reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witajcie :-)

Widzę że spotkanie sobotnie się udało... Zdjęcia fajne :-)
Myślałam o Was w czasie remontu... Dzieciaki były w Bydgoszczy, my zapracowani, ale spotkania zazdroszczę i na następnym postaram się nic nie remontować ani przemeblowywać :-D:-D:-D
 
reklama
Witem serdecznie

Przepraszam że się nie meldowałam ale wylądowałam w czwartek w szpitalu na obserwacji dziś mnie wypuścili, ale kontrola 2 razy w tygodniu i leki.Coś czuję że lada dzień to już nastąpi bo czuję się coraz bardziej ociężała:)
Dziękuję bardzo za namiary na położne i lekarza pospisuje i pozałatwiam ale to pewnie już po porodzie.
Fajnie że Wasze spotkanie się udało jak tylko mój szkrab podrośnie chętnie się wybiorę na takie spotkanie:-)
Pozdrawiam Was ciepło
 
helol
An30 - chocby to mialo byc dzisiaj,zycze Ci latwego porodu i samej pomyslnosci po...:-)
wanda - a co remontowaliście?
jarzebinka - ja melduje,ze od niedzieli nie mam dostepu w ciagu dnia do kompa,tylko wieczorami korzystam ze sluzbowego lapka meza,no ale jak pracuje na nim,to ja sobei nie poklikam...:sorry2:

slowiczek - jak tam u Ciebie?bo nawet na gg,sie nie odezwe teraz...
biedronka
- a u Ciebie co slychac?

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Cześć dziewczyny, witam- również poznanianka.

Widziałam się dzisiaj z PINKA25 i przekazała mi paczkę dla Justyny mamy Zosiaczka.

KUBALA, JARZEBINKA ORAZ OCZYWIŚCIE PINKA25- CHCIAŁABYM W IMIENIU JUSTYNY JAK I SWOIM BARDZO WAM PODZIĘKOWAĆ ZA TĄ PAKĘ- JESTEŚCIE KOCHANE, NIE WIEM CZY PODCZYTUJECIE WĄTEK ZOSI ALE KAŻDA RZECZ SIĘ BARDZO PRZYDA WIĘC JESZCZE RAZ DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI.

Ps. Mieszkam na Grunwaldzie-czy może, któraś z Was też- jeżeli oczywiście można zapytać?



 
Cześć dziewczyny, witam- również poznanianka.
Ps. Mieszkam na Grunwaldzie-czy może, któraś z Was też- jeżeli oczywiście można zapytać?

witam, zapraszamy częściej na nasz regionalny wątek :tak::-D:laugh2: ja mieszkam na Marcelińskiej, więc łapię się na Grunwald :tak::-):tak: i fajnie,że chociaż troszeczkę mogłyśmy pomóc, może przy następnym spotkaniu też nam się uda coś uzbierać, albo bezpośrednio dla Zosi, albo na aukcję, zobaczymy, ale napewno będę o tym pamiętała :tak::-D:laugh2:
pozdrawiam:rofl2:
 
Agata - cała przyjemność po naszej stronie a poza tym jak tu nie pomoc takiej kruszynie?!

Pinka - bylismy utej Iwanow.Dzięki za namiary. Kuba tez alergik :-( Jestem załamana. Od dzisiaj na tapioce i innych świnstwach.
Napisz jak podróż i jak przekonałaś Wiki do jedzenie tych bezsmakowych rzeczy, bo ja mam duzyyy problem :-(
 
Katka, jeszcze zdychamy..., bo rota i mnie i W dopadł...:baffled::baffled:tylko W w łagodniejszej formie...a ja na całego...
Z Łukim już OK, Gaba jeszcze kaszle ale jest lepiej...
no chyba w końcu światełko w tunelu...:dry::tak::dry:
 
reklama
Do góry