reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Karolina- moje dolegliwosci to była senność, ciągłe picie.... bekanie.... hahahha bez zadnych nudności itp.
teraz mam dolegliwosci takie ze mam rozpieszczonego Filipka...ktory wlazi mi na głowe:) pozdrawiam:)
 
reklama
hej ale tu cisza jak makiem zasiał....:szok: jurto idę z moją Zosia na sczepienie i już się boję co t będzie bo ostatnio odstawiła taki cyrk :baffled::baffled:
kurcze muszę nakarmić Zosię bo już marudzi:sorry2::dry:
 
Witam wszystkie mamuśki:)
Polianna na ktorego sierpnia masz??ja z sierpnia ale 08'r :) Olimpia" świetne imie:)
zapraszam na wątek główny:) "Czy jest jakaś mama z Poznania"

pozdarwiam
 
Czesc dziewczyny :-) witam i te nowe i te stare ropuchy :-p;-)

Ja już po od niedzieli w domku ;-) rodziłam jak chciałam na polnej innego wyjścia nie mieli jak mnie przyjąć;-):-D

Guziczek pobiłam twój rekord mój miał 4500g :-D a i tak wyliczyl mi go do 4922 g wiec mógł mieć 5kg :szok::-D

trafiłam na super położne co odbierały mi poród i nie musiałam być nacięta :-);-)

a jak mała po szczepieniu ???
 
hej hej
oj Gosiu to synek kawał faceta :tak: jak dobrze że już w domku jesteś..:-D no to super że bez nacięcia się udało pewnie po porodzie byłaś jak sarenka;-):-):-)
Moja Zosia dziś na szczepieniu była bardzo grzeczna..przy ukłuciu tylko trochę strzeliła grymas a tak to było super. waży 5740g więc super :blink: przepisali nam mleko nutra coś tam dla alergików...i zaczynam w pełni przechodzić na butlę ale stopniowo oczywiście..:-p
 
Dziewczyny ale duże dzieciaczki macie:tak: gratulacje:tak: mój Natuś jak się urodził to miał 3500 a teraz waży 8300 a ma 10 miesięcy
 
Dziewczyny ale duże dzieciaczki macie:tak: gratulacje:tak: mój Natuś jak się urodził to miał 3500 a teraz waży 8300 a ma 10 miesięcy
Nie wszystkie mamy takie duze dzieci;-)Moja trojca to w sumie same kurczaczki,ale najwazniejsze ze zdrowi
Dziewczynki waza po niecale 8 kg a Dominik kolo 16kg

GUZICZEK
pewnie mleko Nutramigen:tak:Fuj z tego co wiem to jest okropne i smierdzi:no::no::no:Moje pija bebilon pepti i to moje to jest podobno pryszcz w porownaniu z nutramigenem:-)Moje na szczescie od poczatku zaczely je pic bez problemu
 
reklama
Natus uwielbia Nutramigen może dlatego że pił je jako pierwsze :tak: a na bebilon pepti jest uczulony:-(.
Faktycznie smierdzi ale tylko 1, 2 juz jest lepsza a Natus wolał ta śmierdzącą 1 i miałam problem z przestawieniem go na 2:baffled:
 
Do góry