reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Dzięki dziewczyny, mój m. pewnie by nie miał nic przeciwko temu, żeby był chłopak. A ja już kupiłam pierwsze sukieneczki :) Co ma być to będzie byle urodziło się terminowo i zdrowe :-)

Dołączam się do pytania odnośnie tego spotkania z 23.03. Cosik więcej gdzie dokładnie i czego dotyczy. Było teraz takie jedno seminarium w Poznaniu dla kobiet w ciąży, ale przegapiłam. A chętnie zawsze posłucham mądrzejszych i bardziej doświadczonych ;-)

Gratulujemy zęboli. Dwoma to można już coś zdziałać, np. mamę ugryźć :-D
 
Witajcie poznanianki:-D dawno mnie tu nie było... przyznaję się bez bicia że raczej siedzę na październiku 2009:-p

U mnie wszytko oki a widzę że na wątku poznań robi się reaktywacja:tak: suuuper postaram się częściej zaglądać...:-D
 
Witam!
Specjalnie dla Mam ,które nie mają z kim zostawić swoich Pociech ,a chciałyby skorzystać z usług fryzjerskich , poradzić się stylisty - wizażysty , lub zrelaksować się zabiegiem na twarz lub ciało .
Postanowiłyśmy zorganizować zajęcia dla dzieci prowadzone przez młodą studentkę psychologii , a także fotografa ,który podczas trwania zabiegów świetnie zorganizuje czas Maluchom:O)
Przykładowe zabawy :

- Zabawa w piknik z rąk do rąk -

- na dużej kartce papieru każde dziecko rysuje rzecz ,którą weźmie ze sobą na piknik , przedmioty nie mogą się powtarzać

- Portrety -

- dzieci siadają naprzeciwko siebie parami i każdy rysuje swego sąsiada , na koniec zajęć zostaje zorganizowana mała wystawa ,gdzie Mamy mogą zobaczyć prace swoich dzieci

- Wycinanki , czyli Kucharze Artyści -

- każde dziecko dostaje do rączki wycięte produkty na swój własny przepis na Pizzę , który przykleja klejem do swojej karteczki

Pod koniec zajęć każde dziecko dostanie płytę CD ze zdjęciami z zajęć , a także Dyplom uczestnictwa , zajęcia dla dzieci Mam , które korzystają z naszych usług są bezpłatne!!

Dla członkiń portalu babyboom - 20% na każdą usługę!!
Po powiedzeniu hasła: babyfabryka

Serdecznie Zapraszamy!
FACE FABRIC
Ul. Libelta 22/24 Poznań
www.facefabric.pl
 
Lilijanna jak z ciebie aktywna mama ;) pochwalam, ja rownież nie moge usiedzieć w jednym miejscu :D niestety powoli ruszam się jak słonik :( i po dłuższym spacerku odczuwam spore zmęczenie. Fajnie jeśli będzie możliwość spotkania się. Miłego wieczorku życzę.
 
hmm pojawiam się i znikam :-D
przesiaduję na lutówkach 2010 a i to na zamkniętym, ale tam ostatnio cisza, jako że luty minął :p
rozpakowałam się, synek grzeczny, a ja się nudzę :-D

pozdrawiam wszystkie mamuśki - obecne i przyszłe :-)
 
reklama
Witam się piątkowo, czyli prawie weekendowo :-)

kozaczino - a co, trzeba troszkę rozruszać Poznań to raz, a dwa ja uwielbiam poznawać nowych ludzi.

tygrynka - witaj, a dasz nam tu zdjęcie swojego synka? ;-) I jak się chowa, chwal się.
 
Do góry