reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
i faktycznie dzisiejsze zapowiedzi pogodowe sprawdziły się, jest ślicznie ciepło i słonecznie :rofl2::-):rofl2: tylko spacerować i korzystać z pogody
 
dzis bylo bosko....:tak::tak::tak:
oby jutro tez bylo fajnie...
bede jarzebinko w Twych rejonach,pisalas ,ze bawisz sie z synkiem w parku Jordanowskim,a to obok szpitala na Szamarzewskiego,tak?Jutro mam kontrole u torakochirurga.
slowiczku -juz zajrzalam i w koncu sie zamelduje;-).Acha,Zuzia zastanawiala sie dzisiaj,jak Gabrysia ma na 2 imie?

U mnie powoli.
Zuzia juz zdrowa.Hania nadal smarka.Mamy nowa rybke <bojownik BANAN dokonal zywota>.Tym razem to bojowniczka i ma na imie Marta.Zuzia nadaje imiona.Ja do piatku na zastzryki bede chodzic,a juz mnie zad boli.POprawy nie zauwazam jakiejs wielkiej,rzeklabym,ze reka mnie boli mocniej.Moja mama wraca do Warszawy 29 wrzesnia.


BIEDRONKA - ODEZWIJ SIE!!!!!!!!!!!
 
Oj Katuś to życzę miękkich poduszek pod pupę :cool2::cool2:

a dzień faktycznie był boski, dzisiejszy od rana nie wyglada na podobny, choć teraz się rozjaśnia, więc może akurat .....

moje dziecko właśnie nauczyło się dawać pokaźne całusy, takie wiecie z cmokaniem, w policzki i po ojcowsku w czółko, więc jest śmiechu co niemiara

miłego dzionka Wam życzę :-):confused::laugh2::happy:
 
hej dziewczyny :tak:
pogoda i dziś prześliczna :tak: szkoda, że zapowiedzi pogodowe na następne dni są takie niemiłe :baffled:

Katko a może z tymi zastrzykami to jest tak, że musi poboleć, żeby potem się poprawiło :confused: w każdym bądź razie życzę dużej poprawy do czasu zanim Mama wyjedzie :-)

Słowiczku ja co prawda nie mama 2003, ale zajrzałam :-p:cool2: teksty Waszych dzieci mnie rozwaliły :-D nie mogę się doczekać kiedy moje małe zacznie mówić. cokolwiek, bo na razie on głownie bełkocze coś w swoim języku. naśladuje kilka zwierzątek, ale komunikację opiera głównie na wskazywaniu paluchem ;-) widać uznał, że rodzice są strasznie tępi i lepiej się z nimi rozmawia za pomocą gestów niż mowy :-p

miłego dnia życzę :tak:


aaaa, a gdzie się podziały: Biedronka, Wanda, Kkatasia :confused::confused::confused:
 
Cześć dziewczyny :-):-):-)

No niestety Jarzembinko, nie mam czasu nawet nic napisać :-(Ciągle coś się dzieje... W weekend byliśmy bez dzieci, w piątek pojechały do moich rodziców, więc w piątek imprezka, w sobotę jechaliśmy na wesele w okolice Włocławka można powiedzieć, w niedzielę odbieraliśmy dzieci od rodziców i do domciu. Także weekend zawalony.
Wczoraj było tak ładnie i ciepło, że pojechałam z dzieciakami na spacer na Maltę :-) Także niestety na nic czasu nie mam..
Teraz też już zmykam, ale pozdrawiam Was bardzo gorąco :tak::tak::tak:
 
Dobry wieczór:-)

Poklikam sobie troszke.
Jestem po kontroli u torakochirurga - :tak:.Wszytsko pieknie mi sie zagoilo <no plucka mam nowki cewki:cool2:>,moge powoli zaczac normlanie funkcjonowac,podniesc dziecko,itp.Oczywscie bez wariacji,ale i tak fajnie.Te pelne 3 miesiace musza oczywiscie uplynac,ale wiecie,od tych pewnych zezwolen i tak mi lepiej i tego,ze nie jestem we wszytskim uzalezniona od kogos.....
Z reka,jak sie wyrazil,jest mu bardzo przykro,bo rzadko to sie zdarza <podczas zabiegu bylamm.in.zwiotczona i za mocno mi ja naciagneli>,potrwa to kilka miesiecy,a to ze boli mnie teraz mocniej,to wynik wlansie tych zatrzykow i tego,ze nerwy zaczynaja mi sie regenerowac.Co mnie cieszy...

Leyna - jeszcze zatesknisz,za ta cisza albo niezrozumiala mowa....Zuzi buzia sie po prostu nie zamyka, a jej wytwory i pytania ,sprawiaj czasem,ze uszy pekaja:cool2:


BIEDRONKA - odezwe sie w jej imieniu,pewnie sie nie obrazi.Chwilke z nia wczoraj rozmawialam.Nadal pracuje,teraz na rano,wiec nasz biedny owadzik o 4 musi wstawac:eek:.W weekend do szkoly leci.Zabiegana/zafruwana jest i zmeczona.


Buziam WAS w nosy.
Katka:ninja2:
 
Leyna- to sie bede podlizywac:cool2:..hyhy,ladnie na tej trawce wygladacie razem:-).Zajrzalam sobie do reszty zdjec,wszytskich nie przejzalam,ale wpadlo mi szczegolnie w oko,to Dziamdziaka przy metalowych kolkach,gdy pada na niego swiatlo zachodzacego slonca.Miodzio.
I mam pytanko,czy to zdjecie bylo robione obok Areny,przy kolkach Olimpiskich?
Pytam sie dlatego,bo jestem ciekawa czy nadal jestem spostrzegawcza:cool2:.
 
reklama
Dzi9ękuję jarzebince za zaproszenie i dołaczam do tego forum. Witam wszystkie mamy z Poznania tutaj aktywne. Moje bobo trzeci tydzien w żłobku a ja pierwszy tydzień w pracy.tutaj mam troszkę wiecej czasu niż w domku aby napisać. :-D
 
Do góry