reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
witam drogie poznanianki:-)

Lilijanna jak tam po wizycie??

u mnie czas leci nieubłaganie, czasu na bb coraz mniej ale zawsze miło jest mi jak mogę tu zajrzeć:-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WAS!!!!

moim aktualnym zyczeniem jest aby w koncu wiosna przyszła bo szlag mnie trafia z tego zimna!!

pozdrawiam

PS postanowiłam ze od wrzesnia znowu zaopiekuję się dzieckiem, kasa się przyda (bo własnie skonczyło mi się zatrudnienie wiec do UP muszę się wybrać) i będzie jeszcze weselej w domu;-)
 
Witam, po wizycie wszystko w porządeczku i dowiedzieliśmy, się że będzie CÓRCIA :))) A i ruchy już czuję, tzn. te bąbelki, ale bardzo wyraźne, super sprawa :))) Chyba mała chciała nam się najpierw pokazać, a teraz daje się też wyczuć. Jednak rządzą nami te maleństwa od samego początku :)
 
apropo corci to nie badz pewna... Mysmy Nikiego ogladali rowno w 19tc i nic nie mial miedzy nogami - ogladalismy z kazdej strony... w 28tc okazalo sie ze to jednak facet i ma siusiaka... takze nigdy nic nie wiadomo w tak wczesnej jeszcze ciazy... ;)
 
witam serdecznie wszystkie poznanianki a szczególnie te nowe mamusie i przyszłe mamusie ...... troszke nam sie watek ożywił......

a ja moge sie pochwalic, moje młodsze ma juz 2 ząbki .....

Lilijanna, a ruchy dzieciatka w brzuszku to wspaniałe uczucie, potem po porodzie troszke tego brakuje,

a co do płci to to ja na połmetku usłyszałam, ze to chłopiec a każda kolejną wizyte lekarz zaczynał hasłem - i co my tu mamy dziewczynka ????? a ja na to , ze raczej nie ..... i dopiero po wnikliwej analizie mówił, że chłopiec .......................
 
Wszystko czego potrzebuje Twoje Dziecko to:


ZABAWA, NAUKA, ROZWÓJ, ZDROWIE.




W dniu 20 MARCA 2010 w godzinach od 11 do 14




Zapraszamy na



WIELKIE OTWARCIE WARSZTATÓW MISIA PUCHATKA !!!


CENTRUM TWÓRCZEJ ZABAWY I EDUKACJI DZIECKA


w Klubiku Miś Puchatek” Poznań ul. Złotowska 32



Uwaga w tym dniu wspaniałe bezpłatne atrakcje



Zabawa połączona z występem profesjonalnego Klowna


oraz warsztaty pokazowe z kinezjologii edukacyjnej „Brain Gym” (gimnastyka mózgu) dla dzieci, oraz warsztaty rozwoju umiejętności poznawczych, warsztaty z muzyki , tańca, układu choreografii, gimnastyki korekcyjnej, aerobiku.

Szczegółowy rozkład warsztatów na stronie www.warsztatymisiapuchatka.pl


Zgłoszenia i zapisy na warsztaty osobiście w dniu 20 marca 2010r. lub mailowo na adres biuro@mispuchatek.pl lub telefonicznie 0602-101-216 .




Serdecznie zapraszamy



Przyjdź zobacz jak wspaniale możemy się bawić, uczyć i rozwijać.
 
Hej dziewczyny!
Lilianna gratuluję córci :) choc jak dziewczyny piszą może być jeszcze rożnie hihi i te pierwsze ruchy są super a później jak jest zabawnie :)
Jarzębinko pogratuluj Kamilkowi ząbków :D
A pytanko do dziewczyn w ciąży czy wybieracie się na spotkanie Mama rozmawia 23.03. ?
 
hejka!

Jarzebinka gratulacje dla synka! u nas nadal bezzębnie.

piekne słonko wiec mykam na spacerek, dzis mama przyjezdza na 3 dni wiec bede zajeta.
pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny :tak:

słoneczko pięknie nam świeci ale zimno to jest jak choler...przynajmniej my byliśmy godzinkę na spacerze i mimo ze spacerowaliśmy zmarzłam jak diabli :baffled:

Co do płci u nas z Agatki zrobił się Dominik mimo że ciągle ginekologa pytałam co tam widzi a on swoje twierdził że dziewczynka a przy porodzie mi zaświecili jajkami przez oczami ;-)

zmykam dalej poczytać :-D
 
Do góry