczorem nie poczytam, to zasnąć nie mogę...taki mały nałóg...
Biedronka a co do Twojego pytania to odpowiedź : niestety...
taka mama faktycznie głupkowaty sen...ale ponoć sny wyrażają generalnie, coś co bardzo pragniemy albo się obawiamy.A sama interpretacja snu może być ciekawa. Ja ostatnio miałam koszmarek, ale mąż mnie wybudził i całe szczęście bo już się męczyłąm i jakoś nie chce mi się interpretować tego snu, bo się obawiam, znaczenia...A moje interpretacje a co gorsza, nie raz moje sny mi się sprawdzają...:baffled:
Katka, 25-go jedziemy na kilka dni nad morze...może w sierpniu...
 
witam kobitki:-D

No i mamy kolejnego czyli 12 zeba:szok::szok::szok: mała wczoraj ledwo zasneła jak sie nie wydarła uspokoic jej nie mogłam ,ale w koncu sie udało:zawstydzona/y: i okazuje sie ze kielek ujrzał swiatło dzienne zawsze tak jest:tak::tak:zaraz jem sniadanko i mykam n apoczke jaka godzinke lub dwie mnie nie bedzie;-)

Gosia- to jak cie tak mocno boli to idz do tego detysty:tak::tak: a mała dobra hihi
jarzebinka-ja tylko raz byłam pod namiotem i super sprawa jak dla mnie:-D:-D:-D:tak:
jedynczy czas w którym bym sie nie wybrała to tylko wtedy jak mam @
Kubala
- pogoda u nas taka sobie słonce za chmurami chłodno ale jak narazie nie pada:sorry2:...............co do lotu to w stone polandii mała płakała chwilami przestawala ale ciagle poplakiwała a w druga strone było juz ok spała caly lot:tak:najlepiej usiadz blisko toalety czyli z przodu:-D bo my ledwo ruszylismy to mala sie w pampera zwalila i trzeba było sie przepychac pomiedzy kobitkami bo żarelko sprzedawały z reszta pewnie wiesz,jezeli chodzi o pierwszenstwo to kobieta z dzieckiem zawsze je ma tylko nie wszyscy o tym pamietaja na lotniskach i dyskretnie trzeba o tym przypominac:tak::tak:bedzie dobrze nic sie nie martw teraz maly bedzie mial rok to napewno sie czyms zajmie wez mu ksiazke do czytania albo co........:tak:

ok lece na papu
 
reklama
Do góry