reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

helol:)

tak jakby sie cieplej robi w Poznaniu,nie?

Leyna - pociesz sie,ze moja Hania tez nalezy do wygodnych,lubi byc karmiona i pojona.Jak jej zaproponuje samodzielnosc w tej kwestii to krzyczy na mnie...i jeszcze krzyczy na mnie ,ze mam sie pospieszyc z wahlowaniem lyzka:cool2::baffled:;-)..
A Zuzia dlugo nie chciala korzystac ani z nocnika ani kibelka...ale za to najbardziej lubila robic mi na zielona wykladzine w przedpokoju,mowila ze jest psem,a wykladzina jest trawa:baffled:.

Slowiczek - wstapilam do tego samego klubu co TY.Zuzia w poiatek wrocila juz zaprawiona,Hania od niedzieli smarka.MNie boli juz gardlo:baffled:

jarzebinka - ciesze sie,ze Kacperek juz nie placze..po prstu z niego Zuch Chlopak :-D


A ja jestem po dzisiejszej wizyciez Hania u nefrologa.Tak jak przypuszczalam,zaraz z gabinetu wyslala nas na oddzial,celem cewnikowania malej.Jestesmy urlopowane,do jutra do 13.Mam do nich zadzwonic.Jesli bakterie sie potwierdza,zostajemy na oddziale.
Acha,dalamZuzi miesiac na probe w przedszkolu.W prawdzie to zwykle przeziebienie,nie angina jak osttanio,ale nefrolog pomogla mi podjac osttateczna decyzje i niestety musze ZUzie odpisac z przedszkola.Niestety Hani te nawet drobne infekcje nie sluza,woecie jest problemy z krawi..te drgawki...jaks sie to wszytsko zbierze do kupy..to mam za duzo problemow z Hania,zeby jeszcze ja narazac na ewentualne infekcje.

BIEDRONKA......................:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
WANDA..............................:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
A WY GDZIE??????????????????


Ja mam dzis happy day - BIEDRONKA UDZIELILO MI SIE;-)

Haniutek,po cewnikowaniu ma wyniki jak marzenie i jestesmy w domku:tak::tak::tak:.
JA po wizycie u neurologa,ale co ze mna nie wazne,najwazniejsze,ze Hania oki...:tak::tak::tak::tak: Wytrzymam swoje..

Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Ja mam dzis happy day
Haniutek,po cewnikowaniu ma wyniki jak marzenie i jestesmy w domku:tak::tak::tak:.

i to jest bardzo dobra wiadomość !!!!!!!!!!!:happy::-) super, przynajmniej nie będzie się mała męczyła, a w domku wiadomo najlepiej :tak::-)

a pogoda, chyba faktycznie troszkę odpuściła i jest minimalnie cieplej i troszkę przyjemniej :tak::-)

a moje dziecko chyba zostanie radiowcem albo DJ, najlepszą zabawką ostatniego sezonu jest radio, chodzi z nim od kontaktu do kontaktu, każe sobie włańczać do prądu( bo jemu nie pozwalamy ) i jesteśmy zmuszeni słuchać radia na okrągło, bo oczywiście za cicho nie może być, bo nie słychać :no: tylko czasem pozwoli rodzicom obejrzeć telewizor bez podkładu z radia :happy::cool: nawet do żłobka by je zabierał, ale czasem uda się przemówić mu do rozumu i radio zostaje pilnować domku :cool2::laugh2:

MIŁEGO DNIA :confused::happy::cool::cool2:
 
Haniutek,po cewnikowaniu ma wyniki jak marzenie i jestesmy w domku:tak::tak::tak:.
JA po wizycie u neurologa,ale co ze mna nie wazne,najwazniejsze,ze Hania oki...:tak::tak::tak::tak: Wytrzymam swoje..

Katko suuuper!:-):-):-) mam nadzieję, że te dobre wyniki Hani już tak zostaną na zawsze :tak:

i opowiadaj co z Tobą, Ty jesteś równie ważna jak Haniutek :tak: co powiedział neurolog??

Jarzebinka Kacperek jest udany :tak: pewnie mu przejdzie to radio, jak znajdzie sobie coś fajniejszego ;-) i super, że w żłobku coraz lepiej :tak:
 
Jutro nie wychodzić z domu po 17-tej.
Choć wczoraj też jeździłam to było OK.

Katka już wiem jak prosto do Ciebie dojechać.
Zdróweczka dla Was. Szkoda, że Zuźka nie pochodzi do przedszkola.
Póki co moja Gaba nadal siedzi w domku.

Kto chce zbuntowanego Łukaszka, bo ja mam już go dość...ręce mi opadają...musiałam ferajne zostawić na górza a sama przyszłam tutaj się uspokoić.

miłego dnia
 
cze:-)

Slowiczek- bede siedziec albo wyjde w kasku..heheheh
Jak najdzie Cie ochota to wpadnij do mnie :cool2:
Lukasza nie chce ale moge oddac Ci Zuzie do kompletu :laugh2:

Leyna - pani doktor potwierdzila,ze mam porazony splot barkowy.To jest uszkodzenie podobne do tego,ktore maja dzieci zaraz po porodzie gdy im uszkadzaja bark.Mam serie zastrzykow przez 10 dni <boli mnie juz zad:cool2:> i leki przeciwbolowo- przeciwzaplane.Zastrzyki maja pomoc w zregenerowaniu sie nerwow.Reka nadal na temblaku:dry:.Po tym znowu do niej i jakas fizykoterapia>powinno to pomoc...chyba:cool2:

Buziaki
ide dalej ogladac z Zuzia Toy Story;Haniutek vel Wielki zielony Glutek spi
:-)
 
oj chorowitki trzymać sie ciepło i nie dać się choróbskom :no::cool2::happy:

a reszta dziewcząt chyba strasznie zajęta i zapracowana,że nawet chwilki nie znajdzie aby coś napisać??? :no::no:

:tak:Biedronka, jakie wrażenia z nowej pracy????
:angry:KKatasia, Wanda, a co u Was ?????
:laugh2:Leyna, Słowiczek Katka na bierząco
 
ojoj
slowiczku- zdrowka:tak:
ja sie melduje ,ze nastroj mam fajny:cool2:,objadm sie zupa jarzynowa z pulpecikami,Zuzia ma swoja,a wyjada mi brukselke :-(;-),Hania spi...

Powiedzcie mi,zrobi sie jeszcze cieplo???????
 
reklama
Powiedzcie mi,zrobi sie jeszcze cieplo???????

ja osobiście kiepsko to widzę, tak wiatr zaciąga już mroźnym powietrzem,że watpię aby to się zmieniło na ciepło :no: chociaż dobrze,że słoneczko świeci, przynajmniej ten dzień jest słoneczny i taki radosny :rofl2:

i takiego słonecznego i radosnego życzę WAM całego tygodnia :-)

ale odezwijcie się !!!!!!!!!!
 
Do góry