reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

wiewiora mi sie wydaje ze wszytko ok i bardzo ladnie przybiera na wadze wiec nie masz co sie martwic

karolka84 no to czekam na wiadomosc i trzymam kciuki o to aby wam sie do was szybciutko odezwal i jak bys chciala jakies info to chetnie odpowiem

gosia a ile wazy teraz twoja corcia??mnie na koncu to juz wszystko bolalo:dry:
 
reklama
WIEWIORA
Wiezadelko pod jezyczkiem tam Tobei zrobia:tak::tak::tak:Nie wiem tylko czy nie musisz miec skierowania od pediatry.
Robia to na miejscu:tak::tak::tak:

Jesli chodzi o przybieranie na wadze to jest ok:tak::tak::tak:190 gram tygodniowo to jest tak akurat:tak::tak::tak:Niby mowia ze dziecko powinno 30 gram na dzien czyli 210 na tydzien ale prawie zadne dziecko tak nie przybiera
 
gosia a ile wazy teraz twoja corcia??mnie na koncu to juz wszystko bolalo:dry:

we wtorek niby 3575g (+/- 522g) w sumie jak taka pomyłka może być to dziecko może i mieć powyżej 4kg ;-) nie liczę że mniej będzie mieć bo jakby się nic nie działo to jeszcze do 20stycznia troszkę podrośnie i może mieć i 4,5kg :-D
 
we wtorek niby 3575g (+/- 522g) w sumie jak taka pomyłka może być to dziecko może i mieć powyżej 4kg ;-) nie liczę że mniej będzie mieć bo jakby się nic nie działo to jeszcze do 20stycznia troszkę podrośnie i może mieć i 4,5kg :-D


czyżbyś chciała pobić moja zosie z waga urodzeniowa??:-D:-D:-D nie no oby nie bo powiem ci ze podczas parcia jednak odczuwa się ta wagę...:dry: ale ty już drugi raz będziesz rodzic to pójdzie jak z płatka.:-D:tak:
 
czyżbyś chciała pobić moja zosie z waga urodzeniowa??:-D:-D:-D nie no oby nie bo powiem ci ze podczas parcia jednak odczuwa się ta wagę...:dry: ale ty już drugi raz będziesz rodzic to pójdzie jak z płatka.:-D:tak:

no zobaczymy jak pójdzie ;-)z wagą niech się lepiej nie rozpędza :no::-D choć ja przy córce jakoś problemów z parciem nie miałam mimo że miała 3800g..... tylko fakt było mnie co szyć
 
Ostatnia edycja:
Gosia to lepiej obierz te druga opcje na - ahhaah to mała bedzie miała około 4kg zawsze to pół mniej......

a tak swoja drogą to wywal juz ja ze srodka bo ja sie fotek doczekac nie moge:-D:-D
 
Pinka no raczej liczę na 4kg nie wiecej :-D lepiej niech na porodówce mnie nie straszą że większe :sorry2:

a wyjść nie chce ....nie wiem co bym robiła cisza i nic się nie dzieje :no:
 
zobaczysz ze mała zaskoczy cię w najmniej oczekiwanym momencie:-D:tak: a już jesteś przygotowana cała wyprawka uzbierana?? mpja zosia dała mi dzis popalić chyba diąsła ja bolą... bo widzę że z jednej str ma spuchnięte i taka gula z przodu jej się zrobiła...:confused: i biedna marudzi a ja nie wiem jak jej pomoc...
 
Guziczek no w sumie uzbierana .....chyba ;-)
okażę się jak zacznie czegoś brakować ..nie inwestowałam w kilka rzeczy co z córą mi się nie przydały ;-)

a mówisz ze małą dziąsła bolą ?może jakiś żel przeciwbólowy kup i smaruj :tak: jak ząbek to może wyjść i szybko i może ją męczyć stopniowo przez dłuższy okres :sorry2:
jak żel nie pomoże i zacznie na całego ząbkować to paracetamol bym dała :tak:

choinka współczuję małej mi dopiero też "mądrości " się odezwał i musiałam się tabletkami ratować tak dziąsło mi spuchło najgorzej że 2 dni spokój i 2 dni na nowo i tak dłuższy czas :baffled::-D człowiek się od maleńkości z tymi zębami męczyć musi :baffled:
 
reklama
Guziczek odezwę się jak tylko będę coś wiedzieć:tak: A wy dużo wcześniej dostaliście te dobre wieści?

Szybciutka Ta Twoja córcia, moja ma 9 mieisęcy i dopiero tydzień temu wyszedł jej pierwszy ząbek:-D
 
Do góry