reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam!!
Z przyjemnością dołączam do waszego grona :-) jestem z Poznania. Nasza córeczka powinna pojawić:tak: się na świecie w maju. Już nie możemy się doczekać.
 
reklama
Witam ;-)

Guziczek a dzięki mały ma się ok :-) a jak tam córcia pokazuj foteczki jak wyrosła ;-)

dziś byłam w ośrodku pomocy społecznej załatwić rodzinne i becik i 4 godziny mi zleciały :baffled::baffled::baffled:
 
Czesc Dziewczynki:)
Jak zdroweczka ??Dzis mam 39 tydz i 2 dni i na razie glucho o porodzie no ale jeszcze 8 dni do wyznaczonej daty takze zobaczymy :tak:Pozdrawiamy :)
 
Gosiu już pokazuję Zosię a ty pochwal się swoim maluszkiem:tak:
izi czekamy na dalszy rozwój sytuacji:tak:
 

Załączniki

  • zosia.jpg
    zosia.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 26
Mam takie pytanie w sprawie tego nacinania, jeżeli maleństwo mało waży i jest małe przy porodzie bo poniżej 3kg to może być nacinanie krocza czy od czego to zależy?
 
heloo :-)
jejuśku a ja na zamniety zagladam kilka razy dziennie i zupełnie zapomniałam o głównym wątku :szok::zawstydzona/y: sorry
pewnie dużo nowych i przyszłych mamsiek sie nazbierało - więc witam wszystkie :-)
co do nacięcia i tych wszystkich odczuć "po" to ja ja już w końcu nie wiem jak to jest, bo przy pierwszym porodzie mialam nacinane a przy drugim nie i mam mieszane uczucia :sorry2: już tłumaczę
Przy pierwszym mialam nacięcie i kilka szwów, samo nacinanie nie bolało mnie, ale szwy okrutnie :wściekła/y: szczerze mówie ile ja sie przez nie wypłakałam, miejsca znaleść nie mogłam, a umyc sie usiąć ojjj masakra :no: być może to przez nieumiejętne zszycie albo poprostu szwy były w takich miejscach że uwierały - nie wiem, po ich zdjęciu - niebo :tak: po 2-3 miesiacach sex jak sprzed ciazy, a czasem nawet lepiej ;-)
przy drugim porodzie - bez nacięcia, więc beztrosko mogłam cieszyć się pierwszymi dniami po porodzie :cool2: ale niestety w sprawach intymnych jest gorzej :-( nie wiem czy to przez to całe rozciąganie zamiast naciecia czy ogólnie drugi poród ale "w tym miescu" jest zupełnie inaczej, mam dziwne wrażenie że w środku sie wszystko pozmieniało, zreszta namacalnie tez czuć :no: ehhh
 
witam:-)
dawno ,mnie tu nie było bo ciagle cos mam z tą swoją czwórka!!!
ja byłam 4 razy nacinana i ani razu nie miałam komplikacji, wrecz nawet chciałam ostatnio by mnie nacięli bo bałam się ze pękne.

byłam dzis 1,5h na spacerze ale ciężko sie jeździ po tych zasypanych chodnikach, czekam na wiosne bo moze wtedy wiecej mamus na ulice wyjdzie, 4 lata mieszkam na dębcu i ciągle sama wedruje z wózkiem

pozdrawim!!

Gosia niedługo nasze księżniczki konczą 3 latka!!! my chyba w pajo zrobimy:-)
 
reklama
Mam takie pytanie w sprawie tego nacinania, jeżeli maleństwo mało waży i jest małe przy porodzie bo poniżej 3kg to może być nacinanie krocza czy od czego to zależy?
od położnej ?organizmu? nas samych ?

Iwonka chyba każdy z nas jest inny bo są babki nie nacinane i od razu mogą szaleć ....ale przy pierwszym porodzie długo nie mogłam dojść do siebie i ogólnie zero ochoty i przyjemności ...i ciekawe jak to u mnie teraz będzie wypowiem się później :sorry2:

Sempe my robimy w domku nie wiem jak sobie dam radę przy Emilce i małym ale coś skromnego w tym roku słodkie kawa a potem mała kolacja nie wiem nawet kto przyjedzie wiec się nie wysilam ;-)

Guziczek ale mała wyrosła szok!

mój dziś ważony i ma 4930 g tak mniej wiecej 5kg !
 
Ostatnia edycja:
Do góry