reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Z OKAZJI ROCZKU HANI (od Katki) i 4 URODZINEK GABRYSI ( od Słowiczka) WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, SŁONECZKA, RADOŚCI I WIELE PRZYJEMNOŚCI, SŁODYCZY I MIŁOŚCI, UŚMIECHU I PREZENTÓW W KOSZYKU
tego życzy Kasia z Kacperkiem

PS. Słowiczek, a na ten biszkopt to masz może jakiś fajny przepis, ktorym mogłabyś się podzielić??
 
reklama
Rany, Katka to juz rok !! A pamiętam jak tu dołączyłam, to jeszcze z brzuszkiem chodziłaś :) Dużo zdróweczka dla Hanulki z okazji urodzinek :)
Życzenia również gorące dla Gabrysi z okazji 4 urodzinek :)

Przy okazji witam wszystkie nowe mamusie :) Fajnie że jesteście, im nas więcej, tym lepiej :)

Pozdrawiam
 
:-Dcođ mi Kinia spierdolia i nie widy co pisy i jakie s kurde ch...wie co
alles besten dla soleniyantek )nie jubilatek,jak si ostatnio wzedukowaamŁ=
 
Hejka!!!
U nas ze zdrówkiem lepiej. Dziś Gabiszon poszła do przedszkola, więc mam trochę luzów i nadrabiam zaległości.
Dziękuję Wam za życzenia dla Gabiszonka.
A to moja urodzinowa czterolatka:
imag0018xp3.jpg


Jarzębinka co do biszkoptu to nie mam jeszcze sprawdzonego. Piekłam dopiero drugiego i kazdy z innego przepisu i jakoś tak do końca mi nie wychodziły, choć ten dla Gabrysi nawet, nawet może być.
Katka a jak tam mały roczniaczek????
 
dziewczęta, takie zapracowane,że hej...!?!?!

ale jakbyście znalazły chwilę i chciały odnowić kontakty z lat szkolnych to polecam Wam stronę www.nasza-klasa.pl :rofl2::tak::rofl2::tak:

a jak byście nie miały co robić w niedzielę, to zapraszam na wycieczke zabytkowym autobusem i maltanką, szczegóły na stronie www.mpk.poznan.pl (dalej wchodzicie w linie turystyczne, i dalej oferta lini turystycznych), ponoć super atrakcja dla dzieci, ja wybieram się w niedzielę, oczywiście jak dopisze pogoda, bilet rodzinny kosztuje 20 zł( 2 dorosłe + 3) :dull::cool::dull:

a wogóle to co tam u Was słychować ? :dull::cool::happy:
 
reklama
witam, dzisiaj tylko na chwilkę się z Wami przywitam, bo ciężki, fizyczny, dzień w pracy mnie czeka :no: wymieniają okna, więc trzeba pokój przygotować-wynieść, schować i takie tam :szok: a jutro na powrót to pownosić tragedia i robota głupiego :no: tymbardziej,że gdzieś za miesiąc powtórka z rozrywki w pakowaniu bo będę zmieniała pokój na inny więc ....:confused:

trzymajcie sie ciepło i miłego dnia !!! :-)
a żyjecie Wy wogóle jeszcze ??? :cool2:
 
Do góry