reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

I ode mnie wszystkiego dobrego dla Poznanianek w tym nowym roku !!!:-):-):-)


nie wiem czy tylko u mnie ale jakoś spokojnie było w tym roku ;-)
 
reklama
Ja rowniez zycze wam wszystkiego co najlepsze..... brzuchatkom szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu a młodym mamusiom wytrwałosci......

Gosia- u na tez bylo spokjnie:tak::tak::tak: jak co roku z reszyta heheh huczne sylwestry to były jak dziecka nie było teraz jest inaczej......
 
Dziewczyny (nie)dziękuję ;-) mam nadzieje że po tylu życzonkach lekkiego lub mało bolesnego porodu taki on będzie :-D:rofl2:

jak na razie mała grzecznie sobie siedzi w brzuszku i nie ma zamiaru wyjść :-);-):-D
 
Witajcie dziewczyny!

Mam do was pytanko-czy któraś z was rodziła w roku 2009 w szpitalu Raszei??Bardzo potrzebne są mi informacje,typu co wziąć do szpitala dla mnie i dla dziecka.

Ja tam rodziłam 5 lat temu,szpital polecam w 100% ale właśnie ciekawi mnie czy coś się tam zmieniło.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam :):)
 
hej dziewczyny wkońcu mogę do was napisać!! już mieszkam na strzeszynie greckim od 2 tyg i kurcze bez neta i tv to tak nudno!!ale juz na szczęście mi założycli:tak:musze was nadrobic

Witaj mieszkałam na strzeszynie greckim ze 4 lata teraz mieszkają tam moi teściowie i szwagierka w szeregowcu ;) może kiedyś przez przypadek będziemy się mijały :):-)
 
WITAM WSZYSTKIE POZNANIANKI - jestem na tym podforum nowa ;)
:happy2:pozdrawiam przyszłe mamusie i te które już tulą swoje maleństwa w ramionach.

Idę jutro tzn. 7.01 na Polną na amnio do szptala i chciałabym zapytać czy jest tu mama która miała to badanie na Polnej? strasznie się boję i nie wiem ile mnie na oddziale zatrzymają.:nerd:
 
Witaj mieszkałam na strzeszynie greckim ze 4 lata teraz mieszkają tam moi teściowie i szwagierka w szeregowcu ;) może kiedyś przez przypadek będziemy się mijały :):-)

No to faktycznie nieźle... ja mieszkam na tym nowym osiedlu wojskowym:tak: często jeżdżę wózkiem wzdłuż literackiej bo tam raczej nie ma innych rewirów..:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam się tutaj noworocznie i już po raz trzeci:baffled: mam nadzieję, że tym razem zagrzeję na dłużej, ale za karę nadrobiłam wszystko od października:tak: no i zauważyłam, że mi Guziczek uciekła z Wichrowego:-(nie odzywałam się, bo pisałam magisterkę i walczyłam z synkiem, który za szybko się pchał na świat... nadal jadę na fenoterolu ale chyba już ostatni tydzień:tak: przymierzam się do porodu na Polnej, więc jakby co to jestem chętna i łasa na wszelkie wiadomości, zwłaszcza na temat opłaconej położnej, bo wciąż się nad tym zastanawiam :confused: a także jakby któraś coś mi doradziła na temat położnej środowiskowej i pediatry z okolic osiedla Pod Lipami (czyli może być Zwycięstwa, Przyjaźni..) to także byłabym niezmiernie wdzieczna:tak:niedługo czeka nas przeprowadzka, mam nadzieję, że zdążymy przed narodzinami malucha... nooo i to tyle co u mnie, mam nadzieję, że dam radę się jakoś wkręcić w towarzystwo:tak::-D życze wszystkim miłego piątku, no i całego weekendu, pozdrawiam serdecznie:tak:
 
Do góry