reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Leyna- to sie bede podlizywac:cool2:..hyhy,ladnie na tej trawce wygladacie razem:-).Zajrzalam sobie do reszty zdjec,wszytskich nie przejzalam,ale wpadlo mi szczegolnie w oko,to Dziamdziaka przy metalowych kolkach,gdy pada na niego swiatlo zachodzacego slonca.Miodzio.
I mam pytanko,czy to zdjecie bylo robione obok Areny,przy kolkach Olimpiskich?
Pytam sie dlatego,bo jestem ciekawa czy nadal jestem spostrzegawcza:cool2:.

hyhy, dziękuję bardzo w imieniu Piotrusia i swoim - komplementy bardzo chętnie przyjmujemy ;-):-D
tak, zdjęcie było robione przy kółkach olimpijskich na Arenie. a propos kółka mogli by troszkę odnowić, bo są w okropnym stanie :baffled:
my mieszkamy w sumie niedaleko Areny, przy Palacza, to na spacerki tam chodzimy :tak:

Biedronko ależ z Ciebie dzielna kobitka :tak: 4 rano :szok: toż to środek nocy :-( trzymaj się ciepło :tak:

Mamo Benia witaj :tak:

spać mi się przeraźliwie chce.... i jeszcze mnie brzuch boli, na @...
najchętniej to bym sobie posiedziała w domu, ale sama, bez dziecka, bez psa, żebym mogła się wyspać i nic nie robić... marzenie ;-)
 
reklama
Hejka!!!:-)
Chrowitki się meldują.
Gaba z zapaleniem gardła a ja z zapaleniem oskrzeli. Fajnie co?
Zdycham. Zaraz płuca wypluję :-p

Katuś Gaga nie ma drugiego imienia! No i oczywiście zdrówka dla Was!!!!
Mamo benia witaj i napisz cosik więcej o Was!
BIEDRONKA wytrwalości i sił dużo.
Leyna, tak jak Katka pisała...rozkoszuj się ciszą albo niezrozumiałym bełkotem synka bo później to...Gaba co chwilkę a dlaczego, skąd, po co itp a Łuki - co to? Głowa czasem boli i pomysłów brakuje na rozsądne odpowiedzi. A z tekstów to na prawdę można lać.
Wanda a masz czas na odpoczynek??;-):-):-p
jarzębinka mój Łuki to tez starsznie całuśny się zrobił...a ja czasem poprostu jestem cała obśliniona;-):-p
 
Juz piszę coś więcej o nas. Mój Benio ma 6 miesięcy i jest roześmianym brzdącem.jak będę miała więcej czasu to wkleję jakieś aktualne zdjęcie. Suwaczka do tej pory nie udało mi się wkleic. Cały czas wyskakiwał komunikat, że cos nie tak. Ja pracuję sobie w księgowości jednej z sieci handlowych ( mało znanej).
Mieszkamy na Wichrowym Wzgórzu. Tak wogóle to ja pochodzę ze Śląska a w Poznaniu jestem od trzech lat. Przyjechałam tylko na trzymiesięczną delegację i już zostałam na stałe.
 
...a ja czasem poprostu jestem cała obśliniona;-):-p

oj tak to też znam z autopsji ;-):-) choc teraz już coraz rzadziej te całusy są takie :happy::-)

a wszystkim chorowitkom, szybkiego powrotu do zdrowia :zawstydzona/y::tak: a pogoda sprzyjać teraz będzie różnym infekcją i przeziębieniom więc nie dajcie się kobitki :cool2::tak: a w takim okresie chorobotwórczym dajecie coś dzieciaczkom zapobiegawczo?

mama benia, witaj na forum Poznanianek, ja też jestem Poznanianką dość krótko, najpierw mieszkałam 2001-2004 i ponownie od stycznia tego roku, ale jest OK, prawda? :cool2::happy:
 
Witaj Gosia, oczywiście,że możesz dolączyć do Poznania, im nas więcej tym raźniej :cool2::tak::-):cool2:

Biedronka, to trzymaj się w tej pracy, bo faktycznie 4 to jeszcze środek nocy :szok::tak::szok:

a moje maleństwo odkryło właśnie magie klocków i tak jest nimi zafascynowany,że wieczorem nie ma nawet czasu na kąpiel, więc aby go zagonić do wanny, zabiera ze sobą mase klocków do kąpieli i baraszkuje w wannie razem z nimi, a potem wystawka na około wanny z klocków, które się suszą, i oczywiście spadają przy lekkim ruchu np. ręcznika, tymbardziej,że ta łazienka do wielkich nie należy :laugh2::cool2::happy:

miłego dnia :cool2::confused:

a zapowiadaja z dnia na dzień coraz ładniejszą pogodę, dużo słoneczka i ciepełka, macie już jakieć plany na dzień w plenerze? :cool2::-)
 
Hejka!
Jarzębinka ja dziś siedzę w domu i się kuruję...dzieciaki z resztą też.
W planach mam pieczenie biszkoptu, bo jutro Gabryśki 4 urodziny i 1 urodziny Haneczki Katkowej!!!!:-)
Katka przypomniało mi się jak rok temu chodziłam do Ciebie do szpitala...jak się cieszyłam że będziesz miała córcię z tego samego dnia co moja. Bożzzz, jak ten czas zleciał....

A po południu jadę do Poznania.

Hejka Gosia. Ja mieszkałam w Poznaniu niecały rok (na Grunwaldzkiej i na Orła Białego) a potem mnie wywaiało na wieś pod Poznań.
Zachęcam również do napisania więcej o Was!!!

Moje dzieci dziś dały czadu w nocy, więc wyglądam tak :baffled::shocked2::-:)baffled::dry:, spać mi się cholernie chce....
 
helol :-)
Witam Cie Gosiu,corcia ma sliczne,duuuuze oczy:tak::tak:,po kim?


Slowiczek - na prawde czas nam zlecilal.Pamietasz,jescze niedawno,w lkutym widzialysmy sie 1 raz w realu...Szkoda,ze teraz tak czesto sie nie odwiedzamy:-(.Pamietam tez ta mieszanke radosci/zdziwienia i szoku,gdy rozmawilaysmy ze soba w czasie mojej kolejnej wizyty na porodowce.Ale w koncu to nadrobimy,nie?Moze w jakas sobote <jakwyzdrowiejecie>,zrobie Zuzi 2 tort i przyjedziesz z Gaba:cool2:na ur do Z..hyhy. Mnie rowniez czeka jutro robienie tortu dla Hani,bedzie kilka osob.
NA dlugo do Poznania wlecisz?
W nocy jakies wymiotki byly?

A ja smece wora.Wtk nie ma,usypiajac dziewczyny przysnelo mi sie i jestem jakas tracona teraz.

Buziaki slimaki
Pozdrawia Katka:ninja2:
 
helol :-)
Witam Cie
Gosiu,corcia ma sliczne,duuuuze oczy:tak::tak:,po kim?


Slowiczek - na prawde czas nam zlecilal.Pamietasz,jescze niedawno,w lkutym widzialysmy sie 1 raz w realu...Szkoda,ze teraz tak czesto sie nie odwiedzamy:-(.Pamietam tez ta mieszanke radosci/zdziwienia i szoku,gdy rozmawilaysmy ze soba w czasie mojej kolejnej wizyty na porodowce.Ale w koncu to nadrobimy,nie?Moze w jakas sobote <jakwyzdrowiejecie>,zrobie Zuzi 2 tort i przyjedziesz z Gaba:cool2:na ur do Z..hyhy. Mnie rowniez czeka jutro robienie tortu dla Hani,bedzie kilka osob.
NA dlugo do Poznania wlecisz?
W nocy jakies wymiotki byly?

A ja smece wora.Wtk nie ma,usypiajac dziewczyny przysnelo mi sie i jestem jakas tracona teraz.

Buziaki slimaki
Pozdrawia Katka:ninja2:

 
reklama
Witajcie Kobietki,
Obiecałam jakieś fotki ale ciągle nie mam czasu ich wkleić.
Jutro idziemy na weselicho. Właściwie to już dzisiaj jedziemy, więc będą jakieś ciekawe zdjęcia.. Na forum zamelduję się dopiero we wtorek jak przyjdę do pracy. Ciekawe jak moja dzidzia długo wytrzyma na zabawie, bo oczywiście idzie z nami.Szczerze to nie przepadam za takimi imprezami.
Ale to rodzina więc nie wypada odmówić.
 
Do góry